» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetje Staf/Antar te nderuar!

Shko poshtė

?? Pershendetje Staf/Antar te nderuar!

Mesazh nga Anhela prej Thu 04 Feb 2010, 15:09

Pershendetje mir se ju gjeta....keshtu rastesisht me pelqeu forumi juaj pash qe jeni aktiv ne qdo tem dhe ja erdha!
Quhem Anhela,kam lindur ne Pr.....jam 21 vjeqe shpresoj t'kaloj mir ktu me ju!
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9948
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pershendetje Staf/Antar te nderuar!

Mesazh nga Interesant prej Thu 04 Feb 2010, 15:10

Anhela mire se erdhe ne forumin tone, shpresojme se do kaloni sa me mire flower
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pershendetje Staf/Antar te nderuar!

Mesazh nga Geri prej Thu 04 Feb 2010, 15:12

Mire se na erdhe Anhela mes nesh.Klm ketu.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pershendetje Staf/Antar te nderuar!

Mesazh nga Annika prej Thu 04 Feb 2010, 15:24

Mire se erdhe ne forumin Anhela

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15232
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pershendetje Staf/Antar te nderuar!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 04 Feb 2010, 15:28

Mire se erdhe mes nesh Anhela!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11078
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pershendetje Staf/Antar te nderuar!

Mesazh nga Voglushja prej Thu 04 Feb 2010, 20:57

Anhela shkruajti:Pershendetje mir se ju gjeta....keshtu rastesisht me pelqeu forumi juaj pash qe jeni aktiv ne qdo tem dhe ja erdha!
Quhem Anhela,kam lindur ne Pr.....jam 21 vjeqe shpresoj t'kaloj mir ktu me ju!
Mire se erdhe ne mesin ton Anhela,ke bere zgjedhjen me te mire qe ke ardh ne kete forum
Kalofsh bukur ne shoqeri me ne!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12340
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pershendetje Staf/Antar te nderuar!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 04 Feb 2010, 21:26

Mire se erdhe Anhela

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pershendetje Staf/Antar te nderuar!

Mesazh nga deti prej Thu 04 Feb 2010, 21:44

E po mire se na erdhe moj Anhela. S'ke se si te ndjehesh ndryshe ketu, patjeter se do te kalosh mire. Behu pjese aktive e ketij forumi dhe do te kenaqemi te gjithe se bashku.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pershendetje Staf/Antar te nderuar!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 04 Feb 2010, 22:59

Anhela shkruajti:Pershendetje mir se ju gjeta....keshtu rastesisht me pelqeu forumi juaj pash qe jeni aktiv ne qdo tem dhe ja erdha!
Quhem Anhela,kam lindur ne Pr.....jam 21 vjeqe shpresoj t'kaloj mir ktu me ju!


Mire se erdhe

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pershendetje Staf/Antar te nderuar!

Mesazh nga Anhela prej Sun 07 Feb 2010, 12:46"Mir se ju Gjeta"

Patjeter qe do kaloj mir me ju,dukeni te mrekullueshem,,,,,
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9948
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pershendetje Staf/Antar te nderuar!

Mesazh nga Naki prej Sun 07 Feb 2010, 13:22

Mire se na erdhe Anhela dhe faleminderit qe ne start per postime shume te bukura

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pershendetje Staf/Antar te nderuar!

Mesazh nga Anhela prej Sun 07 Feb 2010, 13:29

avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9948
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pershendetje Staf/Antar te nderuar!

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 17 Feb 2010, 10:15

anhela qeka prishtinalike e vjeter


mir se na erdhe prishtinalike , e befsh qejfff ne ket mes foromista

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12854
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pershendetje Staf/Antar te nderuar!

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 17 Feb 2010, 15:04

pershendeje princesh e mir se erdhe

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12854
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pershendetje Staf/Antar te nderuar!

Mesazh nga Anhela prej Wed 17 Feb 2010, 16:15

Faleminderit.

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9948
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pershendetje Staf/Antar te nderuar!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi