» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


" Zgjohu "

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga krayzi prej Tue 15 Dec 2009, 18:00

Zgjohu dhe mundohu ta tejkalosh ate qe e ke mesuar deri me tani.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11239
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Wed 16 Dec 2009, 13:44

Zgjohu e me shiko se ka koh qe sme ke hedh shikimin tend

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga donita prej Wed 16 Dec 2009, 13:46

Zgjohu ooo ti shikoje princeshen
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Wed 16 Dec 2009, 13:51

Zgjohu moj donita eja pim kaffe bashk

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Mar 2010, 12:06

Zgjohu dhe shif realitetin!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 13 Mar 2010, 12:14

zgjohu dhe shikoje jeten
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10717
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 13 Mar 2010, 12:39

zgjohu me shiko

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12767
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 13 Mar 2010, 20:28

zgjohu dhe shiko sa mir asht te jetosh ne ks
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10717
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Mar 2010, 21:16

Zgjohu dhe shembe kete mur te hekurt nga shume duar per tu shembur vetem nga dy duar.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Bruneta prej Sun 14 Mar 2010, 23:16

Zgjohu me eja se mua me erdhi koha per gjume

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12868
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Mar 2010, 23:17

zgjohu zemer zgjohu

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Bruneta prej Sun 14 Mar 2010, 23:18

Zgjohu se do te rrafi tani menjehere

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12868
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Tue 01 Jun 2010, 15:31

Zgjohu dhe shiko si kan lulezuar lulet ne Pranver ,zgjohu dhe shiko gjelberimin e Natyres ,zgjohu dhe merr frym leht nen qiellin e hapur,zgjohu dhe shendrit ne rrezet e Diellit, zgjohu Babi im se mjaft ke qendruar aty ne ate tok te ftoft , zgjohu se po vjen vera,zgjohu dhe na dil para si perhera.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Arjana prej Tue 01 Jun 2010, 16:52

zgjohu e mos me bej me lot
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 01 Jun 2010, 17:04

Zgjohu se mjaft ke fjetur per sot gjumashe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Arjana prej Tue 01 Jun 2010, 17:12

zgjohu e me zgjo ne tel mos harro
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 01 Jun 2010, 17:31

haha zgjohu,,,

moj te thashe edhe ty ne telefon po me duket se te ze gjumi mi duke folur

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Arjana prej Tue 01 Jun 2010, 17:32

zgjohu e me merr ne tel se sdo rri te pres ty un mi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 03 Jun 2010, 12:26

Zgjohu forum ku jeni a u ka zon gjumi i drekes hahahahah
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Bruneta prej Thu 03 Jun 2010, 14:14

Zgjohu zemra se me mori malli per ty

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12868
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Fri 04 Jun 2010, 20:31

Zgjohu Se Jeta Nuk Eshte EndeeRR
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8894
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Bruneta prej Fri 04 Jun 2010, 22:22

Zgjohu sa eshte heret

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12868
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Sat 05 Jun 2010, 13:12

Zgjohuu Se ShkoVaa
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8894
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Vizitor prej Sat 05 Jun 2010, 15:56

Zgjohu me aromen e pranveres,
zgjohu shiko bukurin e natyres,
zgjohu ta ndjesh dallget e detit,
zgjohu te degjosh cicerimat e zogjeve,
zgjohu te ma gezosh kete zemer,
zgjohu se kam mall per ty,
zgjohu Babi me fshi lotin ne sy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Bruneta prej Sat 05 Jun 2010, 20:29

Zgjohu se po te pres

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12868
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga SamkaQika prej Sun 06 Jun 2010, 02:21

Zgjohu oj zemer se mue nuk me merr gjumi
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9493
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Drini prej Sun 06 Jun 2010, 09:48

ZEMRUSHJA shkruajti:Zgjohu se po te pres

Kur u zgjova une, ti ishe ne gjume!

Zgjohu tash se po te pres!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11684
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga SamkaQika prej Sun 06 Jun 2010, 14:08

Zgjohuu se asht baeee Dreka oj qyqee po boll flejte
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9493
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Arjana prej Sun 06 Jun 2010, 14:10

zgjohu se do na vin krushqit
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Bruneta prej Sun 06 Jun 2010, 20:01

Zgjohu se ika tek tjetri

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12868
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Arjana prej Sun 06 Jun 2010, 21:11

zgjohu se u ngrys derrkuc
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 07 Jun 2010, 10:13

Zgjohu, kjo eshte gjeja, per te cilen te gjithe ne kemi nevoje, kemi nevoje te hapim syte, te shohim rreth vetes, te kuptojme kush jemi, nga vijme dhe me e rendesishmja, ku duam te shkojme.
Kemi nevoje te zgjohemi per te kuptuar dhe per te kerkuar nje kendveshtrim te ri per gjithcka qe na rrethon sepse mbetet e vetmja menyre per te ecur, per te vrapuar dhe per te perqafuar te ardhmen.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10991
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Bruneta prej Mon 07 Jun 2010, 13:51

Zgjohu eja dhe me merr

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12868
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:19

se smundem te tshoh theshtur a thu se je nvarr

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7114
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Zgjohu "

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi