» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Bruneta prej Fri 02 Apr 2010, 21:49

Mos mendo per gjera qe nuk mund t'ja arrish dot

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12943
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Mirja prej Fri 02 Apr 2010, 23:48

MOS u largo nga une
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11301
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Vizitor prej Sat 03 Apr 2010, 09:46

Mos mendo qe jam e verber shof dhe atehere kur se mendon ti!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 03 Apr 2010, 11:55

mos dusho se e vreteta asht nji
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Vizitor prej Sat 03 Apr 2010, 12:03

Mos mashtroni se dikur do personi!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 03 Apr 2010, 12:07

mos beso nese seki me zemer se jeta prap vazhdo
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Vizitor prej Sat 03 Apr 2010, 12:10

Mos ,se drejtsia Jeton gjithmon!!


Edituar pėr herė tė fundit nga princesha nė Sat 03 Apr 2010, 12:26, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 03 Apr 2010, 12:17

kur njeriju deshprohet mendon se te gjith jon njisoj
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Goc me naze prej Sat 03 Apr 2010, 14:58

Mos thuaj nje gje till se gabon

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 9101
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 03 Apr 2010, 16:05

mos flitni pa u menduar se jeni vete

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 03 Apr 2010, 17:42

mos mendo se sjom pran teje
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga anea prej Sat 03 Apr 2010, 20:36

Mos e beni ate qe dikush nuk e deshiron....mundesisht..
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9255
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Apr 2010, 16:40

Mos ma ndalni endrren qe sapo e kam fillu!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 06 Apr 2010, 17:07

mosmu largo se un te kom ne mendje
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 Apr 2010, 17:20

mos e hapni me kete tem se qeka shemtuar ne kulm.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Apr 2010, 17:46

Mos na thuaj po pse keshtu“?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 Apr 2010, 17:49

mos moj do me e dit ti hahahaaaaaa
o kot fare mi zemer, mos ashtu mos keshtu, me duket tem e sikletshme.
po ti vazhdo shkruaj ska problem hahahaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Apr 2010, 17:52

Mos se nuk du me shkru ke inat ti

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 06 Apr 2010, 17:54

memaliaj je ti gjeloz a hahahahaha
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 Apr 2010, 17:54

mos me thuaj hahahaaaaaa
uuuuuuuuuuu vdiqa nga inati hahahahhaaaaaaa

sa per ty kushtrim xheloxia dhe une jemi dy te panjohur per njeri tjetrin

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Apr 2010, 17:56

Mos vdiq se i duhesh ndojkujt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 06 Apr 2010, 17:57

memaliaj mos more qun se ka dhe me keq a hahahahahaha
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 Apr 2010, 17:57

mos thuaj ndokujt po shumekujt hahahaaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Apr 2010, 18:04

Mos mos deti u be kos

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 Apr 2010, 18:07

mos e beso po deshe hahahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 06 Apr 2010, 18:09

mos shoki se kjo vajz metvrtet asht shum e bukur ama nuk asht e imaja dhe postimet jon te lira po besoj dhe kjo vajz
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 Apr 2010, 18:11

EDITUAR NGA KLEA JASHT TEME

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 06 Apr 2010, 18:14

EDITUAR NGA KLEA JASHT TEME
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 Apr 2010, 18:18

them se shqipen e kuptoj une i shkreti ne fund te fundit nje cop arkitekt jam hahahaaaaa
fjalet gjysem shqip i kishe, po cfare doje te thoshe nuk e kuptova.
me pak fjale nuk doli kuptimi fjalise.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Apr 2010, 18:18

Mos

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 Apr 2010, 18:23

mos bej ashtu moj se pa dashje e bera nuk doja hahahahahaaaa
me fale princesh po shpesh me thon qe jam pak i keq nga goja hahahahaaaaaa
halle halle kjo dynja halli hallit nuk i ngja hahahahahaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 06 Apr 2010, 18:23

EDITUAR NGA KLEA JASHT TEME
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 Apr 2010, 18:27

EDITUAR NGA KLEA JASHT TEME

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 06 Apr 2010, 18:30

EDITUAR NGA KLEA KUJDES KUSHTRIMI
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Apr 2010, 18:36

Mos perzini se muhatet kot i forumit eshte, dhe mos me perzini mua ne llafet tuja ok as e ati as e jotja nuk jam ok

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Mirja prej Tue 06 Apr 2010, 18:49

Mos u nervozo motro eiiiii
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11301
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 Apr 2010, 22:44

princesha shkruajti:Mos perzini se muhatet kot i forumit eshte, dhe mos me perzini mua ne llafet tuja ok as e ati as e jotja nuk jam ok
mos me thuaj hahahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Besi prej Tue 18 May 2010, 16:06

Mos heshtni kur nuk duhet heshtur,sepse eshte e drejte kapitale e cdo njeriu qe te shprehe ate qe mendon.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10847
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga BeLti prej Tue 18 May 2010, 16:56

Mos dil nga tema!

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9682
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 12:05

Mos me largo nga vetja

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12943
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filloni fjaline me fjalen .... MOS

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi