» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Unė...

Faqja 11 e 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga memaliaj prej Mon 17 May 2010, 22:17

une po vdes per gjume ne keto momente hahahaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga BeLti prej Tue 18 May 2010, 15:48

Une jam i lodhur sot..

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9769
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kotelja prej Mon 24 May 2010, 00:10

Une edhe po u rrezova nuk qaj me, sepse zemren e kam mbyllur. Nuk me dhemb ta le kohen pas kraheve.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13926
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Besi prej Mon 24 May 2010, 00:12

Une,po u rrezova edhe njehere,do t'i thyej edhe krahet(sepse kembet qe moti i kam thyer) dhe prap do t'me mbes goja qe te flase...
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10934
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga PRINCO prej Mon 24 May 2010, 11:21

Une shfritzoj rastin tu them se jeni fenomenal,e te mrekullueshem..

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9466
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga BeLti prej Mon 24 May 2010, 11:31

/Une erdhaa...

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9769
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Adisa prej Mon 24 May 2010, 12:21

Une do iki
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12487
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 24 May 2010, 12:43

un do hy ne forum
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 24 May 2010, 13:37

Une jame lumtur per njerzit qe kam , dhe qe me ndihmojn gjithmon te dali e verteta.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Mirja prej Mon 24 May 2010, 13:42

Une po e vrej qe nuk esht diqka ne rregull kty
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11388
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 24 May 2010, 13:50

un te rrespektoj shum ty MIRJA
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Mirja prej Mon 24 May 2010, 14:03

Une te falenderoj per respektin qe ke ndaj meje
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11388
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 24 May 2010, 14:14

une te rrespektoj shum ty se ti metvrtet e merito
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga deti prej Mon 24 May 2010, 14:16

Une mendoj se kjo teme (Unė...) mund te behet edhe me e mire dhe me e atraktive. Mjafton qe te japim nga nje mendim apo konstatim te logjikshem e sa me pak te tregojme se ku jemi dhe cfare po bejme per momentin.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13750
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kotelja prej Wed 26 May 2010, 00:11

Une sot kam ndjere ikjen e tre personave me te dashur ne jete... kam ndjere largimin e tyre bashke me zhurmen e hapave nga pas. Dhe e shoh jeten drejt ne sy e me zgerdhin dhembet duke pretenduar te mbaje stafeten. C'perpjekje e deshtuar! Une kam forcen, ti kohen dhe prape une e rrotulloj boten para se ta besh ti, zvarranike!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13926
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga memaliaj prej Wed 26 May 2010, 00:39

Kotelja shkruajti:Une sot kam ndjere ikjen e tre personave me te dashur ne jete... kam ndjere largimin e tyre bashke me zhurmen e hapave nga pas. Dhe e shoh jeten drejt ne sy e me zgerdhin dhembet duke pretenduar te mbaje stafeten. C'perpjekje e deshtuar! Une kam forcen, ti kohen dhe prape une e rrotulloj boten para se ta besh ti, zvarranike!

une e adhuroj kete me gjith qenien e saj

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 26 May 2010, 00:41

Une jam ajo qe jam ,,edhe nuk nderroj per asnje njeri ne bote pervec te madhit zot ,edhe nese njeri ka kundershtim kete te kthehet nga eshte nisur sepse mundohet kot

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 26 May 2010, 11:54

une jom bekimi nga ks dhe jom shum i knaqur me veten time me thojn te tjert je u bukur i edukar shum i dashur
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Adisa prej Wed 26 May 2010, 14:19

Une Erdhaa
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12487
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 26 May 2010, 14:31

une te mirprit ty
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Wed 26 May 2010, 16:04

une lutem per ju
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 26 May 2010, 16:53

Une nuk rrezohem se njerezit ashtu duan por edhe sikur te ndodhi un ngrihem edhe vazhdoj te arri aty ku dua

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Bruneta prej Thu 27 May 2010, 12:21

Une postoj vetem ne forum

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 27 May 2010, 12:46

Une jam pejank ,qe shume kush ma ka inat

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 27 May 2010, 13:37

un jom prishtinali as kush sma ka inat
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Bruneta prej Thu 27 May 2010, 13:52

Une jam e shoqerushme me te gjithe,pa marr parasysh i mire i keq

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arni-y prej Sat 29 May 2010, 18:03

Unė, i dua shqipet e mija kudo qė gjinden!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9326
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 29 May 2010, 18:08

Une jam e sinqert dhe shoqrin e dua ashtu si vetja dhe ekam respekt per te gjith miqet e mi
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 22:29

Une jam e dashura e Kushtrimit

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 10:31

Une jam vetem ne forum
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Bruneta prej Sun 30 May 2010, 13:21

Une postoj vetem ne forum

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 30 May 2010, 16:14

Une jam e kenaqur qe kam kete karakter dhe kete sjellje te embel me Miqet e mi.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Sun 30 May 2010, 17:50

une po vuaj momentin e shpresoj per nje kohe me te mire
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Besi prej Mon 31 May 2010, 13:02

Une jame trishtuar para tre ditesh sikur asnjehere me pare ne jete.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10934
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 31 May 2010, 16:51

Une si perulem asnjej ne kete bote pervec te madhit zot

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Adisa prej Mon 31 May 2010, 18:02

Une jam vetvetja nuk merrem mete tjeret
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12487
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Fri 04 Jun 2010, 20:32

Une Jom Person i Shoqeruar
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 9056
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Bruneta prej Fri 04 Jun 2010, 22:21

Une jam disi e quditur

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arni-y prej Sun 06 Jun 2010, 04:52

Unė pres dhe 8 min nga momenti, pėr ti dėrguar njė mesazh mėngjesi vajzės qė e dashuroj mė sė shumti nė kėtė jetė!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9326
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 06 Jun 2010, 09:11

Une vi nga nje vend historik, qe dhe njerzit e keti vendi jan te veqant per karakter dhe kultur shpritrore.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 11 e 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi