» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Une jam

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 09 Oct 2010, 21:16

Une jam ajo ti je ai une edhe ti jemi ato

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17625
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Leta prej Sat 09 Oct 2010, 21:36

Une jam Ketu !
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8931
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 09 Oct 2010, 21:40

Une jam ketu edhe te them mire se erdhe Bleta

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17625
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 09 Oct 2010, 22:03

une jam shum krenar qe sjam nje i tilll

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12932
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga donita prej Sat 09 Oct 2010, 23:23

Une jam shum e lumtur

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 11044
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 10 Oct 2010, 09:22

une jam besnik jo tradhtar

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12932
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga benita krusha prej Tue 22 Mar 2011, 09:44

un jam benita nga gjakova jetoj ne pr dhe ka qe 3jave qe jam ne mesin tuaj.
me pelqen shuuuumm forumi dhe e vizitoj qdo qite me ore te tera.
tani jam edhe moderatorja me e re Very Happy
flm per rrespektin tuaj ndaj meje
pershendetje te perzemerta per gjith stafin dhe anetaret e forumit. kaloni sa me bukur sott

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8891
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga albi prej Tue 22 Mar 2011, 18:35

une jam kushtrimi nga prishtina jam ne ket forum qe nje vit e disa muj
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12288
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Rrezon@ prej Thu 30 Jun 2011, 12:36

Une jam Rrezona! U ryktheva pas nje pauze te gjate! Mirsejugjeta te respektuarit e ngelur antare. Ju falemderit administrator i faqes, me paske rykthyer besimin, i drejti gjithmone fiton ! :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Rrezon@ prej Thu 30 Jun 2011, 12:39

zymer shkruajti:une ende jam ne pune
Zymer une jam mikja jote nese te kujtohet, po c'ma paske mare ate pushke ti pas luftes! fest
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga albi prej Thu 30 Jun 2011, 13:16

une jam bekimi m eduket ket siper e njoh
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12288
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga deti prej Thu 30 Jun 2011, 13:23

Une jam deti, me dallge apo i qete, i ftohte apo i ngrohte por gjithmone i hapur per explorime te reja.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13753
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Krasniqi prej Sat 02 Jul 2011, 03:20

Une jam Krasniqi i pari i fisit .....
avatar
Krasniqi

Shteti : Kosova
Postime : 1
Kyējet nė forum : 10927
Regjistruar mė : 30/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Mirja prej Mon 04 Jul 2011, 00:26

Une jom Mirja
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11391
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga albi prej Mon 04 Jul 2011, 11:57

une jam bekimi kjo mirja me njeh mir
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12288
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Mirja prej Mon 04 Jul 2011, 22:59

Une jam e bindur se mirja bekimin se njef
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11391
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga albi prej Tue 05 Jul 2011, 13:32

une jam i bindur se bekimi e njef shum mir mirjen e vet
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12288
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 06 Jul 2011, 12:51

Un jam ..Kjo qe jam e mire e keqe po jam per vete

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17625
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga albi prej Wed 06 Jul 2011, 16:05

une jam bekimi thon jam me i miri hahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12288
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Katilja prej Tue 01 Oct 2013, 20:29


firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7279
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga albi prej Wed 02 Oct 2013, 17:10

une  jam njoni hahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12288
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Vizitor prej Sat 05 Oct 2013, 13:55

Ajo.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga albi prej Sat 05 Oct 2013, 15:06

une jam aj princi
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12288
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga sirena prej Sat 05 Oct 2013, 21:05

i am sorry Une jam ajo qe nuk dua te jem ...!

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 12166
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga albi prej Sat 05 Oct 2013, 21:27

une jam aj si nuk perulem kurr
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12288
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une jam

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi