» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Harrove se...

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 08 Nov 2009, 22:37

Harrove se un jam ketu

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga lolita prej Mon 09 Nov 2009, 10:27

Harrova se ti nuk um pershendet as niher

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15631
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Arjana prej Mon 09 Nov 2009, 13:01

harrova se sot esht e hene dhe ndoshta punoni,ndaj po mungoni
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 09 Nov 2009, 15:45

harrova sot te iki ne shkolll

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Drini prej Mon 09 Nov 2009, 16:44

Harrova me shkru hahhaa
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11846
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 09 Nov 2009, 18:09

Harrova se kisha nje termin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Drini prej Mon 09 Nov 2009, 18:10

Harrova me dal nga forumi
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11846
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 09 Nov 2009, 18:13

Harrova me ju then klm s e po iku un

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga krayzi prej Mon 09 Nov 2009, 18:31

Harrova se..... Duhet ta hap msn te flas me dike qe me pret.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11401
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Drini prej Mon 09 Nov 2009, 23:54

Harrova te te them qe je vonuar shume ...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11846
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga krayzi prej Tue 10 Nov 2009, 07:31

Harova te te pyes ku?
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11401
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga gezuar prej Tue 10 Nov 2009, 08:35

harrova te iki ne banjo !!
avatar
gezuar

Postime : 98
Kyējet nė forum : 9620
Regjistruar mė : 09/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga krayzi prej Tue 10 Nov 2009, 12:34

Harrova se duhet te futem ne klas
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11401
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 21:12

harrova se me ndjekin njerzit akoma

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 18 Nov 2009, 21:19

harrova se nuk dua tja di per asnje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 21 Nov 2009, 12:19

Harrova se sot eshte dite pushimi dhe njerzit flejn me gjat

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga donita prej Thu 24 Dec 2009, 23:03

Harrove see sontee eshte ngroht ktu

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 11041
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga lolita prej Thu 24 Dec 2009, 23:06

Harrova se kesh e zan ne msn me ju pershendet

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15631
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Drini prej Thu 24 Dec 2009, 23:07

Harrova qe sot s'kam hy ketu fare,,,
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11846
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Dec 2009, 23:08

Harrova te ju theme Gezuar Krishtlindjet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga lolita prej Thu 24 Dec 2009, 23:10

Harrova se ti them shpatit pershendetje

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15631
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Dec 2009, 23:48

harrova se shumica e juve jeni MYsliman dhe une ju urova krishtlindjet por ju kerkoj ndjes

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga lolita prej Thu 24 Dec 2009, 23:56

Harrova se mbeta ne forum do iki tani

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15631
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Dec 2009, 23:59

Harrova se e' kam pushim kete jave ,prandaj do rri edhe ca

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Dec 2009, 08:45

Harrove se jeta eshte shum e gjate andaj shfrytzoje ate me gjera te mira ,e mos e plagosni me gjera te pa hijshme!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 25 Dec 2009, 13:18

Harrove se cdo gje e ka nje cmim?!
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga donita prej Fri 25 Dec 2009, 14:38

Harrove se cdo e mire e ka fundin e vete

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 11041
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Dec 2009, 17:23

Harrove se me te lehte e kam te gjej gjilperen ne mullarin e barit sesa te qaj

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Ylliks prej Fri 25 Dec 2009, 22:31

harrove se bash ajo me vyen;)
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 11036
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Dec 2009, 23:11

Harrove se dashuria nganjeher gabon rrugen dhe bie ne zemer te zbrazet ku nuk ka vend te ulet dhe dashuria detyrohet te iken qe andej!!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 26 Dec 2009, 22:13

Harrove se une dua ose gjithcka ose asgje!?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Naki prej Sat 26 Dec 2009, 22:18

princesha shkruajti:Harrove se dashuria nganjeher gabon rrugen dhe bie ne zemer te zbrazet ku nuk ka vend te ulet dhe dashuria detyrohet te iken qe andej!!!!
Harrove se askush nuk eshte i perkryer dhe qenja njerzore gabon andaj fal dhe binde te permiresoj gabimet se nuk do pendohesh

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19268
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 26 Dec 2009, 23:23

harrova ti them dikujt se i'a kam nis nje-dhurat per krishtelindje por nuk e di a 'e mori

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009, 22:18

harrove se mashtrimi vret

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Mar 2010, 12:09

Harrova ti pershendes te gjith ata qe nuk vien ne forum te ju them se i mungoni forumit!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 19 Mar 2010, 16:57

Harrove se jeta eshte nje rrutine qe ndonjehere thjesht nuk ia vlen ta jetosh?!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga deti prej Fri 19 Mar 2010, 17:02

Harrove se jeta eshte e bukur dhe duhet jetuar.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13750
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Marinela prej Fri 19 Mar 2010, 17:53

Harrove se disa njerez bejne pjese ne te kaluaren tende dhe e kaluara eshte pjese e jotja e asaj qe ti je bere nuk mund ta shmangesh
Mendove se i harrove sekontat minutat oret qe te kane bere te ndihesh keq por jo ato ja aty jane dhe presin te shfaqen here me inat dhe here me dhembshuri por jane ah harrove se jane perseri aty

Marinela

Postime : 17
Kyējet nė forum : 9175
Regjistruar mė : 13/03/2010
Profesioni : shtepiake

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 19 Mar 2010, 22:26

harrova gjdo gje ne te kaluaren edhe fillova te shikoj te eci perpara

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Tuna prej Sat 20 Mar 2010, 00:58

harrova see duke te dashurur ty harova veten time Sad
avatar
Tuna

Postime : 11
Kyējet nė forum : 9145
Regjistruar mė : 20/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi