» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Tue 05 Jun 2007, 15:54

Finlandezet thonė: “Dashuria I ngjanė bores sė parė rrallė ndonjėhere mbetet”
Francezėt thonė: “Me atė qė duhemi tallemi mė sė shumti”
Italianėt thonė: “Dashuria ėshtė e verbėr kur shihet me sy e jo me zemer”
Ne Shqiptarėt themi: “Bukuria pėr njė herė kurse dashuria pėr gjithėhere”
Nė dashuri tė vertetė ėshtė e mundur tė falesh shumėqka sepse ajo ėshtė qėshtje e ndjenjave e jo e dėshirave. Nuk mund tė dashuroj pse dua unė e mė sė paku pse duhet andaj dashuria e obliguar ėshtė e marrė. Mos gjyko se sa me shumė gjykohet aq mė pak dashurohet.


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Tue 16 Aug 2011, 20:19, edituar 4 herė gjithsej
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Enya prej Tue 05 Jun 2007, 19:02


Dashuria ... ndjenje shume e forte por e veshtire per ta shprehur me fjale ... njeriu i dashuruar eshte dhe duhet te ndihet i lumtur ... dashuria mendoj se duhet te sjelle gjithnje vetem gezime e asnjehere dhimbje ... por ka raste qe dashuria sjell edhe hidherime ... nganjehere deri ne helmim e ne urrejtje ndaj personit te cilit ndiejme.

Nuk me ka ndodhur ndonjehere te hidherohem nga dashuria por mendoj se duhet te jete diēka e llahtarshme ... per mua dashuria duhet te jete gjithnje diēka teper e bukur.
Enya
Enya

Shteti : France
Postime : 128
Kyējet nė forum : 12930
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Silvi prej Wed 06 Jun 2007, 14:22

Gjeja me e bukur dhe me me vlere,dhe per te cilen ja vlen te luftosh.
Mendoj se ata qe nuk kane patur rastin akoma t'ju ndodhe jane vertet te pafat dhe sinqerisht ju uroj ta gjejne dikur ne jete pavaresisht nga koha se kur mund t'ja arrijne kete.
Silvi
Silvi

Shteti : Londer
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12930
Regjistruar mė : 04/06/2007

http://www.silvi.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bora_ prej Wed 06 Jun 2007, 15:03

Mendoi qe dashuria esht e pazberthyeshme ne fjal prandaj ketu qendron esenca se po te mund te pershkruhej mandej nuk do te kishte vleren qe ka.
Uroi qdo njeriu permbushje shpirtrore me dashuri te paster.
avatar
bora_

Shteti : Kosovė
Postime : 1
Kyējet nė forum : 12927
Regjistruar mė : 05/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 06 Jun 2007, 17:24

Nese do te na duhej ta krasohinim une personalisht do ta krahasoja me nje femije te vogel,ku kerkon hapesire midis njerezve te tjere, perkujdesje, vemendje, perkedhelje,pra ajo ka nevoje qe te lulezoj ashtu si nje femije i vogel dhe pse ka teka, tregohet kapricoze,por nga brenda rrezaton drite dhe bardhesi.Jepini gjithcka qe meriton dhe zhgenjimi nuk do te egzistoj, sfidoni ambjentin ku jetoni degjoni zemren para se te vendosni dhe udhehiquni nga mendja duke ndier dhe dashurur me zemer.Vdes i lumtur ai qe ka perjetuar dashurine dhe kerkon te rikthehet ne jete ai qe nuk e ka perjetuar kete ndjenje.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Wed 06 Jun 2007, 18:55

Me vemendje lexova shkrimet e juaja...
Dashuria per mua eshte ajo e cila gjitheher je me te,si ne enderr ashtu edhe zgjuar, ne mengjes, dreke dhe darke, edhe kure i hap syt edhe kur i mbyll syt, edhe ne pushim edhe ne pune, edhe ne rruge, me fjale te tjera te percjell qdo sekonde te jetes dhe si thote populli te pervelon " ashte e palce". Eshte ajo per te cilen vetem per te mendon. Une kete personalishte e beje nuk e them pse duhet te jete keshtu ose ashtu por e them siq e ndiej.
Mendim imi shume i prere tek femra qe dashuroj eshte:
Ajo femer qe i ka kėto tipare:Sinqeritetin, karakterin, ndjenjat, miresjelljen....me nje fjale qė ka dinjitet.
Bukurija dhe ngjyra e flokekėve apo syve, trupi, etj... nuk kan rendesi aspak.
Mos te zgjas shume por e them prere fjalen dashuri nuk mund ta kuptosh veq nese dashuron.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Sihana prej Mon 18 Jun 2007, 19:09

Dashuria ndjenja me e bukur qe mund te ekzistoje.love dashuria eshte ajo ndjenje qe e mban njeriun
gjalle.
kur themi dashuri nuk kuptojme vetem dashurine qe lind ndermjet
sekseve te kunderta(qe ne disa rraste fatkeqesisht ose jashte rregullit lind
edhe ndermjet 2njerezish te te njejtit seks confused )
dashuria eshte nje ndjenje e pergjithshme qe perfshin te tera
lidhjet e njerezve.
persa i perket dashurise q e ke fjalen ti,ajo eshte nje
zinxhir i padukshem qe mban te lidhura 2 zemra dhe qe kur thyhet mer me vete
copa nga keto zemra te cilat nuk zevendesohen dot.

shpresoj te kuptoni perse e kam fjalen!
gjithcka ne kete bote mund te kete
fund-dikur te mbaroje-por per mendimin tim vetem dashuria eshte ajo qe nese duan
te dyja anet nuk mbaron kurre,por perkundrazi forcohet c'do dite e me
shume.
ju uroj dashuria juaj te jete nga ato qe i kalojne te tera pengesat e
fiton gjithmone kundra kujtdo.love:puc:

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
Sihana
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12914
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria

Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 Dec 2007, 07:37

Cfare eshte dashuria, plage apo eksperience?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Merimanga prej Fri 14 Dec 2007, 09:48

Eksperience qe me siguri te shkakton shume plage.
Merimanga
Merimanga

Postime : 11
Kyējet nė forum : 12366
Regjistruar mė : 09/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga visitor prej Fri 14 Dec 2007, 10:49

Eksperience dhe nese je eksperte me larg jane plaget.
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12386
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Guest prej Fri 14 Dec 2007, 12:50

artty mvaret nga dashuria e vertet se edhe plag esht kur te dashurin se ke afer me realizu deshiren ne gjdo moment

avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Anna prej Fri 28 Dec 2007, 22:58

Dashurija eshte ajo qe lind ,rritet dhe nji dite edhe vdes .
Anna
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 12765
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bovari prej Sun 30 Dec 2007, 18:33

Dashuria fillon me fjale,ushqehet me buze,pas 9 muajsh te therret baba.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
bovari
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12840
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Guest prej Wed 02 Jan 2008, 16:35

dashuria esht kenaqesia me e madhe e jetes nese e ke dashurin e vertet

avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga beri prej Wed 02 Jan 2008, 16:44

dashurija eshte ndjenja ma e mir qe mund ta ket njeriu pavaresishte qe shkakton edhe plag ndonje her dashurija din edhe ti sheroj ato
beri
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 12303
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Drenusha prej Wed 02 Jan 2008, 17:37

Nuk do te thoja se dashuria eshte ndjenje apo emocion....se ndjenjat kane kuptim me te gjere. nese eshte ndjenje ateher eshte e verber dhe e pakontrollueshme. Do thoja dashuria eshte nje emocion por qe nuk mund te urdherohet. Pra nuk eshte asnjera e as tjetra.Sot te biesh ne dashuri, njerezve u duket sikur kan ngren nje pjate me fasule, qe kan mbushur stomakun per nje periudhe te caktuar, thjesht kan permbushur nje nevoj te tyren per nje periudh kohore.
Dashuria eshte besnike dhe e paster jo ndjenje dhe emocion.
Ok po ua jap nje video qe spjegon kete qe dua ta them
Drenusha
Drenusha

Postime : 4
Kyējet nė forum : 12294
Regjistruar mė : 02/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Albanian_Girl prej Wed 02 Jan 2008, 18:10

Kritika ime shoqe eshte kjo:
A e keni pyetur veten ndonjeher se cka eshte dashuria ne kete bote kure e keni zgjedhur kete teme? Dashuria shikon jo me sy, por me shpirt jo me ndjenja e as emocione.....Mos harroni ska Diell pa drite e as njeri pa dashuri po krejt varet si ai/ajo e kupton ate.
Albanian_Girl
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12743
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Jan 2008, 20:04

Dashuria e vertete nuk duron fjale, andaj edhe askush deri me sot nuk e ka definuar sakte. Per te gjate historise kane thene plot dokrra dhe doktrina, menēuri dhe menēurina, por jo te sakta, andaj, mu per kete ne kemi shume definicione “te bukura” per dashurine... Dikush qe, vertete na do, kurre nuk do te thote: ”Oh sa te dua!”. Se paku nuk do te teproj me kete shprehje. Sepse, ne, ate dashuri do ta ndjejme, ne frymen, ne shikimin, ne levizjen...ne vete prezencen e tij.

avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Guest prej Thu 03 Jan 2008, 11:41

motrushe te nderuara pa pasur ndjenja as dashuri te vertet nuk ka sepse ajo esht e ditur se i ke ndjenjat e hapura epo kur ti kesh ndjenjat tek dashuria qe e ke ateher dihet se je me te vertet e dashuruar

avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Fortesa prej Fri 04 Jan 2008, 16:42

Puthje! Ofrim! Marrdhenie Fizike! Shumehere ndjenjat na mashtrojne,na ofrojn te kunderten cka e kerkojme!!
Fortesa
Fortesa

Shteti : Kosovė
Postime : 7
Kyējet nė forum : 12532
Regjistruar mė : 16/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 04 Jan 2008, 17:07

Dashurija ėshtė vetem ndjenjė
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga meri prej Fri 04 Jan 2008, 17:19

Sado i vrare te jete shpriti juaj, sado te zhgenjyer te jeni nga kjo jete, mos urreni por dashuroni serisht, se dashuria eshte dicka e shenjte, dicka hynore, pa te jeta nuk ka kuptim. Prandaj hiqeni urrejtien nga jeta juaj dhe dashuroni serisht. Eshte e vetmja menyre per ti dhene jetes sone nje dicka me vlere dicka qe do te na shoqeroje ne gjithe udhekryqin e jetes sone. Dashuroni, por mos harroni ti jepni dashuri atij njeriu qe vertet ju meriton, qe vertet e meriton kete gje, jo nje njeriu qe sdi tju vleresoj dhe sdi t'jua kthej ate dashuri.
meri
meri

Postime : 2
Kyējet nė forum : 12510
Regjistruar mė : 22/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Jan 2008, 11:11

Dashuria nuk egziston eshte dicka e sajuar.Ajo qe ne e quajme dashuri dhe ndjenja qe na ben te lidhemi ose jetojme me dike eshte ndjenja e vuajtjes dhe frika nga vetmia.
Por me kryesorja eshte se vuajtja bashkon dy njerez.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jan 2008, 16:13

arla shkruajti:Dashuria nuk egziston eshte dicka e sajuar.Ajo qe ne e quajme dashuri dhe ndjenja qe na ben te lidhemi ose jetojme me dike eshte ndjenja e vuajtjes dhe frika nga vetmia.
Por me kryesorja eshte se vuajtja bashkon dy njerez.
Nuk pajtohem egziston dhe po te mos egzistoje do ishte e humbur dhe e kaluar.....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Jan 2008, 16:22

arla shkruajti:Dashuria nuk egziston eshte dicka e sajuar.Ajo qe ne e quajme dashuri dhe ndjenja qe na ben te lidhemi ose jetojme me dike eshte ndjenja e vuajtjes dhe frika nga vetmia.
Por me kryesorja eshte se vuajtja bashkon dy njerez.
eshte shume e vertet per ditet e sotme dhe pajtohem me postimin e arla ka te drejte sado qe nuk mund te na pelqej.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Albanian_Girl prej Thu 10 Jan 2008, 20:01

Mbretresha shkruajti:Sado i vrare te jete shpriti juaj, sado te zhgenjyer te jeni nga kjo jete, mos urreni por dashuroni serisht, se dashuria eshte dicka e shenjte, dicka hynore, pa te jeta nuk ka kuptim. Prandaj hiqeni urrejtien nga jeta juaj dhe dashuroni serisht. Eshte e vetmja menyre per ti dhene jetes sone nje dicka me vlere dicka qe do te na shoqeroje ne gjithe udhekryqin e jetes sone. Dashuroni, por mos harroni ti jepni dashuri atij njeriu qe vertet ju meriton, qe vertet e meriton kete gje, jo nje njeriu qe sdi tju vleresoj dhe sdi t'jua kthej ate dashuri.
me pelqeu shume ky shkrim mbretreshe. Nuk kam cka te korrigjoj as te shtoj gje me shume veq do te doja te theksoja se eshte e veshtire te gjindet njeriu qe meritojne te dy palet. Ne dashuri ka edhe xhelozi dhe mospajtime prandaj me pelqeu kur the moter mos urreni por dashuroni serish. Shume e qelluar
Albanian_Girl
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12743
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Guest prej Fri 11 Jan 2008, 13:19

une them se dashuria ekziston ne gjdo aspekt kur ti ke ndjenja siq duhet e jo ndjenja te hapura ne te gjitha anet por kur ke ndjenja te verteta i ke vetem tek nje person per mua esht ajo e dikush i ka ndjenjat e hapura se di as vet se per cilin duhet te vendos

avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Jan 2008, 16:07

dashuria?? e let per ta thene...por e veshtir per ta kuptuar

dashuria esht si era...e ndjen por se sheh...
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga dano prej Wed 30 Jan 2008, 16:27

Per mu Dashuria eshte...buzeqeshje por eshte dhe qarje e lot.Dashuria eshte...diell por eshte dhe shi,ndonjehere eshte ere e lehte,furtune e stuhi.Dashuria eshte...dite e gjate por dhe nate pa mbarim...eshte si loje,si bixhoz ndoshta dhe si argetim.Dashuria eshte...lule por mund te jete dhe gjemb,ndonjehere eshte me ngjyra ka raste ku eshte dhe e erret,sterr e zeze.Dashuria...mund te jete femer por mund te jete dhe mashkull,ndonjehere eshte si serial,ndonjehere si teater...ndonjehere te gezon e befas te zhgenjen,njehere ta thote troē e njehere te genjen...pastaj te do e me pas te urren...
Dashuria...kjo fjale me 7-shkronja,eshte shume e bukur por ndonjehere te duket sikur je ne "koma",ne ndonje ēast eshte...si ilaē qe te sheron por te behet dhe si semundje e pasherueshme qe nuk ke ē'i ben.
Dashuria eshte...si paqja ne jete por eshte dhe si nje lufte,qe nuk e di ē'te pret...eshte si fushe me lule por dhe si shkretetire,eshte e embel mjalte por dhe zeher me kripe...eshte si zogu qe gjithkund fluturon por eshte dhe si blete qe veē ne nje lule shkon.Dashuria eshte...kujtimi por dhe harresa.
Kjo eshte dashuria...me plote te mira e te keqija.
Kjo eshte DASHURIA...ku pa te s'rron dot rinia...
dano
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12208
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga dano prej Thu 31 Jan 2008, 12:15

Pse re se dini ju qe dashuria nuk eshte nje patate qe hahet mrenda nje nate,ajo eshte nje shtyll betoni qe kur e prek te ze tensioni?Very Happy
dano
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12208
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga dano prej Thu 31 Jan 2008, 12:18

Dashuria fillon me nje shikim,vazhdon me nje buzeqeshje,zmadhohet me nje puthje,dhe perfundon me dy pika lot.Sad
dano
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12208
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Guest prej Thu 31 Jan 2008, 14:57

hahaha respekt vlla Dano e vertet se te kap tensioni

avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga emine_op prej Thu 31 Jan 2008, 17:06

Dashuria asht njė smundje e pasherushme dhe qe te verbon ne sy ju pershendes kaloni mir
avatar
emine_op

Shteti : Lipjan
Postime : 1
Kyējet nė forum : 12231
Regjistruar mė : 23/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga dano prej Thu 31 Jan 2008, 17:19

Dashuria e vertete eshte kur mendja dhe zemra thone te njejten gje.
Dashuria eshte nje fjale, nje buzeqeshje,ndoshta nje enderr nga e cila ke frike te zgjohesh, nje gezim, nje dhimbje dhe qendron gjithmone ne thellesine e zemres tende!!kjo esht dashuria....ske ca i bon Very Happy
dano
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12208
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Guest prej Fri 01 Feb 2008, 06:44

e vertet esht kjo Naki se qfare ke then se as une se kam kuptur me par se qfar esht dashuria,por dashuria ka kenaqesin e vet dhe jam e lumtur qe jam e dashuruar megjithese mendja me rri ne gjdo sekond aty ,edhe nuk me le as te flej por prap jam e lumtur qe ne enderr e shoh dashurin time .

avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 26 Jul 2008, 15:44

Dashuria eshte si plumbi qorr...tamam te vjen nga se pret
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12355
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 26 Jul 2008, 15:46

Dashuria eshte fuqia e madhe,e vetmja hyjnore qe deperton dhe nderron cdo gje...
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12355
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 26 Jul 2008, 15:47

dashuria eshte llava perveluese,qe cdo qelize te trupit e djeg,e pervelon,.
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12355
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Sat 26 Jul 2008, 15:47

fv shkruajti:Dashuria eshte si plumbi qorr...tamam te vjen nga se pret
Kjo me pelqeu
No comment fjal e madhe kjo cig

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 26 Jul 2008, 15:59

Naki shkruajti:
fv shkruajti:Dashuria eshte si plumbi qorr...tamam te vjen nga se pret
Kjo me pelqeu
No comment fjal e madhe kjo cig

Ha hahaha dhe ti !
Se mu me ka godite ne locke te zemres aj plum pa prit e pa kujtu


Dashuria ėshtė luft
ku tė gjith jan tė fundosur..
askush nuk ėshtė i vrarė..
por tė gjith jan tė plagosur
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12355
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi