» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Menyra me e mire per te thene te dua.

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 24 Dec 2009, 16:12

cila do te ishte menyra me e mire per ti thene dikujt TE DUA
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11066
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga lolita prej Thu 24 Dec 2009, 23:44

Hhhhhhmmmm menyra ma e mir a po e mbaj sekret

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15544
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Dec 2009, 08:57

Do ti thoja si fillim me pelqen si njeri ke gjera te veqanta me pelqen butesia jote me pelqen sharmi jote respekti jote kultura jote sjellja me njerzit i permbush te gjitha ato qfar i kerkjo un me nje fjal te dua te dua shummmm

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Drini prej Fri 25 Dec 2009, 20:57

Une nuk di te mesheh ndjenjat prandaj edhe po se thash me fjale, e them me sy...pastaj fjalet vijne vet....
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11759
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Geri prej Fri 25 Dec 2009, 22:06

Menyra me e mir hmmm do e maresh ate qe do per kafe do shkosh me nji lokal romantik dhe aty mes bisedes do e propozosh gocen e huj qe ti do, dhe aty do i thush qe Te Dua.. nuk besoj se ne kete rast mund te refuzoj por do te lejoj dhe ta puthesh
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga GISHTEZA prej Fri 25 Dec 2009, 22:43

thuja troc mo
un te du ti me do
e merre ne shpi
kollaj fare

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12388
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Dec 2009, 23:03

e din qka?
TE DUA

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Geri prej Fri 25 Dec 2009, 23:05

princesha shkruajti:e din qka?
TE DUA
sa kollaj eee

Un do i vija verdalle verdalle sa te gjeja nji rast te pershtatshem e moment te bukur e do ja thujaa
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Dec 2009, 23:13

o ti djal qe me ke tranua , a e din sa shum te dua

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Geri prej Fri 25 Dec 2009, 23:19

princesha shkruajti:o ti djal qe me ke tranua , a e din sa shum te dua


O Ti goce qe ma ke heq mendjen.. a e di qe kam ron ne dashuri me ty e te dua
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Dec 2009, 23:49

More cun mos me cmend a e din ti se dashuria ime eshte e shejt
jo per gje por je per mua a e din se un ty te dua

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Geri prej Fri 25 Dec 2009, 23:52

Moj Goce kam gjithe jeten qe mendoj per ty dhe tani qe me erdhi rasti te kem preball te them qe te duaa moj
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga olsaaa prej Fri 25 Dec 2009, 23:55

Ja them troq pa turp

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11320
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Dec 2009, 23:55

Qun more cun ma i miri ne katund a e din ti se te dua shum

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Geri prej Fri 25 Dec 2009, 23:57

Ti moj katunare ahh moj katunare sa e lezecme qe je.. kur dilnim bashk ne qender te fshatit kisha turt pa thuja fjalen e embel por po ta them tani ktu ne qytet qe te dua
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Vizitor prej Sat 26 Dec 2009, 00:01

More qytetar a e din qe je krenar me at shikimin tend mos me veshtro ashtua se un ty te dua

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Geri prej Sat 26 Dec 2009, 00:04

Te kam fiksim,Qe kur te pash ty dicka thell ne zemer ndieva dhe thoja kur do te te shof perseri pasi ishe ne fshat e un ne qytet e kur tani jam me ty sme ngel fjal tjeter te them vecse te dua
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Vizitor prej Sat 26 Dec 2009, 17:30

Geri shkruajti:Te kam fiksim,Qe kur te pash ty dicka thell ne zemer ndieva dhe thoja kur do te te shof perseri pasi ishe ne fshat e un ne qytet e kur tani jam me ty sme ngel fjal tjeter te them vecse te dua

Ndoshta ke rene ne dashuri me te se te sjell nga nje shishe qumb esht mengjes per mengjes hihihihi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Vizitor prej Sat 26 Dec 2009, 22:18

Kam rane ne dashni oj ti.A ke zamer oj cuc labe , mbesoje ket koke maloku oj ti .
Kjo me ka pelqyer mua.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Vizitor prej Sun 27 Dec 2009, 09:37

Erisa shkruajti:
Geri shkruajti:Te kam fiksim,Qe kur te pash ty dicka thell ne zemer ndieva dhe thoja kur do te te shof perseri pasi ishe ne fshat e un ne qytet e kur tani jam me ty sme ngel fjal tjeter te them vecse te dua

Ndoshta ke rene ne dashuri me te se te sjell nga nje shishe qumb esht mengjes per mengjes hihihihi


jo moj erisa e kam shum mik sikur vella ato ishin shaka flm per mirkuptim

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Besi prej Tue 29 Dec 2009, 17:59

Menyra me e mir eshte te mos ja thojm menjeher.Sa me von aq me mir dhe me e mira te mires eshte te mos i themi asnjeher fjalen TE DUA.Njerezit qe nuk din te duan dike e thon menjeher dhe shpesh ket fjal,ata\ato qe din te duan nuk e thon kete fjal menjeher dhe shpesh,por bejn gjera qe te bejn te kuptosh se e bejn nga dashuria.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10847
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009, 22:05

ti thuash te dua dhe kaq pa rrotlla fare

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Geri prej Wed 30 Dec 2009, 22:58

Ah mos goc moj goc gjithe kjo kohe qe u bo qe jemi njof bashk dhe ate cfar ndiej per ty e kam rujt ta them sot qe un Te Dua
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Genci-fr prej Thu 31 Dec 2009, 10:05

nuk di se cila menyr duhet te perdoret mir po vetem e di menyren qe nuk esht e laverdishme po ti thuash ne sy qe e don sepse ti dashurin duhet te ja shprehesh me vepra dhe jo me fjal.

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10424
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Jun 2010, 17:51

Mbasi ta njofesh mire dhe vendos te kesh nje lidhje me te atehere do i kerkoja nje takim te veqant dhe te ja them fjalen e qmuar te dua.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 02 Jun 2010, 17:55

Shume, shume puthje....
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11623
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Arjana prej Thu 03 Jun 2010, 01:12

vete menyra,gjestet e mia do i tregojn sa e dua,nganjehere sesht nevoja ta thuash fare
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14974
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 18:25

Hej e din qka te dua dhe kaq deshe ti a sdeshe kush po te pyt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 18 Jun 2010, 18:28

oj tina te dua desh me qef desh me zor , " hyp se te vrava shdryp set vrava. ahaha

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12842
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Arjana prej Fri 18 Jun 2010, 23:44

me fjale te thjeshta dhe ne gjuhen e nenes tende
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14974
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Sat 19 Jun 2010, 20:01

Princesha shkruajti:e din qka?
TE DUA


hehehhe Pajtona me ty menyra e leht Shka po done mja ba aty filem fjaln te du

firma.................................................................................................................................................................................
๑۩۩.۞.۩۩๑ ιт ιѕ ∂ιffι¢υℓт тσ gσ тσ тнє fυтυяє ωнєи тнє ραѕт ιѕ ѕтιℓℓ ρяєѕєит уσυя๑۩۞۩๑
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8969
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Vizitor prej Sat 19 Jun 2010, 23:54

...MaShtruSja.. shkruajti:
Princesha shkruajti:e din qka?
TE DUA


hehehhe Pajtona me ty menyra e leht Shka po done mja ba aty filem fjaln te du


po pra qka em zgjat ma shume

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Arjana prej Sun 20 Jun 2010, 15:49

TE DUA **\'\'\'\'\'\' bre
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14974
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Sun 20 Jun 2010, 17:02

Arjana shkruajti:TE DUA **'''''' bre

hehehhehe Arjana po e shtir te kOke te Dua bre pak Me te Bute hehheheh

firma.................................................................................................................................................................................
๑۩۩.۞.۩۩๑ ιт ιѕ ∂ιffι¢υℓт тσ gσ тσ тнє fυтυяє ωнєи тнє ραѕт ιѕ ѕтιℓℓ ρяєѕєит уσυя๑۩۞۩๑
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8969
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Arjana prej Mon 21 Jun 2010, 00:11

iiiiii kush e fshiu mesazhin
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14974
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 21 Jun 2010, 00:19

Vetem fjalen "te dua" jo, sepse jam pak romantike, por jo aq sa per ta besuar kete fjale aq lehte...

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11066
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga mad prej Wed 23 Jun 2010, 05:50

Arjana smun ta dush Mashtrusja Me shum se une hahaha Smile
avatar
mad

Shteti : Prishtin
Postime : 24
Kyējet nė forum : 8802
Regjistruar mė : 19/06/2010
Profesioni : Manaxher

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Elda prej Wed 23 Jun 2010, 12:06

kur Zemra ta ndie at Ndjenj qe ke dhe ta thuash me plotekuptimin e jo vetem si loj
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9594
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Arjana prej Wed 23 Jun 2010, 15:30

te dua bre lugat,a mos po shkon keshtu me mire ,se mos ma fshini prape
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14974
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Fri 25 Jun 2010, 14:23

mad shkruajti:Arjana smun ta dush Mashtrusja Me shum se une hahaha


HUauhahuhuahuauauuauaua Mad

firma.................................................................................................................................................................................
๑۩۩.۞.۩۩๑ ιт ιѕ ∂ιffι¢υℓт тσ gσ тσ тнє fυтυяє ωнєи тнє ραѕт ιѕ ѕтιℓℓ ρяєѕєит уσυя๑۩۞۩๑
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8969
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per te thene te dua.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi