» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Shko poshtė

?? Pėrmend tri gjėra qė do i kėrkoje nga kjo Botė!

Mesazh nga Interesant prej Tue 27 Oct 2009, 09:27

Antar te nderuar, hapa kete teme per te shprehur secili mendim e tij rreth asaj se cfar deshire do kishte njeriu nga kjo bote, edhe pse njeriu nuk ngopet me tri gjera, po i jape edhe nje mal me ar ai prap do kerkon, e ajo cfar e ngop eshte 2 ton dheu !

Po filloi une i pari, une kisha me i kerku keto tri gjera :

1. Urine, qe te me zbutet zemra ,

2. Semundjen, qe te me shlyhen mekatet ,

3. Vdekjen, qe te takohem me Zotin tim !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 14 Nov 2009, 00:31

Depertim, yjesi, clirim.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga Ylliks prej Sat 14 Nov 2009, 00:59

1. grua te mencur, te sinqerte per qejf qe e respekton gjith bota e me dashuron vetem mua

2. femij te shendoshe e inteligjente qe ma kalojne mua e nenes se tyre

3. ribashkimi shqiptar - nje komb nje shtet
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10877
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga Te-Li prej Sat 14 Nov 2009, 14:52

1.shendetin
2.lumturine
3.pakes para, jo shume

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10069
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 14 Nov 2009, 16:47

1.familjen
2.shendetin
3.lumturine

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga Arjana prej Sat 14 Nov 2009, 18:58

shendetin
dashurin
lumturine
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga GISHTEZA prej Sat 14 Nov 2009, 20:55

shendetin
familjen
pasuri

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12316
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga Geri prej Sat 14 Nov 2009, 20:59

Familjen
Jo rracizmin
Qetesi
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 28 Jan 2010, 20:11

Te gjithe kerkojme arsye perse jetojme.
Cili do te ishte mendimi juaj ne lidhje me kete teme?
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 31 Jan 2010, 21:10

Kur konkurrenca eshte e ngushte eshte me e veshtire te gjesh vetem tre arsye, megjithate une do vecoja, pasionin, venien ne funksion te mekanizmave dredhuese, por me aspekt drejtesie, dhe e treta nje vdekje me dinjitet , sepse po vdiqe te gjithe do thone:njeri i mire ishte.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga deti prej Mon 01 Feb 2010, 08:56

Se arsyet per te jetuar jane te shumeta tregon edhe fakti se ēdo dite e re nis me nje arsye te re per te jetuar. Megjithate une do veēoja keto:
- njohja me boten dhe eksplorimi i saj
- perballja me sfidat dhe ngadhnjimi mbi luften qe ofron jeta
- veprat dhe emrin qe do lesh prapa
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 23:41

Te harroje te kaluaren
Te mos mendoj per te ardhmen
Te jetoje vetem te sotmen.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10775
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 28 Apr 2010, 23:54

Jete
Familje
Shoqeri

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 May 2010, 14:38

Familja
Shendet
Shoqeria

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga Arjana prej Mon 10 May 2010, 15:28

dashuria
familja
sexi hahahaha
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga Katilja prej Sat 08 Jun 2013, 11:24

familja
hakmarrja
e neveri per disa qe mendoj se jetojn e un jo

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga benita krusha prej Wed 12 Jun 2013, 10:06

Jeta (vet jeta dhurata nga zoti ia vlene te shfrytezohet)
Familja (jane ata qe gjithmon te ndihmojne ti tejkalosh veshtiresite)
Dashuria (Stimulim per vazhdimesi edhe pas fatkeqesive, eshte dashuria qe ndjen per dike dhe qe te jep force te vazhdosh sepse ti i duhesh kesaj bote)


benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8729
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga Eidisi prej Sat 15 Jun 2013, 09:26

Familja  Familja Familja ja kjo eshte arsyeja kur  zoti me  dha jeten me dha edhe familjen per te jetuar edhe sakrifikuar per te.
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6215
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga albi prej Mon 17 Jun 2013, 12:25

te fali 5, vakte namaz,  familja, ta shijoj ket jet shum te shkurter
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tre arsye qe ia vlen te jetosh...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi