» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Jum penduar qe refuzova 9 miliard lireta nga Berlusconi

Shko poshtė

Jum penduar qe refuzova 9 miliard lireta nga Berlusconi

Mesazh nga Vizitor prej Tue 05 Jan 2010, 12:07

“Jam penduar se refuzova 9 miliard lireta nga Berlusconi”

Prezantuesja dhe aktorja italiane Alba Parietti tregon nje nga prapaskene gjate viteve te kaluara
“Kam refuzuar ne te kaluaren nje shume prej 9 miliard liretash nga Silvio Berlusconi per arsye ideologjike. Megjithate, tashme jam penduar….”. Kete e ka zbuluar Alba Parietti ne nje interviste te leshuar per Raidue.


Gjithashtu, prezantuesja dhe aktorja bukuroshe italiane ka rrefyer edhe pasionet e saj politike, duke treguar per lidhjen me te majten. Prezantuesja kujtoi nder te tjera miresjelljen e kryeministrit Silvio Berlusconi: “Ai sa here qe te sheh ngrihet dhe te vjen menjehere per te pershendetur. Ndersa nje gje e tille nuk ndodh me politikanet e se majtes. Nese jam ne nje restorant dhe per shembull aty gjendet edhe Prodi, ai as qe ngrihet per te me pershendetur qofte edhe nga larg...”.
info: Erisa
burimi: ikubinfo

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi