» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Harrove se...

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga memaliaj prej Sat 20 Mar 2010, 15:57

Tuna shkruajti:harrova see duke te dashurur ty harova veten time Sad
me pelqeu kjo

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga blerina-kumanova prej Sun 21 Mar 2010, 01:58

Harrove se...ēdo fillim ka 1 mbarim...

blerina-kumanova

Shteti : Kumanova
Postime : 31
Kyējet nė forum : 9123
Regjistruar mė : 09/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 21 Mar 2010, 10:09

harrova lotet qe kam derdhur gjithmone per ty

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga deti prej Mon 22 Mar 2010, 08:33

Harrove se toka sillet e bashke me te edhe ne
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Interesant prej Mon 22 Mar 2010, 10:06

Harrova se harresa te ben te harrosh Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga anea prej Mon 22 Mar 2010, 10:27

harrova se edhe ti duhet te jesh si te tjeret......
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9267
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Interesant prej Mon 22 Mar 2010, 10:33

Harrova te te pyes , si si te tjeret ... ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Mar 2010, 11:24

Harrove se me ke komshi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Interesant prej Mon 22 Mar 2010, 11:27

Harrove se une nuk harroj qe te kam komshi Very Happy flower
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 11 Apr 2010, 09:38

Harrove se eshte dit e diell sot dhe sdo e shofesh komshiken se ti flen shum sot

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 11 Apr 2010, 09:39

harrova sod kam pun shumm siq janisen nga 5 te mengjezitt

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12854
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 11 Apr 2010, 12:21

Harrove se ndonjehere ia vlen indiferenca ndaj njerezve qe e meritojne.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11078
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 11 Apr 2010, 13:50

harrove te kaluren ma jep te ardhmen

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12854
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga ActionCode prej Mon 26 Apr 2010, 22:48

Harrove se te dua 

firma.................................................................................................................................................................................
_________________
Ti munohesh mem pengu,ska dert lejohet me endrru

Vdekjes nuk i tutna se jam njeri drejt,gabimet ndaj meje te kushtojn shum shtrejt ....
avatar
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 9115
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 26 Apr 2010, 23:09

harrova se naki em tha une kokam baba e paskam femij , oo sa me vjen keq naki, po une ende beqar jam more, sa edhe ket me ben te martum ishalla martohem e kam femij sa me shpejtt,

por per fat te keqe siq mendoni ju sjam baba as i martum as fejum as me femij o naki,

sa njeri bleres qeke a jep veresi ti veten me thuj

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12854
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga ActionCode prej Mon 26 Apr 2010, 23:16

Harrove se kush ishte Klea a ???

firma.................................................................................................................................................................................
_________________
Ti munohesh mem pengu,ska dert lejohet me endrru

Vdekjes nuk i tutna se jam njeri drejt,gabimet ndaj meje te kushtojn shum shtrejt ....
avatar
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 9115
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Apr 2010, 01:55

harrove se mori fund ajo teme
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 27 Apr 2010, 17:23

harrove se jeta vazhdon perpara duke len gjurme per te tjeret

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Mirja prej Tue 27 Apr 2010, 17:24

Harrove se ekom nje respekt per ty klea
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11313
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 27 Apr 2010, 17:26

harrova se te njoh edhe gjithashtu edhe un per ty

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 27 Apr 2010, 19:40

harova ti them mirjes se me pelqen
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10804
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Apr 2010, 21:02

harrove se je don zhuan ti
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga BeLti prej Tue 18 May 2010, 15:50

Harrove se e kemi vec nje jete..

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9694
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 21 May 2010, 15:42

Harrove se Jeta eshte e gjat dhe duhet jetuar ate mbi sakrifikicat qe ka,mbi lumturin qe ta sjell po dite ta mbash dhe ta ushqesh ashtu si duhet Jeta do ishte si per ty dhe per mua nje parajs,un te ftova ne drite kurse ti zgjedhe erresiren.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga deti prej Fri 21 May 2010, 15:47

Harrove se pas cdo muzgu do te vije prap agimi.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 12:04

Harrova se mu kujtua diqka

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12955
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 May 2010, 12:06

Harrove se sote eshte 3 vjetori i Forumit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 12:09

Harrova se me ndaloj dikush

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12955
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 May 2010, 13:01

Harrove se qdo njeri ka drejt te veproj lirshem.


Edituar pėr herė tė fundit nga Princesha nė Sat 29 May 2010, 13:20, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga deti prej Sat 29 May 2010, 13:07

Harrove se dita fillon me disponim mbaron njejte kur e fillojme me energji pozitive.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 May 2010, 13:24

Harrove se qdo fillim i mbare ne Jete ka dhe nje mbarim te mbare.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga deti prej Sat 29 May 2010, 13:55

Harrove se mendja e shendoshė eshte gjithmone ne trupin e shendoshė.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 29 May 2010, 14:02

Harrova me ju pershendet
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11635
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 May 2010, 14:18

Harrove se je shume e mire

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 29 May 2010, 14:21

Harrove se...te kam shum xhan viola motra ime
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11635
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 May 2010, 14:28

Harrove se te kam dhe un ty xhan

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 29 May 2010, 14:32

Harrove se te kam si shpirt motra ime
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11635
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 May 2010, 14:36

Harrove se te kam shejtane un ty

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 29 May 2010, 14:38

Harrova se te kam dleq i vogel
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11635
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 14:47

Harrova se me thirri dikush

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12955
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harrove se...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi