» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


" Zgjohu "

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

" Zgjohu "

Mesazh nga olsaaa prej Thu 15 Oct 2009, 14:50

Perse Sonte Po Hesht ? Perse Nuk Flet,Si Dikur ? Me Duhesh Me Teper Se Kur ! Fol Te Lutem ? Heshta Me Mbyti.! Me Thuaj Se Dashurija Jon Jeton.! Me Thuaj Se Kurr,Sdo Te Jemi Te Ndar.! Ty Perseri Po Hesht ? Ty Perseri Flen ? A'po Floket Tjetres Ja Ledhaton ? Ku Ta Dij Une,Se Sa Si Un i Mashtron.! Nese Flen Zgjohu,Me Mungon Fjala Yte.! " Te Dua,Sa Ska Me " Zgjohu Sonte Un Te Press Me Fjalet e Tua Dua Te Vdess..!!
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Nov 2009, 19:18

zgjohu se erdha un

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Nov 2009, 16:37

zgjohu se flejt shum gjat

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 11 Nov 2009, 17:18

zgjohuni nga endrrat se vetem realiteti eshte pjese e jetes

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga krayzi prej Thu 12 Nov 2009, 18:58

Zgjohu moj Rini e te shkruajm me dobi
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11320
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga GISHTEZA prej Fri 13 Nov 2009, 19:23

zgjohu forumi hapesira juaj te jep vec kenqesi

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12394
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Adonisi prej Fri 13 Nov 2009, 19:42

Zgjohu e thirri mendjes qe mos te mendoj ato pak gjera negative...Por, mendo diqka nga shume gjera te bukura qe ke per rreth.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11457
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 20:49

zgjohu dhe me kerko

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Drini prej Wed 18 Nov 2009, 21:34

Zgjohu e me shiko, jam afer teje!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 21:44


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Drini prej Wed 18 Nov 2009, 21:45

Zgjohu dhe me shiko, nga une kurre me mos u largo!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 21:47

Zgjohu cdo dite me nje force te re, zgjohu cdo dite dhe mposht nenjeten, zgjohu ne mengjes dhe thith ajerin e paster mengjesor zgjohu heret dhe mbylli syte ne livadhin e perkundjes se aromes jetesore.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Drini prej Wed 18 Nov 2009, 22:00

Zgjohu o popull i fjetur, zgjohu dhe merr fatin tend ne duar, fatin dhe te ardhemn qe po te neperkembet!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 22:06

Zgjohu o pupull do thoja une dhe shiko ne cgjendje je katandisur dhe sa poshte ke rene.Zgjohu dhe shkrepeti sic ke shkrepetire qemoti. Ate qe s'ta ben dot hordhite e huaja ta beri pjella jote.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 22:08

Zgjohu por nuk jam me

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Drini prej Wed 18 Nov 2009, 22:11

Zgjohu dhe me shiko qe po e ruaj gjumin tend,....
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Thu 19 Nov 2009, 15:36

Zgjohu e me shiko. si mund tei tregoj kesaj bote qe me rrethon qe ti me mungon

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Bruneta prej Sat 21 Nov 2009, 14:12

ZGJOHU...Sa eshte akoma heret pastaj do jete per ty

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Sat 21 Nov 2009, 17:47

zgjohu por treni kaloi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Drini prej Sat 21 Nov 2009, 23:25

Zgjohu ZEMRUSHE dhe eja se koha po na iken...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Sun 22 Nov 2009, 08:35

Zgjohuni o gjymasha se un jam zgju e para

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Drini prej Sun 22 Nov 2009, 10:06

Zgjohu princesha se une jam zgju ne 6:45
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 22 Nov 2009, 11:40

zgjohuuu, shikoo pak qfar je duke ber

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Dec 2009, 20:13

Zgjohu jete se un jam zgju dhe spo di si me vepru!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Drini prej Wed 02 Dec 2009, 22:37

Zgjohu se eshte koha me shku ne shtrat hahahhaha
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Arjana prej Thu 03 Dec 2009, 20:56

zgjohu se po du me u martu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Dec 2009, 14:53

Zgjohu qdo dite dhe me kujto!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 07 Dec 2009, 15:55

zgjohu nga endrra qe te mbulon

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga lolita prej Mon 07 Dec 2009, 20:35

Zgjohu se do t bahet von tani

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga princi prej Mon 07 Dec 2009, 22:27

zgjohuu se jeta mbaronn
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9683
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga lolita prej Mon 07 Dec 2009, 22:54

Zgjohu te pim nga nje kafe

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga princi prej Mon 07 Dec 2009, 22:55

sgjohu te shetisim me kerr
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9683
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga lolita prej Mon 07 Dec 2009, 23:05

Zgjohu te dalim nje xhiro

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Dec 2009, 23:05

Zgjohu dhe luaj me kufomen tende

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga donita prej Mon 07 Dec 2009, 23:06

Zgjohu nga enderra
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10960
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga princi prej Mon 07 Dec 2009, 23:08

zhgjohuu se erdha unee
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9683
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 08 Dec 2009, 12:19

zgjohu ,,edhe leri thashethemet

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Dec 2009, 15:10

Zgjohu zgjohu se na shkoj moti

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga donita prej Tue 15 Dec 2009, 15:20

Zgjohu nga gjumi
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10960
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga lolita prej Tue 15 Dec 2009, 16:04

Zgjohu te dalim nje shetitje

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi