» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetje

Shko poshtė

Pershendetje

Mesazh nga Enkelejda prej Sat 28 Nov 2009, 23:28

Pershendetje nga une Enkelejda jam 26 vjece me origjin nga Macedonija,Kumanova,,jetoj ne Gjermani/Berlin ju pershendet te gjithve shpresoj te kaloj bukur ne mesin e juaj

flm albEnkelejda

Postime : 20
Kyējet nė forum : 9414
Regjistruar mė : 28/11/2009
Profesioni : pune

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Sat 28 Nov 2009, 23:31

Pershendetje Enkelejda, mire se bashkohesh me ne dhe argetim te mbare. flower

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga krayzi prej Sat 28 Nov 2009, 23:37

Pershendetje Enkelejda
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11320
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Te-Li prej Sat 28 Nov 2009, 23:44

E nderuara Enkelejda,
nga te zemra deshiroj mirėseardhje ne forumin tonč ku ju garantoj se te kaloni shume bukur , nga ajo qe lexova ne fjalen tende pershendetese, mesova se ne jetoni ne Gjermani dhe ketu keni rastin permes shoqėrisė me ne te mesoni edhe me mirč gjuhen shqipe.

Und nicht vergessen, wir sprechen deutsch auch
Ka tema gjuhesh te huaja ku ne mesojme nga ti dhe nga ti meson ne!
e zgjata shume por me qellim te mire dhe miqesor.

Mire se erdhe

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10147
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga GISHTEZA prej Sat 28 Nov 2009, 23:56

Enkelejda, mirese erdhe ne hapesiren me te bukur shqiptare

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12394
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga lolita prej Sun 29 Nov 2009, 00:05

Enkeledja ,Pershendetje e Mir se erdhe

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Enkelejda prej Sun 29 Nov 2009, 00:12

flm per pershendetjen dhe mir se ju gjeta te gjithve uroje te jeni mire te gjith me shendet me dashuri me te gjitha.?

Enkelejda

Postime : 20
Kyējet nė forum : 9414
Regjistruar mė : 28/11/2009
Profesioni : pune

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Annika prej Sun 29 Nov 2009, 01:11

Mire se erdhe Enkelejda

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15226
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Sun 29 Nov 2009, 09:34

Pershendetje Enkelejda ,te uroj mirseardhje dhe te ja kalosh sa ma mir ne kete Forum te mrekullushem

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Mon 30 Nov 2009, 01:17

Mire se erdhe enkelejda ne mesin tone dhe patjeter se do kalosh shume mire

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Geri prej Mon 30 Nov 2009, 01:20

Mir se u bashkove me Shoqrin tone Enkelejda..Kalo bukur ktu.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 30 Nov 2009, 17:39

Mir se erdhe Enkelejda

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi