» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa para harxhoni brenda ditės?

Shko poshtė

Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga Te-Li prej Thu 10 Dec 2009, 22:20

Unė minimum i hargjoj 15.00€, duke mos

llogaritur banimin, automobilin, sigurimet...

ne kete 10-te € jane cigare dhe +-kafe!

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10069
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga Geri prej Thu 10 Dec 2009, 22:25

Teme Interesante

Do me bohesh qefi te jetoja ne nji fshat ta pija cigaren me te dredhur dhe kafen ta boja vet me doren time e te ruja lop gjithe diten..


Sa per lek ne dit lone mos e pyt se sa i hap syt ne mengjes se kush mi mer nga xhepi 3 mij lek nji paket cigare 2 mij lek e nji kaffe 1 mij lek me gjithe uj depozite haha..pa llogarit qe mbazdite duhet me dal me shoqerin e nuk esht e then qe cdo dit duhet me i pagu por kur del me shoqerin nuk esht e then qe do pish kaffe mund te shkosh dhe me u argetu e po e nanji skedine do e vem se cuna jemi e keshtu besoj se se kam bo prov sa harxhoj ne dit po aty ke 6 mij lekshi...Ose 6 euro per ju nga europa

Dihet qe i fitoj me djeren e ballit


Edituar pėr herė tė fundit nga Geri nė Thu 10 Dec 2009, 22:28, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 10 Dec 2009, 22:27

Varet nga kerkesat e dites.Ka dite qe shpenzoj 20 mije te vjetra per shpenzimet ne shtepi.Po ka dhe dite qe shpenzoj 5 mije te vjetra.

I fitoj vet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga krayzi prej Thu 10 Dec 2009, 22:38

Varet jo gjith her njejte por mundohem te mos kaloj kufirin qe te jem pak ma e kujdesshme sepse nuk i fitoj vet i mar nga prindet e mi


Edituar pėr herė tė fundit nga krayzi nė Thu 10 Dec 2009, 22:39, edituar 1 herė gjithsej
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11242
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga Te-Li prej Thu 10 Dec 2009, 22:39

ruani pakes hahahahah por kerkoj ndjese meqe nuk di fare dallimin leke-euro

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10069
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga lolita prej Thu 10 Dec 2009, 22:45

Une per veti ma mir mos me pas te holla hiq se i hargjoj shum shpejt

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga princi prej Thu 10 Dec 2009, 22:47

ti me paske gjar mua une hargjoj sa tekemmm
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9605
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga donita prej Thu 10 Dec 2009, 22:51

harxhoj sa me duhet
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10882
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga Geri prej Thu 10 Dec 2009, 22:56

Te-Li shkruajti:ruani pakes hahahahah por kerkoj ndjese meqe nuk di fare dallimin leke-euro

1 Euro do te thot 1.39 lek shqiptare ore 1 mij e 390 lek shqipare, Euro-ja esht me i shtrenjt se Leku Shqiptare
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Dec 2009, 23:04

Une nese nuk kam ndonje musafir per kafe ne qytet e kam te kufizuar 4 euro ne dite

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga olsaaa prej Thu 10 Dec 2009, 23:57

Sa me duhen edhe shpenzoj , po asnje her nuk e teproj.

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11248
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga Katilja prej Thu 30 May 2013, 10:17

jam kurrnace pa mo qen gjirokastrite mer dak

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi