» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 21:13

Cdokush nga ne ka nje vecanti.Ka aftesi te mira ne dicka e shume te tjere ne disa.Besimi tek vetja duhet te jete i vazhdueshem, por shpesh jemi te sigurt per nje gje.
Une e sigurt tek vetja jam ne punen time.


Edituar pėr herė tė fundit nga Arla nė Thu 26 Nov 2009, 10:14, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 21:15

NE VENDIMET QE MARR DHE PUNT E MIA

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Geri prej Wed 25 Nov 2009, 21:56

Jam shum i sigurt ke vetja qe s'mund te lendoj askend.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga lolita prej Wed 25 Nov 2009, 22:28

Jom e sigurt te vetja se nuk do te ndryshoj aspak po te jem kjo lolita e dashur me te gjithe si tash si ma von si gjith let jem kjo qe jom tani

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vivian92C prej Thu 26 Nov 2009, 13:15

Vetvetja dhe qendrimi jem qe kam si dhe sjellja ne rrethin ku jam
avatar
Vivian92C

Shteti : Mos me kerkoni
Postime : 34
Kyējet nė forum : 9565
Regjistruar mė : 12/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Morena prej Thu 26 Nov 2009, 13:18

Jam e sigurt tek vetja ime, sepse askush pervec vetes time nuk mund ti ndryshoje gjerat.

firma.................................................................................................................................................................................
Nje i zgjuar ndryshon mendje...kurse budallai kurre...
Glitter Graphics

avatar
Morena

Shteti : Mrena per mrena rruzullit toksor
Postime : 133
Kyējet nė forum : 9527
Regjistruar mė : 26/11/2009
Profesioni : S'kam

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Kotelja prej Sat 28 Nov 2009, 16:29

Teme interesante Arla, komplimente!
Te gjithe thone qe sigurine e gjejne tek vetja, por kjo me duket guxim i tepruar paksa, sepse personaliteti yne ngerthen ne vete shume elemente, ku jo te gjithat i kemi te balancuara maksimalisht. Cdo kush zgjedh armen e tij me forte per te depertuar ne jete. Une sigurine e gjej tek forca per te luftuar, sepse eshte pikerisht kjo force qe me ben te ec perpara edhe atehere hapat e mi zvarriten!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga bora prej Sat 28 Nov 2009, 17:15

te ndihem e sigurte me ben betvetja ime
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10639
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 29 Nov 2009, 10:07

VENDIMI IM DHE PUNA IME

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 29 Nov 2009, 10:08

vetem sinqeriteti im vetvetja edhe gjerat qe i bej te sigurta

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 29 Nov 2009, 12:51

forca ime per te ecur gjithmon perpara

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Besi prej Sat 05 Dec 2009, 16:29

Kur jam afer njerzve qe i dua.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10853
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 05 Dec 2009, 18:15

dy nipat e mi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Dec 2009, 14:48

VENDIMI IM

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 07 Dec 2009, 15:51

forca ime

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Dec 2009, 15:14

Krenarija ime

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga krayzi prej Tue 15 Dec 2009, 18:21

Mendimet pozitive.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11320
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga bora prej Tue 15 Dec 2009, 18:25

vetvetja
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10639
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 16 Dec 2009, 13:41

vendimet e mija qe marr dhe jam vetvetja

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga bora prej Wed 16 Dec 2009, 22:18

siguria qe kam ne vetvete
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10639
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Naki prej Wed 16 Dec 2009, 22:20

Kur shof ate qe kam punuar se funksionon siq e kerkoja

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga bora prej Wed 16 Dec 2009, 22:37

cdo gje qe filloj dhe e mbaroj deri ne fund
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10639
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 18 Apr 2010, 22:23

forca ime edhe drejtesia qe kerkoj ne gjdo aspekt

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Apr 2010, 22:27

Respekti ndaj vetes dhe te tjerve si dhe drejtsia qe kam gjithmon rri drejt se zoti nuk te hup thot nje fjal e vjeter popullore.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Apr 2010, 23:15

Sepse nuk ja bej rrafsh asnjerit, jam e drejt perdrejte.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Arjana prej Mon 19 Apr 2010, 01:03

ndergjegja qe kam
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Apr 2010, 01:39

ndergjegja ime dhe realiteti

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Arni-y prej Mon 19 Apr 2010, 04:15

ndėrgjegja dhe buzėqeshja ime...
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9245
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Apr 2010, 05:23

E thena e te vertetes gjithmon ,ndegjegja ,respekti, morali ,besimi,krenaria qe i kam per veten tim dhe te tjeret.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 19 Apr 2010, 06:44

shendeti ime edhe mos mirja me inate dhe thashetheme

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Apr 2010, 09:20

vetja ime asgje tjeter

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Interesant prej Mon 19 Apr 2010, 10:22

vetbesimi, dhe qendrimi ne realitet .
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Apr 2010, 10:44

Fakti qe nuk kam konkurente te forte, kur te dal qofte dhe nje i tille une do e falenderoja shume.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Drini prej Mon 19 Apr 2010, 11:11

Fakti qe kam shume miq gjithkah neper bote
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Apr 2010, 17:01

vetja ime edhe besimi qe kam ne ate qe kerkoj ne te drejte

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga deti prej Mon 19 Apr 2010, 17:25

vetebesimi dhe miqte e mire qe me rrethojne.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Apr 2010, 19:00

vetebesimi dhe realiteti im

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Arni-y prej Mon 19 Apr 2010, 19:33

mendjelehtėsia ime!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9245
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Apr 2010, 20:30

vetja ime edhe sinqeriteti

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Aristogata prej Mon 19 Apr 2010, 21:11

besimi ne vetvete

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10618
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare ju ben te ndiheni te sigurt?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi