» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga artan prej Thu 01 Oct 2009, 15:33

Nese ndonjehere ti me qellim ke deshir qe ta provokosh personin qe do , a do te kishte vajtur mendja qe ta kishe provokuar se pari ne menyren tende ?
avatar
artan

Postime : 6
Kyējet nė forum : 9569
Regjistruar mė : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga olsaaa prej Thu 01 Oct 2009, 15:38

po sigurish nese une vrej nje gje qe nuk me pelqen te ai ose kam nje dyshim pa ngurim do ta provokoj ne menyr me tincare se kurr deri sa te hek dyshim qe kam te ai.

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11323
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 01 Oct 2009, 17:09

jo apsolutisht sepse e humbet

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17538
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga krayzi prej Thu 01 Oct 2009, 20:22

Dashuris nuk do i kisha ber provokime sepse ajo nuk njeh provokime dhe as qe ka nevoj.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11317
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Naki prej Thu 01 Oct 2009, 20:28

Provokimet ne dashuri jane njesoj si kanceri

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 01 Oct 2009, 20:31

jo kurr sdo i bejaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12845
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Adonisi prej Fri 02 Oct 2009, 22:55

Test po. Dhe nese e kalon testin, atehere s'mbetet vend per provokime, por duhet perballur me problemet tjera te cilat na sjell jeta.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11454
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Arjana prej Fri 02 Oct 2009, 23:16

mendoj se nganjehere i bejn mire dashurise provokimet
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 03 Nov 2009, 11:22

Tani nese e kerkon situata do e beja. Vetem se do mundohesha per ta bere ne menyre te rafinuar.Madje e kam bere dhe kam marr dicka prej saj.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Voglushja prej Tue 03 Nov 2009, 11:29

Jo,sepse as nuk dua te me provokoj!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12331
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 04 Nov 2009, 19:09

kurrrrrrrrrrrrrrrrrr , sepse do i jap besim edhe do ma jap besimin

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12845
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Sexy_Girl prej Wed 04 Nov 2009, 19:21

Nese i perballon provokimet dhe me thote prap te dua atehere eshte dashuri e vertete... ja vlen te besh provokime por nuk duhet te teprohet se mund te kete dhimbje fundi.
avatar
Sexy_Girl

Shteti : Aty ku jam !
Postime : 25
Kyējet nė forum : 11420
Regjistruar mė : 28/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Geri prej Wed 04 Nov 2009, 19:41

Do e kisha provoku ne menyr qe te dija a me do.Por pa e lenduar
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16134
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga krayzi prej Thu 05 Nov 2009, 21:36

Dashuria dhe provokimet nuk munde te qendrojn ne nje zemer, ka vetem nje zgjedheje, dashuri pa provokim ose provokim pa dashuri.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11317
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga GISHTEZA prej Fri 06 Nov 2009, 23:16

eshte pike e dobet provokimi duhet nga nje here

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12391
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga olsaaa prej Fri 06 Nov 2009, 23:46

Ne disa raste po

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11323
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 07 Nov 2009, 20:23

jo

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga krayzi prej Sat 07 Nov 2009, 20:35

As qe behet fjal provokim ne Dashuri.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11317
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 07 Nov 2009, 20:43

jo se nuk ja vlennn

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12845
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 10 Nov 2009, 13:34

Jo ne asnje menyr

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12946
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Drini prej Tue 10 Nov 2009, 13:53

Ne c'kuptim provokim?
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11762
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Nov 2009, 15:25

jo

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga gezuar prej Tue 10 Nov 2009, 15:26

joooo nuk i bej kurrrrr
avatar
gezuar

Postime : 98
Kyējet nė forum : 9536
Regjistruar mė : 09/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 16:23

MUA ME KA BER NJERI PO UN KURRR AS QE DO I BEJ DIKUJT NE TE ARDHMEN NESE SKE BESIM NE DASHURI PROVOKIMI SXJERR GJE !

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 18:45

Nese do kisha kohe po.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Geri prej Wed 25 Nov 2009, 20:05

Skam bo provikime por me kan bo mua.. dhe me kan lendu shum,Mendoj qe esht gjeja me e keqe e nji lidhje dashurie.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16134
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Vivian92C prej Thu 26 Nov 2009, 13:12

Jo skisha bo se ato provokime te kthehen pastaj e une jam shume xheloze se di a kisha mund ti perballoja masandej
avatar
Vivian92C

Shteti : Mos me kerkoni
Postime : 34
Kyējet nė forum : 9562
Regjistruar mė : 12/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 26 Nov 2009, 20:24

Skam ba asnjeher provokim me kan ber mua,por kur te jesh e drejt dhe e sinqert mos ke frig se kurr nuk bie ne grack ,ai qe hap gropen dikujt bie vet aty pa e marr vesh se si !!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Arjana prej Fri 27 Nov 2009, 20:20

ndoshta ndonjehere duhet e te provokojm pse jo
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga donita prej Fri 27 Nov 2009, 20:29

Po do ti kish bere provokime dashuris time por ne menyr te limituar asnjer duke e tepruar ngase ai provokim ndodh qe shkakton ndarje
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10957
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Naki prej Sat 28 Nov 2009, 00:52

Ah donita moj donita po nuk ka lezet as dashuria pa provokime aman edhe ti po mire themi te jene te limituara provokimet. Psh mua njona me provokon por jam i durushem nuk bej ze shume pres pres pres kush e di sa pres ......

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga GISHTEZA prej Sat 28 Nov 2009, 01:05

Provokimet me acarojne jashte mase ............

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12391
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga olsaaa prej Sat 28 Nov 2009, 01:09

Mir do ishte nga nje her, jo me tepru shum se nuk del mir ne fund

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11323
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 29 Nov 2009, 10:03

Si kam ba ndonjeher as qe do i bej ne te ardhmen , ai qe do te tradhetoj te tradheton i bere e si bere provokim keshtu qe per mua nuk vlejn provokimet rendesi ka te duam me zemer e pa hile!!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 29 Nov 2009, 10:09

jooo nuk i bej se nuk ja vlenn

une eduaaa kur edua skam pse i bej

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12845
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 29 Nov 2009, 10:17

eshte pa mundur tju shmangem provokimeve sepse me pelqejn ti bej provokime partnerit vetem nga provokimet mund ta veresh se sa te do, sepse me fjal gjith ksuh dhe gjithkujt mund ti thuash te sua andaj em an te provokimeve mund te nxjerresh rezultat pozitiv qoft edhe ai negativ mir po kryesorja esht qe edin se qfar ndien partneri besoj qe pajtohi me mendimin tim

MPUQ E KENI

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10427
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 29 Nov 2009, 10:20

genci-fr shkruajti:eshte pa mundur tju shmangem provokimeve sepse me pelqejn ti bej provokime partnerit vetem nga provokimet mund ta veresh se sa te do, sepse me fjal gjith ksuh dhe gjithkujt mund ti thuash te sua andaj em an te provokimeve mund te nxjerresh rezultat pozitiv qoft edhe ai negativ mir po kryesorja esht qe edin se qfar ndien partneri besoj qe pajtohi me mendimin tim

MPUQ E KENI

un spajtohem se dashuri me provokim d.th mos besim tek partneri

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 29 Nov 2009, 10:23

genci-fr shkruajti:eshte pa mundur tju shmangem provokimeve sepse me pelqejn ti bej provokime partnerit vetem nga provokimet mund ta veresh se sa te do, sepse me fjal gjith ksuh dhe gjithkujt mund ti thuash te sua andaj em an te provokimeve mund te nxjerresh rezultat pozitiv qoft edhe ai negativ mir po kryesorja esht qe edin se qfar ndien partneri besoj qe pajtohi me mendimin tim

MPUQ E KENI


ooo shiko qfar mendon kyy, ore ke fare te let, vetem dil ti ne vent te femres e ajo lete del tendin , edhe ajo lete bej ty provokim shiko si ndihesh . e do kuptosh
a ben ti besh provokim a jo

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12845
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 29 Nov 2009, 13:29

po pse nuk ben ore po edeh ajo ne qoftese eshte menqur duhet te me bej provokime pse ju personalisht ElHAmi nuk do te beni provokime sipas mendimit te juaj si do e kuptoshi qe nje vajz ju dashur pa perkrahjen e provokimeve

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10427
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 29 Nov 2009, 15:13

gencii,, nese te don ajo te thot , ske pse i ben provokimm .

provokimi te vrettt varet nga njeri qfar eshtee. te piu e zeza tani ,

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12845
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi