» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si te vendosim autoritet?

Shko poshtė

Si te vendosim autoritet?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Nov 2009, 22:44

Autoriteti eshte respekti i cili fitohet me merite e pune, njerezit te cilet kane aftesi te mira e kane me te lehte te ngjallin besim dhe tu krijojne bindje ne ate cka bejne e veprojne.Njeriu autoritare ushtron ndikim te madh tek nje mase e caktuar njerezish.Disa nga ne kerkojme te veme autoritet po nuk dime sa hapesire i leme vetes dhe te tjereve.Shume qyshese ne fillim thone kjo eshte hapesira ime jote, e ajo jotja.Dicka e gabuar sepse vetem me pune arrihet autoriteti.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te vendosim autoritet?

Mesazh nga Ylliks prej Sat 14 Nov 2009, 01:30

Autoritetin e krijon vet dhe e vendos rrethi.
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10949
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi