» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kaka

Shko poshtė

Kaka

Mesazh nga Naki prej Wed 27 Jun 2007, 20:15

KAKA
Emri i plotė: Ricardo Izecson dos Santos Leite
Ditėlindja: 22 prill 1982
Vendlindja: Brasilia, Brazil
Gjatėsia: 1.86 m
Pozita e lojtarit: Lojtar mesfushor, sulmues mesfushor
Klubi aktual: A. C. Milan
Numri: 22
Vitet: 2001-2003 Sao Paulo; Paraqitjet nė fushė: 58; Numri i golave: 23
2003 - vazhdon tė luajė nė A. C. Milan; Numri i paraqitjeve nė fushė: 132; Numri i golave: 39 Ekipi kombėtar: 2002 - vazhdon tė luajė pėr Brazilin; Numri i paraqitjeve nė fushė: 050; Numri i golave: 31
Ricardo Izecson dos Santos Leite (i lindur mė 22 prill 1982 nė Brasilia), i mirėnjohur si Kaka, ėshtė futbollist mesfushor brazilian i cili luan pėr ekipin kombėtar tė Brazilit si dhe pėr klubin e futbollit A. C. Milan.

Fėmijėria dhe rinia e hershme
Kaka u lind nė familjen e Simone Cristina dos Santos Leite dhe Bosco Izecson Pereira Leite. Ai ka njė vėlla mė tė ri, Rodrigo (i njohur si Digao) i cili i ka ndjekur hapat e Kaka-s dhe luan nė Itali.
Nė shtator tė vitit 2000, nė moshėn 18 vjeēare, Kaka u pėrball me njė frakturė nė kurriz e cila ka mundur t’i shkaktojė paralizė dhe ka mundur t’ia shkatėrrojė karrierėn e mėtutjeshme. Kjo frakturė edhi si rezultat i njė aksidenti nė pishinė por pėr ēudi, Kaka arriti tė shėrohej plotėsisht. Vitin qė pasoi, Kaka u rikthye nė terren tė futbollit, si lojtar rezervė nė Finalen e Tornero Rio dhe mė kėtė rast, ai shėnoi dy gola, midis tjerash edhe golin qė solli fitoren pėr mė pak se pesė minuta. Ai e lidh shėrimin e tij me Zotin dhe qė nga atėherė, ai vazhdimisht e ndan njė pėrqindje tė mirė tė tė ardhurave tė tij pėr kishėn.
Karriera
Nė vitin 2000, kur Kaka ishte 17 vjeēar dhe gjersa ishte nė ekipin e juniorėve tė Klubit tė Futbollit Sao Paulo, klubi i tij vendosi ta transferojė Kaka-n nė klubin e futbollit Gaziantep, i cili garonte nė ligėn e parė tė Turqisė. Ky klub e hodhi poshtė kontratėn duke refuzuar tė paguajė ēmimin prej 1.5 milionė dollarėsh pėr transferimin e tij. Kaka debutoi pėr klubin Sao Paulo nė janar tė vitit 2001, duke shėnuar 12 gola nė 27 ndeshje futbolli si dhe 10 gola nė 22 ndeshje futbolli gjatė sezonit tė ardhshėm. Shumė shpejt, mėnyra e tij e lojės filloi ta tėrhiqte vėmendjen e klubeve evropiane. A. C. Milan, si fitues i posa shpallur i Ligės sė Kampionėve 2003, e pranoi nė klub nė vitin 2003, pėr 8.5 milionė dollarė, honorar ky qė mė vonė nga pronari i klubit Silvio Berlusconi u quajt si honorar “pa vlerė”. Pėr mė pak se njė muaj, ai e theu formacionin e parė dhe qė nga atėherė ka mbetur nė kėtė klub. Debutimi i tij nė Serie A ishte nė lojėn kundėr A. C. Ancona me ē’rast A. C. Milan fitoi me rezultat 2:0. Ai i shėnoi 10 gola nė 30 ndeshje futbolli gjatė kėtij sezoni, kurse A. C. Milan e fitoi Super Kupėn e Evropės dhe Kupėn e Scudetto-s. Transferimi i sulmuesit tė mėparshėm tė A. C. Milan Andriy Shevchenko nė KF Chelsea pėr sezonin 2006-07 i mundėsoi Kaka-s qė tė jetė nė qendėr tė vėmendjes si sulmues i A. C. Milan. Qė nga 2 maji i vitit 2007, Kaka ėshtė aktualisht golashėnuesi mė i mirė pėr vitin 2006/07 nė Ligėn e Kampionėve UEFA, me 10 gola tė shėnuar, tė cilėt janė treguar si katalizatorė tė vėrtetė tė cilėt e kanė kthyer A. C. Milan prapė nė finalen e Ligės sė Kampionėve. Pas fitores bindėse nė lojėn kthyese nė San Siro, mė 2 maj me ē’rast A. C. Milan e mposhti kampionin e Anglisė, Manchester United, menaxheri i Manchester United, Sir Alex Fergusson e shpalli lojtarin Kaka si njė nga dy lojtarėt mė tė mirė nė botė, sė bashku me lojtarin e klubit tė tij Cristiano Ronaldo. Vetėm njė muaj mė parė, njė komision i ekspertėve, i formuar nga gazeta italiane Gazzetta dello Sport e kishte shpallur lojtarin Kaka futbollistin mė tė mirė tė botės. Mė 23 maj 2007, Kaka fitoi pėr herė tė parė nė Ligėn e Kampionėve. Kaka e shėnoi golin e dytė pėr Filippo Inzaghi si dhe fitoi tė drejtėn pėr gjuajtje tė lirė pėr golin e parė tė shėnuar mė parė nė finale.

Ekipi kombėtar
Kaka debutoi nė Selecao nė janar tė vitit 2002 nė lojėn kundėr ekipit tė Bolivisė. Ai ishte pjesė e ekipit, i cili e kishte fituar Kupėn Botėrore tė FIFA-s nė vitin 2002, por Kaka luajti vetėm 19 minuta, dhe atė vetėm nė lojėn e xhiros sė parė kundėr Kosta Rikės. Gjatė lojės finale kundėr Gjermanisė, flitej qė trajneri Luis Felipe Scolari do ta mbante Kaka-n si lojtar rezervė, por ai nuk arriti tė luajė meqė arbitri nuk e vėrejti duke bėrė me dorė nė vijėn anėsore pėr tė hyrė nė fushė.
Nė vitin 2003, Kaka ishte kapiten pėr turneun e Kupės sė Artė, ku Brazili arriti tė plasohej nė vendin e dytė. Ai po ashtu u shpall si njė nga njėmbėdhjetė lojtarėt mė tė mirė tė turneut. Mė 29 qershor 2005, ai shėnoi gol nė lojėn kundėr Argjentinės, tė cilėn e fituan me rezultat 4:1 nė finalen e Kupės sė Konfederatės 2005. Ai e zuri vendin e dhjetė pas votimit pėr Lojtarin e Vitit tė FIFA 2004, kurse njė vit mė vonė, u plasua dy vende mė lartė.
Kaka filloi tė luajė nė finalen e Kupės Botėrore FIFA 2006 duke dhėnė golin e parė dhe tė vetėm nė lojėn kundėr Kroacisė, ku fituan me rezultat 1:0, nė ndeshjen e parė tė Brazilit. Pėr fat tė keq, ai nuk mundi ta mbante kėtė vrull edhe gjatė pjesės tjetėr tė turneut, meqė Brazili u mposht keq nga ekipi kombėtar i Francės nė ēerekfinale. Pėrkundėr namit tė tij tė formuar pėr Kupėn Botėrore, ai ia doli ta ruajė pozitėn e tij fillestare nė mes tė ekipit tė sapo formuar tė talentėve tė rinj tė trajnerit Dunga pėr ndeshjet miqėsore qė zhvillohen pas pėrfundimit tė Kupės Botėrore. Mė 3 shtator 2006, ai shėnoi njė nga golat e tij mė brilant pėr Brazilin, duke e marrė topin i cili kishte ikur nė drejtim tė kundėrt tė goditjes nga kėndi nė ekipin e Argjentinės dhe arriti ta mbajė topin pėr tri tė katėrtat e fushės dhe tė shėnojė gol.
Mė 12 maj 2007, ai citohet tė ketė thėnė lidhur me orarin e lodhshėm tė Serisė A, Ligės sė Kampionėve dhe ndeshjeve tė ekipit kombėtar, se haptazi do tė tėrhiqet nga garat pėr Copa America 2007. “Nuk kam pasur pushim gjatė kėtyre tri sezoneve tė fundit. Nuk do tė jem nė formė tė arrij atė qė pritet prej meje nė njė nivel ndėrkombėtar”. Dunga i dha kėsaj deklarate njė notė optimiste, duke deklaruar qė edhe pse nuk ishte i lumtur me vendimin e Kaka-s, megjithatė mungesa e tij do tė krijonte njė vend tė lirė pėr ndonjė lojtar qė nuk ėshtė shfrytėzuar aq shumė.

Jeta personale
Nė vitin 2005, mu dy ditė para Krishtlindjeve, Kaka u martua me tetėmbėdhjetėvjeēaren, Caroline Celico. Ajo u lind mė 26 korrik 1987 dhe ėshtė vajza e Rosangela Lyra, drejtoreshės sė Dior-it nė Brazil si dhe ndėrmarrėsit Celso Celico. Carolina dhe Kaka njoftuan nė vitin 2001, kur ajo ishte studente kurse ai luante pėr KF Sao Paulo. Nė dasmė ishin tė ftuar 600 mysafirė, duke pėrfshirė kėtu edhe kolegėt e tij, futbollistėt brazilianė si Cafu, Ronaldo, Adriano, Dida, Julio Baptista, pastaj trajneri i atėhershėm i Brazilit Carlos Alberto Parreira. Pėr momentin, Caroline ėshtė studente e universitetit nė Milano, ku ajo planifikon tė diplomojė nė degėn e biznesit.

Nofka
Nofka e tij shqiptohet ashtu si shkruhet, kurse theksi bie nė rrokjen e dytė. Ėshtė njė shkurtesė e rėndomtė e emrit “Ricardo” nė Brazil. Megjithatė, nė rastin e Kaka-s, kjo nofkė lindi nga i vėllai mė i vogėl Rodrigo, i cili e thėrriste “Caca” pėr shkak se ishte e pamundur pėr tė ta shqiptonte emrin “Ricardo”, dhe nė fund kjo nofkė u shndėrrua nė “Kaka”. Mediet evropiane shpesh e thėrrasin edhe “Ricky Kaka”.

Informata shtesė
Ai ka shėrbyer si ambasador kundėr urisė pėr Programin Botėror tė Ushqimit tė Kombeve tė Bashkuara qė nga nėntori i vitit 2004 dhe ishte ambasadori mė i ri nė kohėn kur u pėrzgjedh nė kėtė detyrė. Ai e lėshoi rastin pėr tė marrė fanellėn me numrin 10 pėr A. C. Milan pas largimit tė Rui Costa-s nė vitin 2006, pėrkundėr kėrkesės sė shumė tifozėve tė A. C. Milan tė cilėt insistonin se ai duhet ta veshė atė. Kaka ka njė play station portabėl; lojėrat e tij mė tė dashura janė FIFA 2000, FIFA 07, Tiger Woods PGA Tour 07, NBA 07 si dhe Need for Speed Underground 2. Pele njė herė e ka pėrshkruar si lojtar i cili posedon “Teknikė braziliane tė pėrzier me fuqinė evropiane”. Kaka e ka dhėnė betimin si nėnshtetas italian mė 12 shkurt 2007 por megjithatė nuk ka tė drejtė tė luajė pėr ekipin kombėtar tė Italisė sepse tashmė ka luajtur pėr ekipin kombėtar tė Brazilit.

Ēmimet
Brenda Klubit
Torneio Rio-Sao Paulo 2001
Super Kampionati Paulista 2002
Super Kupa Evropiane: 2003
Seria A: 2004
Super Kupa Italiane: 2004
Liga e Kampionėve UEFA 2004-05: Fitues tė vendit tė dytė
Kupa Botėrore FIFA: 2002
CONCACAF Kupa e Artė: Fitues tė vendit tė dytė
Kupa e Konfederatės: 2005
Liga e Kampionėve UEFA: 2006-2007

Ēmimet Individuale
Bola de Ouro (Topi i Artė; Lojtari mė i mirė i Ligės braziliane), 2002
2003 CONCACAF Kupa e Artė Best XI
Ēmimi pėr Klubin e Futbollit UEFA 2004-05, Mesfushori mė i mirė
Lojtari i Huaj i Vitit nė Serinė A, 2004, 2006
Futbollisti i vitit nė Serinė A, 2004
Ekipi i Vitit UEFA 2006
FIFProWorld XI 2006
Golashėnuesi mė i mirė nė Ligėn e Kampionėve UEFA; 2006-2007

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kaka

Mesazh nga Sajmir_pasha prej Wed 27 Jun 2007, 22:15

Me pelqen shume si lojtare
avatar
Sajmir_pasha

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 36
Kyējet nė forum : 12088
Regjistruar mė : 11/06/2007

http://www.riniashow.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kaka

Mesazh nga Kosovarja prej Sun 19 Aug 2007, 15:44

Dhe mua me pelqen Naki shume informacione te mire per te ...
Naki kam dhe nje kerkese? Nese bene numrin e celularit ose email adresen e ketij lojetari!!Embarassed Embarassed Razz
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11920
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kaka

Mesazh nga Musafir prej Sun 19 Aug 2007, 16:53


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kaka

Mesazh nga Naki prej Sun 19 Aug 2007, 16:53

Ok Kosovare e ke nr e cel te tije dhe e mail adresen ne mp8) 8) dhe me tha thuaj Kosovares mos ua jep numrin tim te celularit vajzave tjera ok keshtu me tha kaka:D Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kaka

Mesazh nga Kosovarja prej Sun 19 Aug 2007, 21:45

Riki30 Naki ju falenderoj tani jam duke kontaktuar me te Razz Razz
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11920
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kaka

Mesazh nga Naki prej Sun 19 Aug 2007, 22:40

Mua me tha jo nuk me mori hahaahaahahahahaa mos ke harru prefiksin mi he Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kaka

Mesazh nga Kosovarja prej Sun 19 Aug 2007, 23:00

Naki duhet ta kuptosh se eshte instikt mashkullor te ken xhelozi paksa ahahah dhe eshte e kuptueshme se nuk te ka treguar drejt cig
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11920
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kaka

Mesazh nga Naki prej Mon 20 Aug 2007, 16:10

He pra me paska genjyer e ja tregoj une qejfin atij Very Happy Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kaka

Mesazh nga Xili_Mitro prej Mon 27 Aug 2007, 11:41

Kosovarja ai ishte ne stervitje kur eke telefonuar dhe eke thirr me privart number dhe nuk ka pas mundesi te dergon nje sms KAKA me te pyet se kush jeni hahahahhah tung jeni te mrekullueshem te gjith anetart e ketij Forumi

Xili_Mitro

Shteti : Mitrovicė
Postime : 30
Kyējet nė forum : 12063
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kaka

Mesazh nga Naki prej Mon 27 Aug 2007, 13:21


Ricardo Kaka Futbollisti i Virgjer!

Nė fakt ai tani ėshtė i martuar me gruan qė dashuron. Por pėrpara se nata e parė e martesės t’i bashkonte, as ylli i Milanit dhe as bashkėshortja e tij nuk kishin provuar asnjėherė marrėdhėniet seksuale. Pse? Kakį rrėfehet

Si e ke njohur gruan tėnde Caroline?
Jemi njohur gjatė njė feste tė organizuar nė San Paolo. Na prezantuan babai im dhe nėna e saj, tė cilėt njiheshim qė prej shumė kohėsh. Nė fillim shkėmbyem numrat tanė tė telefonit dhe mė pas unė kam shkuar pėr ta takuar pėr ditėlindjen e saj. Mbushte 15 vjeē.

Po ti, sa vjeē ishe nė atė kohė?
19, por nė Brazil isha tashmė shumė i famshėm.Nė vitin 2002,
menjėherė pas fitores sė Kampionatit Botėror u fejuam.

Njė djalė 20 vjeēar qė kėrkon grua? Nuk tė dukej paksa herėt?
Jo aspak. Unė gjithmonė kam menduar pėr martesėn. Megjithatė, mua dhe Caroline-s na ėshtė dashur tė presim
tre vjet pėr tė qenė mė nė fund bashkė. Njė vit nė Brazil dhe dy vjet tė tjerė larg njėri-tjetrit,sepse unė shkova tė luaj Itali, ndėrsa ajo ishte vėrtet shumė e re pėr tė mė ndjekur pas. Por ajo periudhė e jetės sonė ka qenė vėrtet shumė e rėndėsishme, sepse e vuri nė provė dashurinė tonė.

Ka pasur tundime?
Tundimet janė gjithmonė tė pranishme, por unė gjithmonė jam pėrpjekur qė t’i shmang. Qė kur kam ardhur nė Itali nuk kam shkuar kurrė nėpėr diskoteka. E nėse bėhet fjalė pėr njė festė tė skuadrės sime Milan, preferoj tė shkoj gjithmonė me gruan time. Mes nesh, nė kohėn kur ajo ishte ende nė Brazil, ekzistonte njė marrėveshje: tė lirė pėr ta dalė me miqtė, por nė mesnatė ktheheshim nė shtėpi dhe ishte koha pėr t’i telefonuar njėri-tjetrit. Unė dhe Caroline kemi bėrė
vėrtet shumė sakrifica pėr tė qenė bashkė.

E ke fjalėn pėr distancėn?
Jo vetėm pėr tė. Ne kishim vendosur qė tė ishim tė dy tė virgjėr deri nė ditėn e parė tė martesės. Bibla na mėson se dashuria e vėrtetė arrihet vetėm nėpėrmjet martesės, me shkėmbimin e gjakut, atė qė njė grua humbet bashkė me virgjėrinė. Nė fakt, nata jonė e parė ka qenė me tė vėrtetė shumė e bukur.

Ka qenė shumė e vėshtirė kjo pritje?
Sigurisht qė ka qenė e vėshtirė. Jam njė mashkull normal. Nuk ka qenė aspak e lehtė tė arrija deri nė martesė
pa qenė kurrė mė parė me njė grua. Me Caroline shkėmbenim
shumė puthje dhe dėshira ishte shumė e fortė, por ne gjithmonė jemi pėrmbajtur. Nėse sot jeta jonė ėshtė kaq e bukur, mendoj se kjo vjen edhe nga fakti qė ne kemi ditur
tė presim.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kaka

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi