» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Me cdo kusht e verteta...?

Shko poshtė

Me cdo kusht e verteta...?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 17 Jan 2010, 16:24

Ne situata te ndryshme, ne biseda te ndryshme, ne mardhenie pune, ne lidhje dashurie e shoqerore duhet patjeter me cdo kush e verteta , apo ne disa raste eshte mire te thuhet gjysem, apo aspak?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me cdo kusht e verteta...?

Mesazh nga T_o_n_i prej Wed 20 Jan 2010, 14:33

n.q.s. don te jesh real me ate cfar ben e jeton esht e mire te thuash te verteten por deri ne ate pike ku mos te cenosh lirene e tjetrit
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9743
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me cdo kusht e verteta...?

Mesazh nga Besi prej Thu 25 Mar 2010, 14:33

Ne mardhenie pune nese njerezit do te thonin gjithnje te verteten nuk do te arrinin aspak,nganjehere e kunderta i ben te ecin perpara.Te pakten realiteti eshte ky qe une e shoh.
Ne dashuri gjithashtu po u tha gjithnje e verteta edhe per gjera elementare do kete pasoja.Edhe ne kete raste eshte mire nganjehere te thuhen pergjysme ose hic.
Ne pergjithsi duhet thene e verteta
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10775
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me cdo kusht e verteta...?

Mesazh nga deti prej Thu 25 Mar 2010, 15:00

Parimisht po.
Jo gjithmone dhe jo gjithkush i perfillė parimet, andaj e verteta sipas rastit, vendit dhe kuvendit. Kjo eshte e verteta e jone sot.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me cdo kusht e verteta...?

Mesazh nga Besi prej Thu 25 Mar 2010, 15:20

deti shkruajti:Parimisht po.
Jo gjithmone dhe jo gjithkush i perfillė parimet, andaj e verteta sipas rastit, vendit dhe kuvendit. Kjo eshte e verteta e jone sot.

Parimisht po,faktikisht jo gjithehere.Keshtu u mundova te them une,ndoshta edhe ju kete e mendoni?
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10775
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me cdo kusht e verteta...?

Mesazh nga deti prej Thu 25 Mar 2010, 15:22

Po Besi, eshte e njejta gje. Mendimet i kemi te perbashketa rreth kesaj.
Me cdo kusht e verteta vetem ne diten e gjykimit.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me cdo kusht e verteta...?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 14 May 2010, 18:05

neqoftese njeriu eshte rreal ne gjdo gje edhe ska gje te fshehi mundet te jet real ,,sinqeriteti eshte vetem e verteta e njeriut

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me cdo kusht e verteta...?

Mesazh nga Arjana prej Fri 14 May 2010, 20:58

kemi vertetuar se ne jete nganjehere me shum sherben genjeshtra e jo e verteta,kush esht real nga ne,pak a shume te gjithe sjemi plotesisht real,ve e veten brenda,pa keqkuptim
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me cdo kusht e verteta...?

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:05

un e them tverteten sado e hidhur qoft ajo them ate qe ndjej

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me cdo kusht e verteta...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi