» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa mikprites kemi qene dhe sa jemi?

Shko poshtė

Sa mikprites kemi qene dhe sa jemi?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 21:09

Per mikepritjen shqiptare eshte folur shume dhe eshte lavderuar nga gjithe bota.Ndoshta mund ta quajme kuriozitet, por dhe armikun e kemi mikpritur ne shtepite tona.
Sot ende ruhet zakoni, por a vazhdojme te jemi po aq mikepritesa sa kemi qene?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa mikprites kemi qene dhe sa jemi?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 21:11

MENDOJ QE MIRPRITAJ SHQIPTARE DHE BUJARE SKA MUNGUAR KURR AS NUK DO TE MUNGOJ BESOJ JEMI MIRPRITES MUND TE THEM MA TE MIRET DHE ME REPSEKT GJITHMON SE NE VENDE TJERA EVROPJANE ESHTE NDRYSHE PRITJE MA E FTOFT KURSE TENE KE NGROHTESIN E MIRKPRITJES!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi