» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Femra sot

Shko poshtė

Femra sot

Mesazh nga Vizitor prej Tue 03 Nov 2009, 11:57

Ajo qe te bie me shume ne sy sot eshte diskutimi per femren.Vazhdon misteri te mbeshtjell boten femerore, si nje ekuacion, bie ne duart e gjithesecilit dhe pas shume perpjekjesh ngelet i pazgjidhur.Keshtu qe ngelet vetem te flitet se eshte nje force e madhe, eshte nene, eshte kujdestare, eshte krijuese,eshte romantike, etj.Po sa ka dal femra nga bataku prehistorik e sheh diteve te nxehta te veres dhe frekuentimeve ne klubet e nates, ku ja lejone vetes argetimin shfrenues.Nga vet femrat degjon qe duan te integrohen dhe emancipohen, te respektohen dhe ti paraprijne suksesit.Po nese i drejtohesh nje femre ta kthen pergjigjen ne menyre aq primitive dhe arrogante sa dyshon ti ne veten tende, nese keni folur me nje femre te diteve te sotme apo statujes primitive qe ka mesuar te flase me mekanizma?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra sot

Mesazh nga Voglushja prej Tue 03 Nov 2009, 12:03

Me ka ndodh shpesh qe te marr nje pergjigje primitive nga femrat,se di as vet pse,eshte per tu habit.!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra sot

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 28 Sep 2010, 01:44

Hmm me ben te mendoj qe femra sot ka kaluar kufite e arrogances duke filluar tek veshja edhe duke mbaruar tek pergjigjia e saj ...Sot spyesin se si apo te sillen mundohen te jen te parat e syrit te te gjithve por ja qe kemba nganjehere shket aty ku nuk duhet edhe femra bie aty ku nuk duhet te bie

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra sot

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi