» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Faqja 8 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga albi prej Tue 25 Feb 2014, 15:43

knaqsiae Zemres
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12192
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Lori prej Tue 25 Feb 2014, 15:48

Dashuria ėshtė ēdo gjė qė ende mund tė tradhtosh.
avatar
Lori

Shteti : Every-where
Postime : 64
Kyējet nė forum : 11921
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga albi prej Tue 25 Feb 2014, 15:50

dashuria e sinqert esht lumturia e dy te dashuruar
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12192
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Dardania prej Tue 25 Feb 2014, 16:00

Dashuria esht nese dikujt ja thua Realitetin. Se jeni e Dashuruar. Se disa Vite.... Ajo Njerezit i Djeg dhe Pervelon.... Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11397
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga albi prej Tue 25 Feb 2014, 20:29

dashuria e sinqert esht mrekulli
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12192
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga epanjohura prej Sat 01 Mar 2014, 11:30

-Thonė dashuria ėshtė si lufta
fillohet lehtė, por vėshtirė ndalet,
Ti je uni im,
mė thuaj pra, a harrohet vetja?

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5717
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Dardania prej Sat 01 Mar 2014, 11:39

Shkurt dhe Thjesht .... Ata te cilet  Vertet  ndiejn Ndjenjen e Dashuris dhe Vertet Dashurojn me Ndjenja.... Edhe pa shkruar Romane apo shkrime te marrura nga Google etj....  Kjo dmth. Se Nuk kan shkruar nga Thellesia e Zemres apo at cfar Ndiejn.... Disa prej tyre thjesht  Nuk kan Ndier as Kuptuar kurr Ndjenjen e Dashuris.... fest 

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11397
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga albi prej Sat 01 Mar 2014, 12:38

Dashuria esht ndenja shprirtore e njerijut
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12192
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Ylli-1 prej Wed 03 Dec 2014, 07:48

Sen nuk di! Me duhet te shkoj ne shkolle te mesoj se cka eshte ky sen?!
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10931
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga epanjohura prej Sun 01 Mar 2015, 18:53

Nga te gjithe pasionet dashuria eshte me e fuqishmja, ajo ne te njejten kohe sulmon Zemren Koken dhe Vetedijen .

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5717
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Eranda prej Tue 03 Mar 2015, 09:22

Na ishte njehere....
avatar
Eranda

Shteti : Lyon France
Postime : 5
Kyējet nė forum : 11460
Regjistruar mė : 04/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga marino prej Sat 07 Mar 2015, 19:06

ah sikur....
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3743
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga epanjohura prej Sat 07 Mar 2015, 19:53

marino shkruajti:ah sikur....
....te isha djal'..... Smile

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5717
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga marino prej Sat 07 Mar 2015, 20:16

Dashuria ėshtė njė pėrzierje emocionesh.Ėshtė njė zemėr qė rreh sa herė qė e shikon dhe e mendon.Ėshtė dėshira tė qėndrosh gjithmonė bashkė.Ėshtė ajo ndjenjė qė bėn trupin tė ''Dridhet'' dhe qė kurrė nuk ke menduar qė do ta provoje.
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3743
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 8 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi