» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


"Erdhe si engjell"

Shko poshtė

"Erdhe si engjell"

Mesazh nga olsaaa prej Thu 15 Oct 2009, 14:55

Erdhe Si Ėngjėll Nė Krahėt e Mia Drita e Syve Tė Tua, Shkelqim Pėr Sytė e Mi Puthja e Buzėve Tė Tua, Lundronte Nė Venat e Gjakut Tim Tė Dua Mė The Nė Zemrėn Time Rrahjet Dėgjoheshin Nė Melodi Ėndrrat e Jetės Mė Pėrshkruajnė i Dėgjoja, Dhe Do Tė Bėja Gjithēka Pėr Ty Por u Largove Dhe Nuk Me Dhe Mundėsi Ku Dhe u Dogj, Dhe Ėndrra Qė Doja Tė Jetoja Me Ty...
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11245
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Erdhe si engjell"

Mesazh nga Drini prej Thu 15 Oct 2009, 15:02

MĖ VJEN NĖ ĖNDĖRR

1.
Ik nė gjumin e natės, me mendjen tek ti
Njė dritė e fortė nė zemėr mė godet,
Ngadal thellėsit e mia tė errėta tė vuajtjes
Me dritėn e dashurisė provon ti vret!

2.
Hyn nė kokėn time ngadal si puhi
Pastaj si vullkani merr hov dhe forcė,
Mė pėrshkon trupin, mendjen dhe kokėn
Nėn lėkur mė hyn dhe mė then ēdo koskė!

3.
Hap sytė me trishtim errėsirėn vėshtroj
Sikur mbrenda vehtes time kam bėrė fole,
Errėsirė nga mbrenda, errėsirė nga jasht
Ėndrra mė bartė hapsirės si pelėn pa fre!

4.
Pse kėshtu mė mundon, ēdo ditė dhe ēdo natė
Ėndrrat e mia kėshtu pse m’i vret?
Pse mė vjen ēdo natė vetėm nė ėndėrr
Dhe asnjėherė nuk mė erdhe nė jetė!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11684
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Erdhe si engjell"

Mesazh nga olsaaa prej Thu 15 Oct 2009, 15:04

ERDHE SI ENGJULL EDHE I TILL DO MBETESH NE ZEMREN TIME

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11245
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Erdhe si engjell"

Mesazh nga olsaaa prej Thu 22 Oct 2009, 00:20

Erdhe si engjull ,po shkove si djall

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11245
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Erdhe si engjell"

Mesazh nga Voglushja prej Thu 22 Oct 2009, 00:23

Erdhe si engjell,dhe akoma si engjell jeton brenda meje!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12253
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Erdhe si engjell"

Mesazh nga Lukja prej Wed 28 Oct 2009, 15:54

Erdhe si nje engjull, poashtu me ike si engjull, tani jeton brenda meje sikur nje engjull.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 10984
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Erdhe si engjell"

Mesazh nga Drini prej Thu 29 Oct 2009, 21:12

Erdhe si nje engjull me flatra te bardha, jetove pa e lenduar askend dhe ike kur me se shumti na duheshe....
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11684
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Erdhe si engjell"

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 09:50

Erdhe si engjell ne Jeten time ,shkove si nje i panjohur.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Erdhe si engjell"

Mesazh nga Drini prej Sat 15 May 2010, 16:57

Erdhe si engjull se u trsnsformove ne djalle...pse, pse valle!?
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11684
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Erdhe si engjell"

Mesazh nga Aristogata prej Sat 15 May 2010, 22:25

erdhe si engjell dhe doje te sillje parajsen ne toke por qielli ishte i paarritshem per ne vdektaret se perjetesia eshte nje enderr qe shtegton neteve te bardha per tu zhdukur agimeve te errta

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10537
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Erdhe si engjell"

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:08

erdhe po ike sepse stmjaftoi mduket dashuria imeeeee

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7114
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Erdhe si engjell"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi