» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mire se erdha une...

Shko poshtė

gezuar Mire se erdha une...

Mesazh nga BeLti prej Tue 24 Nov 2009, 22:22

Jam alberti nga kosova/mitrovica


Nese ban MSN e adminit/admines te kesaj web faqe?
avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9772
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 24 Nov 2009, 22:23

Mireserdhe Smoothy.Kenaqu sa te mundesh dhe ja admin kemi Gerin atij kerkoja msn-ne.
Argetim te mbare!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Annika prej Tue 24 Nov 2009, 22:25

Smoothy Mireserdhe

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15310
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Naki prej Tue 24 Nov 2009, 22:30

SmOoThy` mire se erdhe ne mesin tone

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga BeLti prej Tue 24 Nov 2009, 22:34

Mire se ju gjeta.. `
avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9772
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Geri prej Tue 24 Nov 2009, 22:35

SmOoThy` shkruajti:Jam alberti nga kosova/mitrovica


Nese ban MSN e adminit/admines te kesaj web faqe?

Mir se erdhe SmOothy ne forumin tone,qendrim te kendshem ktu

Gerald_87beke@hotmail.com
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16221
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga BeLti prej Tue 24 Nov 2009, 22:37

Flm shum, .. nese je onn folim..`
avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9772
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga krayzi prej Tue 24 Nov 2009, 22:40

SmOoThy pershendetje per ty mir se ki arrdhe.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11404
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga BeLti prej Tue 24 Nov 2009, 22:41

Mir se te gjeta edhe ty `
avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9772
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 24 Nov 2009, 22:52

mir se erdhe yllo edhe ne kete forum te uroj nje argetim te kendshem ne kete shoqeri

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17625
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga lolita prej Tue 24 Nov 2009, 23:22

Mir se erdhe SmOothy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15634
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 15:13

Mir se erdhe SmOothy te uroj argetim te kendshem ne kete forum te mrekullushem qe ka shum vlera

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga BeLti prej Mon 26 Apr 2010, 20:47

Faleminderit shum, te gjithve !

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9772
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Bruneta prej Mon 26 Apr 2010, 21:24

Mire se erdhe kaloja bukur mes nesh

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13033
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 26 Apr 2010, 21:27

mir se erdhe shoki
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10882
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga BeLti prej Tue 27 Apr 2010, 17:27

Faleminderit kushtrim dhe zemrushe !

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9772
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Apr 2010, 21:35

mire se erdhe kushdo qe te jesh
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15064
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga BeLti prej Tue 27 Apr 2010, 22:22

Hahah kishe spe din?


FLM ANNA!

BELTI!

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9772
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi