» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mire se ju gjej!

Shko poshtė

Mire se ju gjej!

Mesazh nga meri44 prej Fri 27 Nov 2009, 01:33

Pershendetje te gjitheve ne kete forum! Sapo u regjistrova dhe shpresoj te kaloj mire ne mesin tuaj ketu. Jam Meri, kete 44 u desh te shtoja ,sepse ky emer ishte ne perdorim ketu na dikush tjeter. Pra mire se ju gjej!
avatar
meri44

Postime : 1
Kyējet nė forum : 9468
Regjistruar mė : 27/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Nov 2009, 08:54

Mire se vjen Meri44, kalo bukur mes nesh.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Nov 2009, 13:10

Mir s e erdhe meri44 te uroj argetim ne mes nesh ke zgjedh vertet forumin e duhur ku ka respekt dhe regull

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Geri prej Fri 27 Nov 2009, 15:27

Meri44 mir se na erdhe mes nesh.kalo bukur ktu
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Annika prej Fri 27 Nov 2009, 16:52

Mire se vjen Meri44

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15304
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 27 Nov 2009, 18:36

meri44 mir se na erdhe ne kete forum te uroj argetim te kendshem ne shoqerin e anetarve te keti forumi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga krayzi prej Fri 27 Nov 2009, 19:05

Mir se ke ardhe Meri44 pershendetje.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11398
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Arjana prej Fri 27 Nov 2009, 19:54

mire se erdhe meri44
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15058
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Besi prej Sat 05 Dec 2009, 16:13

Mir se u gjej te gjithve. Po kerkoja matrial ne google dhe me pelqyen disa tema dhe e veqanta e ketij forumi se kishte shume femra . Jom besmiri 24 vjeq, student.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10931
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 05 Dec 2009, 18:18

mir se erdhe besi ne kete forum te uroj nje argetim te kendshem ne kete shoqeri

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga lolita prej Sat 05 Dec 2009, 19:35

Mir se erdhe BESI Pershendetje

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15628
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 05 Dec 2009, 20:56

Mire se erdhe Besi, kalo bukur!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Geri prej Sat 05 Dec 2009, 21:03

Mir se na erdhe BESI,kalo mir ktu mes nesh.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Annika prej Sat 05 Dec 2009, 21:10

pershendetje Besi mire se erdhe

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15304
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga olsaaa prej Sun 06 Dec 2009, 13:12

Mir se erdhe ne mesin ton Besi

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11404
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 06 Dec 2009, 14:09

mir se erdhet te gjithe e mir se ju gjei

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 06 Dec 2009, 16:33

pershendetje Besi mire se erdhe te uroj te ja kalosh sa ma mir ne kete forum

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga krayzi prej Sun 06 Dec 2009, 18:10

Pershendetje Besi mir se ki ardhe.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11398
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi