» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Faqja 2 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga black prej Sat 26 Jul 2008, 16:02

ehhhe
black
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 11799
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 13 Aug 2008, 11:17

Dashuria eshte te shikosh pertej te metave te partnerit,dhe te shohesh bukurin shpirtrore brenda tij
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Wed 13 Aug 2008, 11:58

Imagjino dy zemra te ndezura qe nuk do te takohen, dy shikime te humbura njeri ne tjetrin qe kurr nuk do te shihen, dy shpirta qe dridhen para nje ndjenje te madherishme, dhe pak fjale me be te perjetshem nje moment qe nuk do harrohet ne perjetesi. Kjo eshte dashurija

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 13 Aug 2008, 12:32

Naki shkruajti:Imagjino dy zemra te ndezura qe nuk do te takohen, dy shikime te humbura njeri ne tjetrin qe kurr nuk do te shihen, dy shpirta qe dridhen para nje ndjenje te madherishme, dhe pak fjale me be te perjetshem nje moment qe nuk do harrohet perjetesisht. Kjo eshte dashurija


Tė gjithė keni mendime dhe konstatime tė arta lidhur me dashurinė.
Unė mendoj se dashuria nuk mund tė pėrshkruhet, ajo vetėm mund tė pėrjetohet.
Natyrisht se dashuria nuk ėshtė vetėm ēėshtje seksi, ajo ka njė dimension shumė mė tė gjėrė se kaq.
Unė kisha njė dashuri tė pakufishme dhe tė papėrshkrueshme ndaj DIELLZĖS sime, atij egjulli te tė dy botėrave.
Ndėrsa unė lidhur me dashurinė kam edhe disa pikėpamje personale:
"Dashuria ėshtė e bekuara e pėrendisė" ;
"Dashuria ėshtė arma mė e fuēishme pėr tė vrarė mėninė dhe urrejtjen";
"Tė urrejsh, ke vrarė tė bekuaren e pėrendisė":
Po nuk je i pajisur me dashuri, as jeta nuk do tė ketė kuptimin e duhur.
Pleqėt mė tė vjetėr se unė kanė thėnė :
"Kafshen e mbanė haja e insanin sevdaja".
Dmth edhe ne pleqėt kemi ditur dhe dijmė e duam tė dashurojmė, po pra.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

Adem Berisha
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12939
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Kosovarja prej Wed 13 Aug 2008, 16:36

C'eshte dashuria?
Nje liber ne nje fjale
Nje oqean ne nje pike loti
Shtate pale qiej ne nje shikim
furtune ne nje psheretim
Rrufe ne nje prekje
Nje mije vjet ne nje cast
Kjo eshte dashuri
Kosovarja
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 12742
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Interesant prej Wed 13 Aug 2008, 16:58

Kosovarja shkruajti:C'eshte dashuria?
Nje liber ne nje fjale
Nje oqean ne nje pike loti
Shtate pale qiej ne nje shikim
furtune ne nje psheretim
Rrufe ne nje prekje
Nje mije vjet ne nje cast
Kjo eshte dashuri

waw nuk kam lexu ndonjehere definicion ma adekuat
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14630
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Wed 13 Aug 2008, 17:14

ē'eshte dashuria?
- Instikt jetesor i njeriut

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 13 Aug 2008, 17:25

Dashuria

dhimbje
lot
gezim
emocione
enderr
shpres
ndjenj e fort !!!

avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Wed 13 Aug 2008, 17:41

Ngadal prit pyetjet mos u pergjigj pa te pytur ok Very Happy
Pyetjet e radhes:
1. A ju ndodh ti thoni nje cuni qe thjesht ju pelqen te dua?
2. A eshte fjala te dua nje menyre e mire per te arritur dike?
3. Cila eshte menyra me e mire per ti thene nje djali qe nuk ndjen per te pa e lenduar?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 13 Aug 2008, 17:55

Naki shkruajti:Ngadal prit pyetjet mos u pergjigj pa te pytur ok Very Happy
Pyetjet e radhes:
1. A ju ndodh ti thoni nje cuni qe thjesht ju pelqen te dua?
2. A eshte fjala te dua nje menyre e mire per te arritur dike?
3. Cila eshte menyra me e mire per ti thene nje djali qe nuk ndjen per te pa e lenduar?

1.Te dua pak veshtir ta them kollaj.
2.Varet nga personi ,dhe cfar kerkon ai .
3.thy qafen se na merzite hahhahahahaahahahaha
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Wed 13 Aug 2008, 18:11

Thy qafen paq Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 13 Aug 2008, 18:12

hahahahahahha e pra sa here mallkon do bie nga motorri do semurem Shocked
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Wed 13 Aug 2008, 18:16

Une thashe qafen jo kemben mi 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 13 Aug 2008, 19:01

Dashuri eshte si fati, nuk i pelqen ta ndjekesh
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Wed 13 Aug 2008, 20:53

miranda shkruajti:Dashuri eshte si fati, nuk i pelqen ta ndjekesh
Jo jo gabim je bukuroshe. Dashuria eshte kur dy zemra lidhen e dy breke zgidhen keshtu disi po ne veq po ja fusim kot 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 13 Aug 2008, 21:03

Naki shkruajti:
miranda shkruajti:Dashuri eshte si fati, nuk i pelqen ta ndjekesh
Jo jo gabim je bukuroshe. Dashuria eshte kur dy zemra lidhen e dy breke zgidhen keshtu disi po ne veq po ja fusim kot 8)
hahahahahah se kisha degjuar kete hahahhaah
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Thu 14 Aug 2008, 10:02

Degjo bukuroshe ne shkrimet tona shpesh gjen konfuzione sepse shpesh dalim edhe nga temat dhe eshte shume e vertet se per dashurin kur nuk mund te gjesh shprehjen adekuate ngase nuk kane arritur shume ose shkurt askush ta bej kete. Sot ne bote ose qendra informatike e web site gjen me miliona e miliona shkrime per dashurin por keta miliona asnje nuk pershtatet me ne sepse cdo qenje ka nje instikt sikurse shenjat e gishtrinjeve dashuria eshte specifike dhe e vecant per secilin nga ne dmth ska dashuri te njejte per askend sikurse nuk ka shenja te gishtrinjeve te njejte.
Une mund te them ty se cenke vertet bukuroshe dhe mos te mashtrojne keta haverat ketu se jane te papare e shef disa kan edhe femrat hobi Very Happy 8) .
Miranda baza e dashurise shfaqet ne formen e solidaritetit, mirekuptimit, sakrifices, faljes, rrespektit te ndersjellt etj etj. Pra shkurt e shqip e katunarqe moj e bekuar dashuria eshte perla e jetes. Pa te gjithecka duket bosh dhe pa kuptim ( si ti psh qe nuk me arrin mua e as une ty Very Happy ).
Keshtu bukuroshe kujdes me belin po ftohesh e nuk te man burri se qashtu u kan pas ftof Raza jeme e nuk bojke femi ma Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Aug 2008, 10:39

Naki shkruajti:Degjo bukuroshe ne shkrimet tona shpesh gjen konfuzione sepse shpesh dalim edhe nga temat dhe eshte shume e vertet se per dashurin kur nuk mund te gjesh shprehjen adekuate ngase nuk kane arritur shume ose shkurt askush ta bej kete. Sot ne bote ose qendra informatike e web site gjen me miliona e miliona shkrime per dashurin por keta miliona asnje nuk pershtatet me ne sepse cdo qenje ka nje instikt sikurse shenjat e gishtrinjeve dashuria eshte specifike dhe e vecant per secilin nga ne dmth ska dashuri te njejte per askend sikurse nuk ka shenja te gishtrinjeve te njejte.
Une mund te them ty se cenke vertet bukuroshe dhe mos te mashtrojne keta haverat ketu se jane te papare e shef disa kan edhe femrat hobi Very Happy 8) .
Miranda baza e dashurise shfaqet ne formen e solidaritetit, mirekuptimit, sakrifices, faljes, rrespektit te ndersjellt etj etj. Pra shkurt e shqip e katunarqe moj e bekuar dashuria eshte perla e jetes. Pa te gjithecka duket bosh dhe pa kuptim ( si ti psh qe nuk me arrin mua e as une ty Very Happy ).
Keshtu bukuroshe kujdes me belin po ftohesh e nuk te man burri se qashtu u kan pas ftof Raza jeme e nuk bojke femi ma Very Happy
Flm per ifomacionet .Sa per ftofjen jo pa merak nuk ftofem une jam koc e fort Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Thu 14 Aug 2008, 10:43

Faleminderit paq bukuroshe
Apshuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uh mu ngrit temperatura dola se nuk perballoj dot cfar vitamina ka perdore nena jote mi qe te paska bere kaq bukuroshe.
Ah e jemja e Zeqos leshi veq me qep dhe hudhra ku me dal sen i hajrit.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Aug 2008, 11:29

Naki shkruajti:Faleminderit paq bukuroshe
Apshuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uh mu ngrit temperatura dola se nuk perballoj dot cfar vitamina ka perdore nena jote mi qe te paska bere kaq bukuroshe.
Ah e jemja e Zeqos leshi veq me qep dhe hudhra ku me dal sen i hajrit.
she she do vitamina ti katunare 8)
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga deti prej Thu 14 Aug 2008, 11:53

Dashuria eshte si ky topi i Nakit, sa e ke ne dore e sa te rreshqet dhe te ikė nga dora.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Aug 2008, 22:16

dashuria ndjenja me e bukur por njekohesisht dhe e dhimbshme
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 Aug 2008, 20:25

Ndjenja e dashurise eshte ne vetvete dicka e bukur e mrekullueshme.Ajo te ben te ndihesh mire dhe i lumtur sepse zemra jote fillon dhe rreh me shpejtesi dhe adrenalina rritet,kraherori mbushet me ajer te fresket dhe shpirti duket sikur po fluturon vetem kur je perballe personit qe dashuroni.Syte tuaj duan te shohin vetem ate,buzet e tua duan te puthin duart dhe buzet e saj...Dashuria eshte lumturi ashtu sic eshte dhe vuajtje sepse,pritja e dashurise,refuzimi i saj,apo mungesa e nje konsumimi te shendetshem te ndjenjes se pasionit sjell padyshim vuajtje....vuajtjet shkaktohen edhe nga gjera te vogla e qe skan arsye te forta.

Nje zenke e momentit,nje xhelozi e fantazuar.Objekti i dashurise tone eshte shkaku i lumturise dhe vuajtjes tone.Ne me te jemi te lumtur pa te jemi te vuajtur....por per cudi ndonjehere ndodh dhe e kunderta...ne me te vuajme dhe kur skemi me ate jemi me mire.Pra dashuria eshte mister i madh,fantastik dhe qe gjithmon na
terheq drejt saj....na hipnotizon.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bovari prej Sat 27 Dec 2008, 12:46

Per mua pas gjymnazit ishte shkolla e dyte me rregulla shume te rrepta.Te mbyt komplet. Dashuri ndryshon sipas personint qe e jeton po per mua e thash ēesht dashuria thjesht marje peng Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
bovari
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12840
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga summer spell prej Sat 27 Dec 2008, 14:09

Nje budallallik me brire Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
summer spell
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 12689
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Erza prej Sat 27 Dec 2008, 14:27

Per ata/ato qe dine ta jetojne dhe ta kene eshte mjalte anasjelltas nese sdi ta mbash del gjithefare
Erza
Erza

Postime : 59
Kyējet nė forum : 12893
Regjistruar mė : 17/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga lolita prej Sat 27 Dec 2008, 22:09

KURGJU HIQ SOSHT VEQ EHH
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16372
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga DEA prej Sat 27 Dec 2008, 23:15

Dashuria eshte dobesia me fisnike e shpirtit ...
DEA
DEA

Shteti : Durres
Postime : 86
Kyējet nė forum : 11217
Regjistruar mė : 24/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Erza prej Sat 27 Dec 2008, 23:58

DEA perendesha e Butrintit kesaj radhe nuk do te pajtohem me ty. Une do te thosha se dashuria eshte ndjenja me fisnike, me e forte qe ka njeriu, por nese dominon urrejtja atehere kjo e dyta behet goxha e forte.
Erza
Erza

Postime : 59
Kyējet nė forum : 12893
Regjistruar mė : 17/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Erza prej Sun 28 Dec 2008, 00:08

Dashuria eshte qellimi i jetes se nje njeriu.Me kalimin e kohes dhe duke e kultivuar vazhdimisht rritet dhe rritet duke bere qe zemra e njeriut te zgjerohet dhe te vije nje dite qe te perqafoje pafundesine.
Erza
Erza

Postime : 59
Kyējet nė forum : 12893
Regjistruar mė : 17/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 01:58

Dashuria eshte nje burg ,mjer ai qe kryen denimin ne te Neutral Neutral
Ardi
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 11294
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bovari prej Mon 29 Dec 2008, 14:56

Une shkruajti:[b]Dashuria eshte nje burg ,mjer ai qe kryen denimin ne te Neutral Neutral[
/b]

Epo duhet te shikojm edhe anet pozitive jo te humbemi ne ato negative.ahahah Mendo ka edhe lirim nga burgu Very Happy Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
bovari
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12840
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Fri 02 Jan 2009, 21:53

Kam ardhe ne perfundim se dashuria eshte nje ure ku takohen dy budalle dhe asnjeri nuk leshon rruge te kalohet kjo ure.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 03 Jan 2009, 12:59

Ku ke ure ti re katunar ne katun 8)

Dashuria eshte nje ndjenje prej te ciles asnjeri si shpeton dot. Eshte pjese e jetes se perditeshme, eshte ushqim per lumturine tone, eshte afsh pasion i cdo njeriu qe jeton ,rrenjoset thelle ne zemrat tona dhe veshtire te dale prej saj.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Sat 03 Jan 2009, 14:08

Morena shkruajti:Ku ke ure ti re katunar ne katun 8)

Dashuria eshte nje ndjenje prej te ciles asnjeri si shpeton dot. Eshte pjese e jetes se perditeshme, eshte ushqim per lumturine tone, eshte afsh pasion i cdo njeriu qe jeton ,rrenjoset thelle ne zemrat tona dhe veshtire te dale prej saj.
Razz Razz Razz do ma leshosh rrugen te kaloj uren o jo mi katunare 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 03 Jan 2009, 20:38

Naki shkruajti:
Morena shkruajti:Ku ke ure ti re katunar ne katun 8)

Dashuria eshte nje ndjenje prej te ciles asnjeri si shpeton dot. Eshte pjese e jetes se perditeshme, eshte ushqim per lumturine tone, eshte afsh pasion i cdo njeriu qe jeton ,rrenjoset thelle ne zemrat tona dhe veshtire te dale prej saj.
Razz Razz Razz do ma leshosh rrugen te kaloj uren o jo mi katunare 8) 8)
Te lire e ke rrugen 8)
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Sun 04 Jan 2009, 02:21

Po mi po te lire e kam kete e di amo leshoma rrugen se keto vetem fjal i ke 8) .
Imagjino dy katunar te ndezur takohen ne ure njoni mashkull tjetra femer dridhen me ndjenja te madherishme cka ta merr mendja cili leshon rrugen katunari apo katunarja ? 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 04 Jan 2009, 11:13

Naki shkruajti:Po mi po te lire e kam kete e di amo leshoma rrugen se keto vetem fjal i ke 8) .
Imagjino dy katunar te ndezur takohen ne ure njoni mashkull tjetra femer dridhen me ndjenja te madherishme cka ta merr mendja cili leshon rrugen katunari apo katunarja ? 8)
Asnjoni besoj se kan te dy nje mendje M+M
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Sun 04 Jan 2009, 11:17

Sqaroje kete M+M se ngaterrohen forumiste
M= mjalt
+M= edhe me mjalte 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 04 Jan 2009, 11:19

Naki shkruajti:Sqaroje kete M+M se ngaterrohen forumiste
M= mjalt
+M= edhe me mjalte 8)
Mad 8)
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi