» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Unė...

Faqja 6 e 13 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 11 Jan 2010, 16:08

Une ju pershendes nga zemra juve

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga deti prej Mon 11 Jan 2010, 23:19

Pershendetje te ngrohta nga zemra per ju qe jeni akoma zgjuar ne keto oret e vona:Annika, geri, ulliks dhe naki qe iku per momentin.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Voglushja prej Tue 12 Jan 2010, 12:59

Une ju pershendes gjithve

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 27 Jan 2010, 22:18

Une kam topin dhe porten por s'kam lojetare te kalibrit te fundit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Te-Li prej Wed 27 Jan 2010, 22:22

Une kam pas emer ne futboll, per gola kam pas talent por fati s'deshi te lidhi nje kontrate 8 milioneshe ne Real ngase posa me doli gjumi e verejta se ne enderr isha

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10069
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga lolita prej Wed 27 Jan 2010, 22:25

Te-Li shkruajti:Une kam pas emer ne futboll, per gola kam pas talent por fati s'deshi te lidhi nje kontrate 8 milioneshe ne Real ngase posa me doli gjumi e verejta se ne enderr isha
Une sa kom qesh tani

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 27 Jan 2010, 22:30

Une kur klikoj me shoqeron kjo kenge : o se c'kendojne 5 bilbila 3 te bardhe e 2 jeshila?Me vone mendoj po ku kendon bilbili po i doli sorra para!?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Voglushja prej Thu 28 Jan 2010, 15:14

Une ju pershendes juve qe jeni ne linje

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga lolita prej Thu 28 Jan 2010, 22:30

Une ju uroj nje nat te mir juve qe jeni ne linj tani

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 29 Jan 2010, 13:41

une ju respektoj te gjithve

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kotelja prej Sat 30 Jan 2010, 17:14

Une kam ndjere mungesen e forumit dhe ju pershendes shume te gjithve!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga lolita prej Sun 31 Jan 2010, 00:55

Une ju uroj nje nat te mir

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 31 Jan 2010, 09:18

une ju pershendes nji dit te kenshme

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12770
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 02 Feb 2010, 22:38

Une Elhamiun

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Geri prej Tue 02 Feb 2010, 22:52

Une ja futa nji tas grosh tani prrccccc..Ē'do ja ngroft krevatin Rises rehat fare sot,S'do me duhet te lujm ne krevat sot
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga GISHTEZA prej Wed 03 Feb 2010, 09:09

une po dal tani se do iki ne pune

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12316
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Interesant prej Wed 03 Feb 2010, 09:12

une po te pershendes , kalo mire Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Feb 2010, 14:13

Une
Derdhi lot mbi dheun
qe te ka mbuluar
tash sme duhet jeta
per ty kam jetuar

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Feb 2010, 14:23

Une e di qe nje njeri i thjeshte nuk ka lindur per tu bere lider, do fundoste veten dhe pas tij te gjithe popullin.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Annika prej Wed 03 Feb 2010, 17:00

Unė jam duke menduar pėr tė shkuar dhe pushim pėr njė kohė

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15148
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Feb 2010, 12:07

Une ju jam mirenjohese qe me lini te kaloje ne cdo mendim te erret tuajin.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Anhela prej Thu 11 Feb 2010, 12:09

Une kam pershtypje te mira per ju.....qe depertoni vetem permes postimeve ne pasqyrimin e nje antari/e.
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9864
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Feb 2010, 13:58

Une ju kam xhan te gjithve

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Voglushja prej Thu 11 Feb 2010, 13:59

Une te kam xhan ty Princesha

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Feb 2010, 14:00

Une te kam me shum xhann ty Voglushja bukuroshe

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Anhela prej Thu 11 Feb 2010, 14:05

Une veq kam filluar t'ju kem xhan jam e lumtur ne mesin tuaj.
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9864
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Voglushja prej Thu 11 Feb 2010, 14:06

Une gjithashtu kam rrespekt per Anhelen

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Bruneta prej Thu 11 Feb 2010, 16:16

Une dhe ti Voglushja qenkemi Vendase

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 25 Feb 2010, 22:51

Une nuk dua as te perbuz e as te nencmoj, po nuk kam faj se keto me mesuan te vleresoj se nuk jam ndryshimi por vetem e ndryshmja.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 25 Feb 2010, 23:01

Une kam respekt per te gjith juve

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 25 Feb 2010, 23:33

une kom deshir te shoqrohem me ju
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10720
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 25 Feb 2010, 23:58

Une ju pershendes te gjitheve dhe ju them se ketu ne mesin tuaj, kam njohur me te vertete njerez te vecante, me te cilet ia vlen te krijosh shoqeri. Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga deti prej Fri 26 Feb 2010, 11:37

Une gjithmone mendoj se nje mik i mire vlen shume. Te mesohemi ti duam miqt se vetem keshtu edhe ata do na duan neve.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010, 11:52

Une ju them si jeni miqt e mi?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Bruneta prej Fri 26 Feb 2010, 13:16

Une sa po hyra ne forum

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Mar 2010, 22:17

Une nuk do pi me birre se doli qe kishte hormone femerore, se po e kalova masen do filloj te flas sic flasin femrat

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Blert1 prej Tue 09 Mar 2010, 22:37

Une kam filluar te kenaqem ketu Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"Peace and Love"
avatar
Blert1

Shteti : Aty ku kemba jote nuk do shkeli kurr ??
Postime : 65
Kyējet nė forum : 9072
Regjistruar mė : 08/03/2010
Profesioni : Bujk :D :P

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Bruneta prej Wed 10 Mar 2010, 21:43

Une postoj ne forum

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010, 21:50

Une qesh ne forum

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Bruneta prej Wed 10 Mar 2010, 21:51

Une ndihem e lumtur shume

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 13 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi