» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Jan 2010, 22:43

Njeriu njihet me kohen i jep.Kush ka qene njeriu me i vecante qe keni njohur dhe cfare e ka bere te duket i/e vecante ne syte tuaj?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Jan 2010, 22:50

Shoqja ime nga tirana qe e kam sikur nje moter

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Geri prej Sun 07 Feb 2010, 23:55

Kete zonjen qe ka hap temen
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16134
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Naki prej Mon 08 Feb 2010, 00:03

Pajtohem dhe une me Gerin
Te vecant nga ata qe kam njohur dhe njof jane dhe Annika e Gishteza

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Interesant prej Mon 08 Feb 2010, 09:57

Ka shume antar qe ketu jane te vecant per mua, por ai qe eshte me i vecamti eshte Naki, duke mos lene anash edhe shume te tjere si Erisen , Arlen, Gerin, Kotelen, Detin, Anniken, Princeshen ..... ka shume , per te gjithe keta kam nje respekt te vecant .


Edituar pėr herė tė fundit nga Interesant nė Sat 15 May 2010, 10:11, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Feb 2010, 10:53

Te vecante me zemerligesi sigurisht qe femer eshte.

Te vecante per tu patur zili per zemren qe ka dhe sjelljen eshte Geri.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Anhela prej Mon 08 Feb 2010, 14:49

Dina nje shoqe imja nga Tirana dhe Qendresa nga Deqani kto dyja i kam si locka shum inteligjente jan kuptohemi shum kan aftesi ne gjithqka dhe kta lloj persona tek un jan te veqant.Mos te harroj dhe shokin tim qe e kam si vella nga Maqedonia perfect eshte ne debate di te jap keshilla e pranon kur e ka keq kerkon falje etj...
Medojn shum larg jo vetem aty per aty behet qka behet.Me nje fjal jan te moralshem!
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9939
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Feb 2010, 17:30

GERI

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 08 Feb 2010, 18:49

NAKI

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17538
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Bruneta prej Wed 10 Feb 2010, 21:22

Nje person nga Tetova e Maqedonis

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12946
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 09:49

Geri,interesanti dhe Naki.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Interesant prej Sat 15 May 2010, 11:39

Princesha, komshia me e mire flower
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Arjana prej Sat 15 May 2010, 18:21

dikush qe ska lidhje me forumin fare
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Naki prej Wed 23 May 2012, 02:40

Nje njeri normal qe nuk beson se eshte e perkryer dhe pikerisht aty qendron bukuria e saj - mela.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga bora prej Wed 23 May 2012, 08:34

Smile Naki me te vertete i vecante dhe i kuptueshtem.
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10636
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga engji prej Wed 23 May 2012, 17:34

njeriu me i vecante qe kam njohur shoqja ime Erjona
avatar
engji

Shteti : i pa ditur
Postime : 46
Kyējet nė forum : 6766
Regjistruar mė : 07/05/2012
Profesioni : PIANISTE

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga jehonaa prej Wed 23 May 2012, 19:57

Nuk njoha asnje te jete i veqant
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7022
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 12 Feb 2013, 08:59

Mendoj se ne kete teme mund ti referoheni edhe njerezve jashte Forumit, meqe njihemi pas mes vete. Plus qe do te ishte interesante te sjellim figurat e vecanta qe kemi njohur gjate jetes.
Faleminderit Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13842
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga jehonaa prej Tue 12 Feb 2013, 15:36

Nuk njoha askend te veqant.... Thjesht edhe ska qen per askend e veqant deri me tani....

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7022
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Kotelja prej Wed 13 Feb 2013, 09:36

Jehona, mendohu pak me mire, jam e sigurte qe ke afer vetes njerez te vecante, famijlare, miq, te njohur. Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13842
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga benita krusha prej Wed 13 Feb 2013, 15:44

Hmmmm njeriu i pare qe me ka puthur ne jet... MAMI

P.S. Ku jeni ooo miq ka shuum kohe qe skam qen ketej
Me ka marre malli
;hi;

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8804
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga jehonaa prej Thu 14 Feb 2013, 10:23

Kotelja do bindesh nje dit me fjalen time,nuk kam qen kurr per askend e veqant.... Pos Nenes sime te ndjer Sad . Prandaj ka ardhur koha ta kem vetem time te veqant....

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7022
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Kotelja prej Thu 14 Feb 2013, 15:36

E dashur Jehona, fakti qe ke qene e vecante per nenen tende eshte pasuria jote me e madhe ne jete. Nuk ka lumturi me te madhe se sa prinderit te jene krenare me femijet e tyre dhe femijet me prinderit!
Ne te dyja e dime se jeta eshte nje zingjir i perbere nga hallka qe lidhin njera tjetren, e cdo hallke eshte nje copez jete. Njerezit e zemres na rrine afer per pak kohe, pastaj ikin dhe ne jete na shfaqen njerez te tjere. E bukura e gjithe ketij rrugetimi eshte se secili nga ne jemi te vecante, kemi dicka unike dhe dime te falim shume dashuri. Ti nuk duhet te harrosh kurre se per veten tende je me e vecanta, me e rendesishmja dhe me mikja. Njerezit nuk lindin te keqinj, por behen. Ne nuk duhet ta lejojme kete. Une e dua shume nje thenie te vjeter e cila thote "Njeriu i keq me te mire mbytet".
Te uroj nje dite te kendshme! Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13842
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Katilja prej Sun 17 Feb 2013, 16:40

skam njoh ndonje njeri e aq tvecanttt kshu njerez tcuditshem pooo

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7192
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga jehonaa prej Mon 18 Feb 2013, 23:43

Ka qen dhe mbetet Nena ime e Veqant per mua Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7022
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga jehonaa prej Sun 24 Feb 2013, 15:03

Ka qen dhe do mbetet deri te jem edhe une afer saj Nena ime Sad Sad Askush tjeter .... Pos saj per askend nuk kam qen e veqant.... Prandaj nuk do kem askend te veqant pos saj Sad ....

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7022
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Dardania prej Sat 07 Feb 2015, 12:08

Kam qen jam dhe do jem Gjithmon.... E thjesht. Dhe nuk kam qen per Askend e Vecant.... Dhe  mbetet vetja ime e Vecant per mua ....  Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11406
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Ylli-1 prej Wed 11 Feb 2015, 07:25

e panjohura!
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10940
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Dardania prej Wed 11 Feb 2015, 13:00

Nuk kam Njohur deri m tani askend te Vecant....As nuk kam qen per Askend e Vecant.... Pos vehtes sime....  Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11406
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Ylli-1 prej Wed 11 Feb 2015, 16:42

Dardania, e paske shume ne qef vetvehten mi? Aq e vecante je?
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10940
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Dardania prej Wed 11 Feb 2015, 16:56

Ylli-1 shkruajti:Dardania, e paske shume ne qef vetvehten mi? Aq e vecante je?
Per Vehten time....Normal do jem e Vecant.... Sepse deri me tani nuk gjeta Askend si Vehten.... Prandaj jam kjo e thjesht nuk kam nvoi te jem e Vecant per Askend.... Po ashtu nuk kam  qen dhe nuk mbetem e  vecant per Askend.... Vetem per Vehten .... Shnet....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11406
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Ylli-1 prej Wed 11 Feb 2015, 16:58

Dardania shkruajti:
Ylli-1 shkruajti:Dardania, e paske shume ne qef vetvehten mi? Aq e vecante je?
Per Vehten time....Normal do jem e Vecant.... Sepse deri me tani nuk gjeta Askend si Vehten.... Prandaj jam kjo e thjesht nuk kam nvoi te jem e Vecant per Askend.... Po ashtu nuk kam  qen dhe nuk mbetem e  vecant per Askend.... Vetem per Vehten .... Shnet....

Qenke ne burg shtepiak atehere! Sad
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10940
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Dardania prej Wed 11 Feb 2015, 17:03

Ylli-1 shkruajti:
Dardania shkruajti:
Ylli-1 shkruajti:Dardania, e paske shume ne qef vetvehten mi? Aq e vecante je?
Per Vehten time....Normal do jem e Vecant.... Sepse deri me tani nuk gjeta Askend si Vehten.... Prandaj jam kjo e thjesht nuk kam nvoi te jem e Vecant per Askend.... Po ashtu nuk kam  qen dhe nuk mbetem e  vecant per Askend.... Vetem per Vehten .... Shnet....

Qenke ne burg shtepiak atehere! Sad
Mos u brengoseni.per mua shum Smile .... Kam Lirin si dua une jo Burgun Smile.... Thjesht kam Mesuar shum Ashtu si te Marresh mos jap.me teper.... Shpresoi jemi Mirekuptuar.... Mos te dalim nga Tema te shikojm secili mendmin e veht ka te drejt te jap apo????....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11406
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga epanjohura prej Wed 11 Feb 2015, 17:28

Ylli-1 shkruajti:e panjohura!
Flm.Ylli per respektin...por duhet t'a cekni qe me njeh nga virtualiteti Smile

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5726
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Ylli-1 prej Thu 12 Feb 2015, 08:21

epanjohura shkruajti:
Ylli-1 shkruajti:e panjohura!
Flm.Ylli per respektin...por duhet t'a cekni qe me njeh nga virtualiteti Smile

Hahahhaha mikesha ime....pse mos valle dikush dyshon per tjeter njohje? fest
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10940
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga epanjohura prej Thu 12 Feb 2015, 12:20

Ylli-1 shkruajti:
epanjohura shkruajti:
Ylli-1 shkruajti:e panjohura!
Flm.Ylli per respektin...por duhet t'a cekni qe me njeh nga virtualiteti Smile

Hahahhaha mikesha ime....pse mos valle dikush dyshon per tjeter njohje? fest
Jo mik i nderuar edhe nese dyshojn nuk kam fort ,,gajle''por desha te shpreh realitetin...Edhe une Ju respektoj i nderuar... :jelous:

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5726
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Feb 2015, 13:30

Raza dhe Nazlija Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Dardania prej Tue 24 Feb 2015, 18:59

Njeriu Mėson shumė nė Jetė .... Prandaj ndonjėherė ndodh te Nxitohemi,Keqkuptohemi,Apo tė Mendojmė Ndryshe.... Atė ēfarė tė imponojnė tė tjerėt ej.... Por. Prapė. Vie Mirėkuptimi dhe Kuptohen Gabimet ....Triumfon Realiteti.... Prandaj. Do e them kėtė Fjalė se ėshtė mė shumė kuptim....Hidhėrohen,Pajtohen ,Mirėkuptohen,dhe nė gjdo Vėshtirėsi apo ne gjdo Kohė mund tė jenė pėr Njėri-Tjetrin.... N

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11406
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga epanjohura prej Tue 24 Feb 2015, 19:04

Keta webmasterat me ngjyre te ,,lekures'' se zbeht po me duken paaak s'i me te veqant.... Cool

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5726
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Dardania prej Tue 24 Feb 2015, 19:22

epanjohura shkruajti:Keta webmasterat me ngjyre te ,,lekures'' se zbeht po me duken paaak s'i me te veqant.... Cool
Po me nxitim e pask pasur moj si te postoi une....  Razz bilem s,me le te modifikoi shkrimin mbasi jam nga Tel. Dhe nuk.me dilte shkrimi i plot cfar desha te them....Nuk kam Cekur emerpo nejse kuptova Flm.... Dmth... Grada esht me rendesi apo????
Mbasi ke Graden si Administratore nese di . Me shikuar e ke par se kam qen duke e Modifikuar po nese nk di esht ok skam un Faj se ti merr Vrull . si te postoi ....  Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11406
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi