» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Une jam

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Une jam

Mesazh nga artan prej Thu 01 Oct 2009, 15:25

Unė jam Cimi nga prekazi , jam tekst shkrues ,, shkruaj kenge dmth .. gjithashtu edhe poezi.. ju pershendes ju te gjithė forumin ....
avatar
artan

Postime : 6
Kyējet nė forum : 9647
Regjistruar mė : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga olsaaa prej Thu 01 Oct 2009, 15:41

Mire se vjen nga olsa nga pr, juriste .
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11401
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga artan prej Thu 01 Oct 2009, 15:59

me vjen mir ..... une jam 16 vjeqar ... deshira me e madhe eshte mesimi .. qe ta mbaroj tanaj drejtimet e tjera
avatar
artan

Postime : 6
Kyējet nė forum : 9647
Regjistruar mė : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga lolita prej Thu 01 Oct 2009, 17:19

Mire se vjen nga Lolita

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15625
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga artan prej Thu 01 Oct 2009, 17:21

me vjen mir qe me te gjith po njihem faleminderit shume prej ju
avatar
artan

Postime : 6
Kyējet nė forum : 9647
Regjistruar mė : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 01 Oct 2009, 17:22

un jam klea artan gezohem

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17616
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga artan prej Thu 01 Oct 2009, 17:25

Faleminderit Klea,
avatar
artan

Postime : 6
Kyējet nė forum : 9647
Regjistruar mė : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 Oct 2009, 18:51

Miresevjen Artan, kalo mire mes nesh.


Edituar pėr herė tė fundit nga arla nė Thu 01 Oct 2009, 21:31, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Naki prej Thu 01 Oct 2009, 20:10

Mire se vjen artan ja kalofsh mire ne mesin tone


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Thu 01 Oct 2009, 20:38, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga krayzi prej Thu 01 Oct 2009, 20:15

Mir se erdhe Artan pershendetje per ty
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11395
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Drini prej Thu 01 Oct 2009, 22:00

Mire se vini Cimi dhe Artan. uroj te ia kaloni sa me mire ne forum, nga Drini inxhinier hahhaa
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11840
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Lukja prej Fri 02 Oct 2009, 08:46

Mire se keni ardh Artan, uroj te kaloni mir ne forum.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11140
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Annika prej Fri 02 Oct 2009, 11:45

Miresevjen Artan

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Arjana prej Sat 03 Oct 2009, 13:29

une jam vera,persh ARTAN mire se na erdhe
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15055
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga GISHTEZA prej Wed 14 Oct 2009, 08:19

pershendetje artan mireseerdhe

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12469
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga bora prej Sun 01 Nov 2009, 20:33

une jam mela nga tirona
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10714
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Geri prej Sun 01 Nov 2009, 20:37

Edituar, arla.Eshte teme prezantimi.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16212
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga bora prej Sun 01 Nov 2009, 20:38

Edituar arla.Eshte teme prezantimi
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10714
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Geri prej Sun 01 Nov 2009, 20:41

Edituar arla.Eshte teme prezantimi.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16212
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga bora prej Sun 01 Nov 2009, 20:43

Edituar arla. Eshte teme prezantimi.
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10714
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Leta prej Fri 08 Oct 2010, 02:33

Une jam Bleta , dhe une jam Antarja me e re e keti Forumi , shpresoj shume qe te kakoj mire me Juve... te krijoje shoqri te re Une jam pa eksperienc ne Forume por ndoshta ia dal te mesohem !!.. Smile
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8922
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Naki prej Fri 08 Oct 2010, 03:04

Pershendetje Bleta, mire se erdhe ne mesin tone

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Leta prej Fri 08 Oct 2010, 03:16

Naki shkruajti:Pershendetje Bleta, mire se erdhe ne mesin tone


Pershendetje Naki dhe per ty... Mire se te gjeta Smile
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8922
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 08 Oct 2010, 19:17

Bleta mire se erdhe ne shoqerin tone te uroj argetim te kendshem ne mesin e kesaj shoqerie

Me rrespekt Klea@Love flower flower flower flower

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17616
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Interesant prej Fri 08 Oct 2010, 20:23

Bleta mire se erdhe ne shoqerine tone, shpresoj se do kalosh sa me mire me ne flower
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13883
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga zymer prej Fri 08 Oct 2010, 20:33

ne pune

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11771
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga lolita prej Fri 08 Oct 2010, 20:50

zymer shkruajti:ne pune
hahahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15625
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga zymer prej Fri 08 Oct 2010, 21:26

une ende jam ne pune

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11771
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Leta prej Fri 08 Oct 2010, 22:10

Kle@Love shkruajti:Bleta mire se erdhe ne shoqerin tone te uroj argetim te kendshem ne mesin e kesaj shoqerie

Me rrespekt Klea@Love flower flower flower flower


Falminderit Kle@Love , Mire se ju gjeta .
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8922
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Leta prej Fri 08 Oct 2010, 22:11

Interesant shkruajti:Bleta mire se erdhe ne shoqerine tone, shpresoj se do kalosh sa me mire me ne flower


Falminderit Intresant , Shpresoj t'kaloj Intresant ne kete Forum . Smile
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8922
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga blina prej Fri 08 Oct 2010, 22:34

Une jam ne Prishtine

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11597
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Mirja prej Fri 08 Oct 2010, 22:47

Une jom Mirja.i uroj mir se ardhje ne forum Bleta
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Leta prej Sat 09 Oct 2010, 01:20

Mirja shkruajti:Une jom Mirja.i uroj mir se ardhje ne forum Bleta

Falminderit Mirja . Very Happy
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8922
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga albi prej Sat 09 Oct 2010, 12:38

une jam albi1 mir se erdhe bleta ne mesin ton te deshiroj argetim te kashum flower
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12279
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Arjana prej Sat 09 Oct 2010, 15:03

une jam e vetmja postuese momentalisht
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15055
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Leta prej Sat 09 Oct 2010, 15:30

albi shkruajti:une jam albi1 mir se erdhe bleta ne mesin ton te deshiroj argetim te kashum flower


Une jam antarja me e re ne Forum, Mire se te gjeta Albi .
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8922
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Arjana prej Sat 09 Oct 2010, 16:16

une jame perseri ne forum
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15055
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Leta prej Sat 09 Oct 2010, 18:48

Une jam per duke dal vetem hyra ne Forum per me ia hedh nje Sy temave qe keni shkruajtur ,
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8922
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Naki prej Sat 09 Oct 2010, 18:50

Bleta shkruajti:Une jam per duke dal vetem hyra ne Forum per me ia hedh nje Sy temave qe keni shkruajtur ,
keshtu e ka nusja kur shkon e re ne shtepin tjeter te gjithe e pershendesin i urojne mireseardhje ta shofim pas nje muaji

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga albi prej Sat 09 Oct 2010, 18:52

une hyra ne forum per te postuar sepse shum me pelqen ky forum
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12279
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi