» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēka pas ndarjes

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Nov 2009, 17:18

Periudha pas ndarrjes ėshtė mjaftė e komplikuar.
Menjėherė fillon tė ndihet
e zbrazėt egoja.
Ndihet njė llojė melankolie, kujthen ēastet e mira.

Ndihet edhe ndjenja e fajėsisė, ndjenja e dėshtimit!
Secili partner e
ndjen kėtė. Gjithēka ėshtė ndėrprerė,
s'ka mė thirrje telefonike, s'tė
mundon mė askush
apo e ke liruar dike qė s'ka dashur mė tė jetė me ty.

Ėshtė shumė me rėndėsi qė nė muajin e pare
tė pėrmbaheni nga marrėzirat,
sė paku derisa
tė qetėsohen gjėrat. Ja ēka nuk do tė duhej tė bėni:• Mos u jep kur ta takosh. Nėse ke dhembje shpirtrore
dhe ju vie te qaj, mos e bėjė
para partnerit.
Mos ia nxij jetėn me gjėra tė tilla partnerit dhe tė
tjerėve. Qaj kur je vetėm.
• Mos rri vetėm nė kujtime, mos!
Mundohu tė
argėtohesh deri nė maksimum.
• Mos e luaj rolin e psikopatin dhe

sjellėsh vendim qė tė mos ia len vendin vend!
• Mos e lut asnjėherė qė tė
t'kthehet.
Mund tė ndodh qė tė kthehet po nuk kjo
asgjė nuk do tė
ndryshoj nė lidhjen tuaj!
• Ėshtė dobėsi tejet e madhe njerėzore
qė nė
shenjė hakmarrjeje t'ia kthesh gjėrat qė t'i ka
dhuruar gjatė lidhjes apo t'i
kėrkosh gjėrat qė ia ke dhuruar!
Ja njė ide, nėse bash nuk tė duhen pas njė
kohe,
mund t'i falėsh dikuj tjetėr apo dhe t'i shet?
Ėshtė shumė mė e
ndershme.
• Mendo ēastet e mira por asnjėherė mos
jeto nė tė kaluarėn
duke ia pėrsėritur vetes
se keni mundur tė jeni ēift i mrekullueshėm.

Nėse keni qenė ēift i mrekullueshėm kjo nuk do tė
thotė qė edhe keni
mundur tė mbeteni tė tillė.
Gjithēka e ka kohėn e vetė. Ėshtė shumė
vėshtirė,
po aq sa mundeni pėrqėndrohuni nė ardhmėri.
• Nėse je ndarė nga
partneri, dhe tash ndihesh i/e lėnduar,
i/e braktisur, mos gabo tė kontaktosh
me shoqen/shokun
e ish partnerit apo nė raste ekstreme motrėn/vėllaun e tij
(saj)!
Kjo vėrtet tregon dobėsinė e shpirtit tė njė njeriu qė
tash ėshtė
nė gjendje tė hakmirret nga urrejtja.
Nė fund gjithēka do tė kuptohet dhe
asgjė nuk
do tė arrihet me kėtė. Me ketė vriten edhe ato
ēaste tė bukura
nė kujtesėn e partnerit!
Kjo ėshtė dobėsi qė as vetes nuk do tė mund t'ia fal
njeriu.
• Fol edhe mė tej me simpati pėr partnerin.
Nėse jo sė paku fol
natyrshėm pėr tė me tė tjerėt.

Mos perhap gėnjeshtra dhe shpifje. Edhe
kjo
ėshtė marrėzi qė nuk falet ngase sidoqoftė,
ish partneri ytė mbetet
ende pjesė e jetės sate.
• Mos iu hedh nė pėrqafim dikuj tjetėr me

shpresė se do tė zėvendėsoj atė qė tė mungon.
Shpesh kėto lidhje
pėrfundojnė tmerrėsisht keq.

Prit, vėshtro, buzėqeshu. Patjetėr do tė
del dikush
qė do ta kthejė buzėqeshjen.
• Dilni nė shėti me shokė apo
shoqe nė shėti miqėsore.
Mos i lodhni me problemin tuaj. Mos u arsyetonis e
e
keni patur mirė sė bashku por se dini se ēka ka ndodhur.
Vetėm thuani
dhe mendoni se kjo ėshtė gjėja mė e mirė
momentalisht pėr ju. Kushedi pse
ėshtė mirė.
• Qėrasni ēdo ditė veten me nga njė ēokoladė.
Mund ta
ndėrroni pak pamjen tuaj tė flokėve,
veshjes po jo tė ndėrmerrni ndryshime
drastike.
• Mundohuni qė nė zemrėn tuaj tė mbeteni miq
tė vėrtet me ish
partnerin. Bisedoni vetėm me
miqtė mė tė ngushtė qė vėrtet ju kuptojnė.
•
Nėse mundeni qani mirė kur tė mbeteni vetėm.
Kjo vėrtet ndihmonė. Pra mbani
mend,
vetėm kur tė mbeteni vetėm.

Mbani mend edhe kėto statistika


1. Sė paku 15 njerėz nė botė ju
duan nė njėfarė mėnyrė.
2. Pa ty,
dikush ndoshta nuk
do tė mund tė jetoj.
3. Ēdo natė dikush mendon

ty para se tė flej.
4. Dikush pėr tė cilin/ėn as
qė din qė ekziston tė
dashuron.
5. Kur mendon se ke bėrė kabim
tė madhė, sė paku diēka e mirė
del nga ai gabim
6. Sė paku pesė njerėz nė botė tė
duan aq shumė sa qė
do tė jenė nė gjendje tė vdesin pėr ty.
7. Arsyeja e vetme qė dikush
do
tė tė urrente ėshtė vetėm e
vetėm se ai dikush dėshiron tė bėhet sikur ti

8. Buzėqeshjet tua mund
t'i sjellin lumturi shumė njerėzve tjerė.
9.
Pėr dike ti je gjithēka nė botė.
10. Je i/e veēantėė dhe njė.
Kurrė mė
nuk do tė ekzistoj dikush tjetėr si ti! "


avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Nov 2009, 10:37

Pas ndarjes dhimbje,dhe asgje me shume

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!
avatar
Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 13156
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga krayzi prej Thu 12 Nov 2009, 17:54

Pas ndarjes Hares!
krayzi
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 12142
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 12 Nov 2009, 18:11

vetem kujtime asgje me teper
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga krayzi prej Thu 12 Nov 2009, 19:26

Pas ndarjes mbetet e kaluar !
krayzi
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 12142
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Nov 2009, 21:05

Pas ndarjes vie tjetra pune e madhe

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Geri prej Thu 12 Nov 2009, 21:08

Shef noi bukuroshe me te embel
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16959
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga krayzi prej Thu 12 Nov 2009, 21:12

Pas ndarjes Jeta vazhdon.
krayzi
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 12142
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Nov 2009, 21:16

krayzi shkruajti:Pas ndarjes Jeta vazhdon.
Normal se jeta vazhdon dikush barkun plote nga darka dikujt i fishkellojne zorret ah kete vazhdim ....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga krayzi prej Thu 12 Nov 2009, 21:18

Naki shkruajti:
krayzi shkruajti:Pas ndarjes Jeta vazhdon.
Normal se jeta vazhdon dikush barkun plote nga darak dikujt i fishkellojne zorret ah kete vazhdim ....

Hhah Naki po pra pas ndarjes do hash buk vet haha
krayzi
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 12142
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Nov 2009, 21:20

Po edhe ashtu Raza kurr sme ka jap darke gjithmone ke fqinja kam ngrene nejse dikush eshte i pafat keshtu...
Pas ndarjes duhet kerkuar thone plakat " fatin mund ta gjesh edhe atje ku as dreqi nuk shkon ' ...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga lolita prej Thu 12 Nov 2009, 21:51

Pas ndarjes ka dhimbje po jeta vazhdon

firma.................................................................................................................................................................................
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16372
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Nov 2009, 22:01

Ndarja i le vendin te vertetes.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga krayzi prej Thu 12 Nov 2009, 22:26

Pas ndarjes as qe e kthej koken pas hares vetem hares!
krayzi
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 12142
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Te-Li prej Fri 13 Nov 2009, 15:48

Pas ndarjes, gjyqi, balla-balla, e du ate, e dua kete...
avatar
Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10969
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga NADJA prej Wed 10 Mar 2010, 22:40

Pas ndarjes pikellimi dhe lotet ne sy
fillim i ri i nje dashurie tjeter
NADJA
NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 9990
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga lindushi prej Wed 10 Mar 2010, 22:44

PAS NDARJES ME GJETE NJE TJETER DASHURI SA MA PARE love
lindushi
lindushi

Postime : 69
Kyējet nė forum : 9984
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 10 Mar 2010, 22:47

pas ndarjes prap jeta vazhdo
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11620
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 10 Mar 2010, 22:49

Mendoj se dhimbje, kujtime, vuajtje dhe kerkimi i nje fajtori qe coi deri ne ndarje.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11894
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga lindushi prej Wed 10 Mar 2010, 22:51

PAS NDARJES LLIMBJE TE PAFUND NJE ZEMER E THYER
lindushi
lindushi

Postime : 69
Kyējet nė forum : 9984
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010, 22:55

vuajtje kujtime
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga NADJA prej Wed 10 Mar 2010, 22:56

pas ndarjes vujtje shpirterore per nje muaj
NADJA
NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 9990
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Tuna prej Sat 20 Mar 2010, 01:15

pas ndarjes te kesh kujdes ne lidhjen tjeter te jesh me e matur ne qdo gje mos te ndodh e njeta gje si ne te kaluaren
Tuna
Tuna

Postime : 11
Kyējet nė forum : 9886
Regjistruar mė : 20/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Apr 2010, 19:20

kujtime te bukura
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Aristogata prej Mon 19 Apr 2010, 21:11

kujtime,,,,kujtime,,,,,kujtime

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
Aristogata
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11440
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Arjana prej Mon 19 Apr 2010, 21:24

lot,vetmi,dhimbje,e kujtime
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Arni-y prej Tue 20 Apr 2010, 00:39

Liri... =)
Arni-y
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10067
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Naki prej Tue 20 Apr 2010, 00:44

Arni-y shkruajti:Liri... =)
Oh mire e ke ti po ku te lene femrat te kesh liri edhe po u ndave nga to

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Apr 2010, 00:46

Qetesi koke
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Arjana prej Tue 20 Apr 2010, 02:38

hakmarrje ndoshta
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Apr 2010, 02:52

Arjana shkruajti:hakmarrje ndoshta

edhe ti po ja qellon krejt se per disa qe e meritojn vlen kjo
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Arjana prej Tue 20 Apr 2010, 02:55

ahhaaha vetem mburremi po he se se bejm dot ne praktike e verteta esht
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Arni-y prej Tue 20 Apr 2010, 02:57

Naki
Pa dyshim... =]
paramento, pas ndarjes se ēfarrė mendojnė ato - " kjo ndodhi mu pėr ate se isha shumė tolerante, ehh vetėm nqs rregullohet situata" - e paramento si mund tė jet pas... =)

Pa femra ska kuptim jetė! =)
Arni-y
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10067
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Arjana prej Tue 20 Apr 2010, 03:06

ofendime gjeja me normale e qe ndodh te shumtat here
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Arni-y prej Wed 21 Apr 2010, 17:39

do fillosh tė besosh nė Zot, dhe do lutesh tė tė kthehet...
Arni-y
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10067
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 19:16

dhimbje ne zemer
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 May 2010, 14:24

Trishtim ,dhimbje,shkatrrim i shpirtit nga mbrenda eshte kaluse por kurr harruse.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Arjana prej Mon 10 May 2010, 20:41

varet per disa ka dasem e gezim,nje maredhenie tjeter per te tjere ka trishtim,deshperim,mosbesim e te tjera me rradhe
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Naki prej Mon 10 May 2010, 20:51

Asgje me rendesi ēdo qudi zgjat tri dite ne kendej nga fshati e zgjasim nje jave dhe gjejme tjetren

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga bora prej Mon 10 May 2010, 20:58

vallai nuk e di se nuk e kom provu po nje fjale e urte thote cudia mo e modhe vetem 3 dite zgjat ahahahaahahahaahha
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11461
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi