» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nese do mundja.......

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Vizitor prej Wed 07 Apr 2010, 23:40

Nese do mundja te mos me lidhte asgje me me gjithcka do pohoja qe jetoj dhe une.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 Apr 2010, 03:28

Nese do mundja do ndryshoja Njerezit qe jan me egoizmin dhe gjelozin e tyre

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Vizitor prej Sun 11 Apr 2010, 08:49

Nese do mundja do te vdisja qe tani

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 11 Apr 2010, 08:54

nese do mundja mos ele te vdes qe asnji here ket princeshen

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12845
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Besi prej Mon 26 Apr 2010, 17:02

Nese do mundja qe te zevendesoja cilesin e shoqerise me sasine,ndoshta do t'ja vlente barra qirane te jetohej ne bote,por megjithate,nga njeqind te cmendur bashke,veshtire se mund te nxjerresh nje te mencur!
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10850
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 26 Apr 2010, 17:06

Nese do mundja do te me pelqente te kaperceja disa faqe te jetes sime qe po regjistrohet tani.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11069
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Naki prej Mon 26 Apr 2010, 17:08

Nese do mundja shume te menqurve qe kane mbetur te shtangur e te habitur para natyres se mosmirenjohjes te ua ipja nga nje kafe tani.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 26 Apr 2010, 17:16

Nese do mundja do me pelqente te ndaloja shigjetat qe po perplasen furishem ne fytyren time.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11069
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Besi prej Mon 26 Apr 2010, 17:19

Nese do mundja qe te mesohem se ne prani te te marreve ka vetem nje menyre per te treguar mencurine:mos te shkembesh asnje fjale me ta.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10850
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Apr 2010, 17:21

te behesha e padukshme e te falja shum dashuri aty ku e kan nevoj ate
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Kotelja prej Tue 27 Apr 2010, 19:38

Nese do mundja ti falja nje cope dielli atij e te ndjente ngrohtesine.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13842
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Aristogata prej Tue 27 Apr 2010, 21:20

nese do mundja do lija zemren te fliste ato qe dora nuk mund ti shkruaj

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10615
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Apr 2010, 21:24

te fluturoja do isha tek ty tani
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 27 Apr 2010, 22:56

Nese do mundja do beja qe bora te dukej zjarr dhe te digjte dhe zjarri debore per te ftohur.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11069
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Besi prej Tue 27 Apr 2010, 23:57

Nese do mundja ta beja gjithe token sahare te mos kete bore asku dhe ta ktheja kohen mbrapa,para se te zbulohej zjarri.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10850
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 08 May 2010, 19:36

Nese do te mundja do te ktheja kohen kunder akrepave te ores, qofte edhe sikur vetem per disa minuta.... mbase do t'ia vlente!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11069
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Arjana prej Sat 08 May 2010, 21:56

do ndaloja gjithcka te keqe qe permban kjo bote
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga SamkaQika prej Sat 08 May 2010, 22:24

Nese Mundem do ta ndali krimin ne bot
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9571
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Mirja prej Sat 08 May 2010, 22:25

Nese domundja te ndaloja gjith qka qe esht e keqe
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11304
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 08 May 2010, 22:29

nese do mundja do takisha puth mirjen
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10795
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Besi prej Sun 09 May 2010, 21:48

Nese do mundja qe te merrja aty ku ka shume mend dhe t'u shperndaja atyre qe nuk kan hic!
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10850
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga lolita prej Sun 09 May 2010, 21:52

Besi shkruajti:Nese do mundja qe te merrja aty ku ka shume mend dhe t'u shperndaja atyre qe nuk kan hic!
Hahahahahahahah

Nese do mundja ti kuptoja kta njerz niher e mir

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15547
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Besi prej Sun 09 May 2010, 21:59

lolita shkruajti:
Besi shkruajti:Nese do mundja qe te merrja aty ku ka shume mend dhe t'u shperndaja atyre qe nuk kan hic!
Hahahahahahahah

Nese do mundja ti kuptoja kta njerz niher e mir

Nese do mundja te beja edhe nje gje:njeriu te rritet paralele me dijen qe e perfiton dhe e posedon.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10850
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 May 2010, 14:03

Nese do mundja te ju tregoja njerzeve per rrugen e duhur ,se kan marr rrug te gabuar.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 10 May 2010, 14:07

nese do mundja do ti tregoj ature si mendojn keq per te tjert se asht mekat te gjukojsh dika pa arsye.
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10795
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 May 2010, 15:08

Nese do mundja njėrzve tu them se mbajeni njė frymė qė keni nė veprat e juaja , njė besnikėri nė vuajtjet dhe gezimet e juaja ,jepjani njė kuptim Jetes e vdekjes sė juaj.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Arjana prej Mon 10 May 2010, 15:22

te isha me ju gjithmon
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Kotelja prej Thu 13 May 2010, 09:55

Nese do mundja te ndalja cdo dhimbje qe pushon ne kraherorin e nenave shqiptare!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13842
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga summer spell prej Thu 13 May 2010, 09:56

te udhetoja drejt nje vendi qe dua ..

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11864
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Arjana prej Thu 13 May 2010, 13:00

te jepja shpirtin qe te jetoje ti,do e beja
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 13 May 2010, 17:07

nese do mundja , te zhdukja semundjet e pasherueshme do ket me teper gezim nga njerezimi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17538
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Aristogata prej Mon 24 May 2010, 20:50

nese do mundja te gjeja ilacin e lumturis do sakrifikoja veten per shkencen qe do falte buzeqeshje

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10615
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Arjana prej Mon 24 May 2010, 20:56

nese do mundja do jepja gjithcka per te shpetuar dikush
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Mirja prej Mon 24 May 2010, 22:09

Nese do mundja ta zhdukja ndarjen
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11304
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 24 May 2010, 22:11

nese do mundja do ta takojsha mirjen
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10795
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Vizitor prej Tue 25 May 2010, 14:21

Nese do mundesha ,disa njerz te lig do i zdukja nga kjo bote ,qe po prishin dhe imazhin e Jetes.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga deti prej Tue 25 May 2010, 15:39

Nese do mundja... do falja mend atje ku s'ka, dhe do e beja kete bote me njerez te ditur qe do flisnin vetem per ide dhe projekte, e jo per njerez dhe ngjarje.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13666
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 25 May 2010, 17:06

Princesha shkruajti:Nese do mundesha ,disa njerz te lig do i zdukja nga kjo bote ,qe po prishin dhe imazhin e Jetes.


Edituar nga Interesant

Kujdes nuk ishte shkrimi i dedikuar per ty, as nuk permendesh askund me emer, mos reago ne cdo shkrim , dhe mos e merr shkrimin personal per vete !
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10795
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Arjana prej Tue 25 May 2010, 20:30

nese do mundja do te thesha lamtumire nga ky forum se si kalama vepron
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 25 May 2010, 22:49

Nese do mundja.... do beja qe njeriu te arrinte te gjente kenaqesi edhe ne fshikullimat e njepasnjeshme te kamxhikeve te humbjeve, qe perplasen furishem ne kurrizin e tij, duke marre me vete copeza jete.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11069
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi