» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Shko poshtė

hey Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Feb 2010, 23:33

Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mund te diskutojme lirshem per te kaluarat tona ne kete portail te mbrekullushem.


Edituar pėr herė tė fundit nga Erisa nė Sat 06 Feb 2010, 00:34, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 05 Feb 2010, 23:36

nuk mbaj mend me duket diku ne shtaror apo nuk edii.

kujtime vetem zirje asgje te mir

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Feb 2010, 23:40

Kam 2 vjet e 1 muaj qe jam anetare e ketij Forumi dhe gjith kohes Moderatore dhe muajt e fundit {Global Moderator}. Perjashtoj rastet e kapricove te mia dhe largoesha nga staffi por prap rekthehesha.
Kam shum miq ketu dhe shum gjera te bukura dhe te hidhura, por me kalimin e kohes do i tregoj, normale ngaqe jan shume dhe spo me kujtohen

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Feb 2010, 23:42

elhamiu shkruajti:nuk mbaj mend me duket diku ne shtaror apo nuk edii.

kujtime vetem zirje asgje te mir

E ke ne profil kur je regjistruar 24/02/2009 Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 05 Feb 2010, 23:44

Ka nje muaj e disa dite qe une jam antaresuar ne kete forum, 24/12/2009, rastesisht , momenti me i bukur ishte kur mora vleresim nga te gjithe ju, duke me dhene detyren e Moderatores., momente te tjera te bukura ka patur plot, sa here qe ndodhesha mes jush.


Edituar pėr herė tė fundit nga gjimnazistja nė Sat 06 Feb 2010, 13:28, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 05 Feb 2010, 23:45

sa jam ketu, jan 3 persona, arla, lolita edhe driten motrat qe kamm

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Geri prej Fri 05 Feb 2010, 23:50

Ne kete forum me ka sjell Morena pasi isha me nji forum tjeter kisha gati 1 vit atje.
Ktu kam ardh
16/08/2008 pasi isha i aft per te komuniku neper forume thashe po rri ca online,Emeri im i par ka qon Rockstar me pelqen shum ky grup kengetaresh naj kisha dhe kete emer pastaj e ktheva dhe vura emerin time te verte.
Ktu kam kalu gjithmone mir ne cdo cast me kan ndenjt pran kjo shoqeri qe dhe kur te zhdukemi nga bona Virtuale sdo e harrojm kollaj.
Kam njof njerz te sinqert dhe me zemer te madhe po ashtu dhe njerz qe mereshin vetem me udallalliqe dhe pa pik vlere por cdo her jam tregu i mir pa e prish aq fort terezin.
Kam taku disa antare te parin Memaliajn e me radh disa e disa ku kam ngel i kenaq se me cfar njerzish komunikoja.
Ka shum kujtime te bukura qe mund ti shkruj por mu lodh dora,

Jeni me te miret
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16218
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Vizitor prej Sat 06 Feb 2010, 11:26

Ketu jam rexhistruar me 3.11 2009 mua me ka sjell olsaa dhe naki deri tani kam kaluar shum mire shpresoj te kalojn keshtu dhe ne te ardhmen e kam nje shoqeri mesatare por shume te mire dhe te sjellshem te pakten me mua kam respekt per te gjithe!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Interesant prej Sat 06 Feb 2010, 11:33

Une jam regjistru me daten 02/03/2008 , dhe me kete forum u njoftova nga Erisa qysh ate kohe Very Happy, asnjehere nuk i kam rene pishman dhe nuk do i bie as ne te ardhmen. Ketu tani kam nje shoqeri shume te mire si nje familje, edhe pse i vetmi eshte Naki qe njof personalisht me duket qe edhe te tjeret i njof edhe pse nuk jam taku asnjehere me ta.

Respekte per te gjithe Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Vizitor prej Sat 06 Feb 2010, 23:16

Jam njohur fillimisht me Naki ne nje chat, pak me vone dhe me Gishtezen.
Ne kete forum erdha nga Naki dhe me pelqen shume qe jam ketu.
Gjat gjith kohes jam ndjer si ne shtepin time ne kete Forum.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 07 Feb 2010, 11:32

24/02/2009 me ket dat kam ber regjistrimin por nji koh te gjat nuk hyra.

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Bruneta prej Wed 10 Feb 2010, 21:30

Ka nje koh shume e gjate qe jam pjes e ktij forumi dhe momentet me te bukura jane kur i beja bisedat me Gerin dikur
sa shume qe me mungojn ato biseda

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Vizitor prej Tue 13 Apr 2010, 20:40

Kam 27 muaj ne kete Forum dhe me duket sikur kam nje jete qe njifem me anetaret e ketij Forumi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 13 Apr 2010, 23:38

me ka sjell zemrushja dhe un shum jom i knaqur me ket shoqri
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Vizitor prej Tue 13 Apr 2010, 23:41

Kushtrim sa kohe ke qe je anetare i ketij forumi dhe kujtimet me te bukura jo kush te solli dhe sa i kenaqur je.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 13 Apr 2010, 23:55

Arla ke prirje per moderatore ose per administratore, ne ket forum jom prej 18.2.2010 dhe me pelqen shum shoqeria
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Naki prej Tue 13 Apr 2010, 23:58

Me 29 Maj 2007 se bashku me arlen morem nje vendim te hapim kete forum. Para se te hapej ky forum administroja nje chat dhe nje faqe shume te njohur faqet.com, por si gjithmone ne chate lindin edhe telashe dhe ajo faqe disi u zbeh dhe kalohej ne comerciale... nga ai chat krijuam nje shoqeri dhe ajo shoqeri u rivendos ketu.
Kam shume kujtime por kam edhe shume hidherime qe eshte normale sepse pas monitorit kurr nuk e dime me kend kemi te bejme. Shume miq qe kam sot i kam takuar nuk mund ti numeroj por jane vertete shume mbi 50.
Le te shpresojme se kjo fryme miqesie edhe pse mund te fryne erera qe nuk na pershtaten disa prej nesh te vazhdoje keshtu.
Ju falenderoj te gjithe juve qe po kontriboni, i falenderoj dhe ata qe kontribuan dhe nuk jane tanime ne kete forum. I falenderoj dhe ata qe na sollen rremuja dhe telashe sepse duhet te vetedihesomi se bota virtuale i ka keto gjera.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19268
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Besi prej Wed 14 Apr 2010, 00:57

Afer 5 muaj dhe momentet me te bukura jane ato kur kam hasur ne kundershtime nga antaret tjere.Megjithse kjo ka ndodhur shume pak here,si rrjedhoje e kesaj edhe kam pak momente te bukura.Pervec kesaje,jane edhe ato kur kam bere nje debat me te gjate se zakonishte me dike,pavaresisht nese kam pas ose jo te drejte,bile edhe atehere kur e kam kuptuar se jam gabim dhe kam qen i vedijshem se edhe te tjeret e kan kuptuar kete,ne fund ka qen moment i bukur per mua,sepse kam mesuar dicka me shume.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10934
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 12:18

Ne daten 31 Maj 2007 ne posten time elektronike kishte mberritur nje mesazh nga Naki ne te cilin me bente te ditur qe kishte hapur nje forum.Nuk ja kisha idene, u rregjistrova dhe me ndihmen e Nakit kuptova qe forumi ka ne permbajtje te vet temat, sociale kulturore, atdhetare, argetuese, aktualitete etj.Puna ime ka qene e perqendruar tek vetndergjegjesimi i ndjenjes atdhetare, bashkimit te shqipatreve nen nje qiell te hapur ku cdo gje te shkruhej me doren ne zemer dhe me gishtin ne mendje.Ketu kam njohur njerez qe me mungojne ne jeten reale sepse jane shume te ndryshem nga ata qe njoh.
Momentet me te bukura kane qene nje vit me pare kur fitova miqesine e Vjollces.Eshte gjeja me e bukur qe me ka ndodhur fal ketij forumi.Megjithate vazhdojne momentet e lumtura me miqte e mi qe nga fillimi si Deti, Interesanti, Geri, Erisa,Naki, nje emer qe une e dalloj si nje anetar qe eshte duke bere nje pune te mire eshte Besi.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 14 Apr 2010, 13:55

un jom anatar shum i ri jom regjistru me 18.2.2010 dhe prej nje hohe shum te shkurt kom arrit te njoftoj shum miq te mir dhe jem ne kontakt dhe ne msn po shifet se naki dhe arla ekan majt te gjall ket forum dhe merita i takon atyre dyve per ket numer te antarve po dhe ket atmosfe ne forum haki shum mir eka spjegu se ne forum ika njotu shum miq te mir afer 50.un sinqerisht i flm shum nakit dhe arla per ket forum shum te mir fat atyre n e kem ku te shoqrohemi,

ekom nje vrejtje per arla sepse kjo vajz e merito te jen ne staf dhe te ket postin me te madh arla kur e lexoj postimin ton dhe te nakit me detyro te mendoj pse ti je antare e thjesht ne forum dhe te lutem sinqerisht ktheju ne staf se ti aty eki vendin shum te merituar.
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga vistor2 prej Wed 14 Apr 2010, 13:59

Me 15 Nėntor ishim duke pirė kafe me Nakin dhe ai mė tha se hapa njė forum vjollca por nuk ja kam idenė ēfar tė ve nė te e ēfar tė ndaloj. Atė ditė i thashė po mirė ke bėrė ftoi shoqėrin tėnde dhe unė do tė regjistrohem qysh nesėr. Me 16 Nėntor u regjistrova dhe e para qė mė ra ne sy ishin shkrimet e Arles. Ishin tė pakta por nė ato shkrime lexuesi mė shumė lexonte nė mes rreshtave sesa ne renditjet e shkrimeve.
Njė kohė tė gjatė isha larg hyja nuk postoja vetėm lexoja. Mė pas i njoftova she shoqet e mija tė punės dhe tjerat si Albanian_girl, Majlinden, Prima Donen, engjellushen, lertin, Julietten, lazdrajken,lorin, sevin, angelinen (nje shoqe e huaj), magadalenen, dhe shumė tjera.
Duke u rrit numri i anėtarėve rritej edhe kualiteti i shkrimeve. me pėlqenin shkrimet e Interesantit tek kategoria e teologjisė, postimet e koteljes dhe nganjėhere intervenimet e rralla tė Albanian Girl. Deti fitoi nga shkrimet rrespektin tim shkruante me shume kujdes dhe dinte ēfar shkruante. Mė vonė u kyē dhe Adem Berisha dhe i thashė Naki-it hap njė kategori tė veēant pėr punimet e tijė... ka shumė tė shkruaj pėr kėtė faqe qė ėshtė e vetmja faqe qė unė jam regjistruar.
Njė ditė gjersa po pinim kafe e pyes Nakin. Po emri nga tė lindi ideja ta vesh " Hapėsira e Qiejve Shqiptarė " ? Si gjithmonė miku im nuk hezitoi tė mė thotė " Ike moj po ku kam kokė unė tė veja kėtė emėr e ka venė arla jo unė "...
Unė qesha dhe i thashė: e mora me mend Naki
Forumi filloi tė zbehej kur arla njė kohė u largua nuk di arsyejet. Forumi filloi te ringjallej dhe tė merr vertet kualitetin qė ka tani kur u rikthya arla. Tė dashur anėtarė tė gjithė jeni tė shkelqyer por ajo qė e bėri kėtė forum ne kualitetin e shkrimit dhe pėrmbajtjes ėshtė arla. Ai qė bėri ky forum tė ketė kėtė dizajn dhe administrim shembullor ėshtė Naki duke mos harruar dhe ndihmat tona tė kohėpaskoshme.
Ju falenderoj nga zemra dhe ju uroj shumė suksese.

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 12174
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga memaliaj prej Wed 14 Apr 2010, 18:42

jam regjistruar shume shpejt ketu daten e keni ne avatarin tim. krejt pa pritur nje dite hyra ne nje chat me shoket e mi gje qe nuk eshte ne natyren time te futem neper chate, dikush aty me tha te futesha dhe te regjistrohesha ne nasergashi.com, me thene te drejten ishte hera e pare qe hyra ne nje forum dhe aty mora vesh qe i pari vendit ketu ishte nje naki naki (ne fillim e mora nakin per ndonje kompjuter jo per njeri hahahaaa).
u regjistrova dhe fillova nga pak ta eksploroja dhe te behesha kurioz.
anetaret e pare qe kam njohur ketu kan qene naki, kotelja e paharueshme, arla stoike hahahaa, interesanti me xhudon e tije hahhaa, deti shpirtmadhi e me radh njoha gerin i cili eshte i vetmi anetar qe kam takuar nga afer, klean etj.
momenti me i bukur ka qene kur kam njohur ne kete forum kotelen.
ky forum eshte i vetmi vend ku une bej pjese dhe do vazhdoj te bej pjese. me besoni nuk jam tip forumesh as facebook nuk kam po ky forum eshte tjeter gje.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Katilja prej Tue 04 Jun 2013, 08:42

KAM PAK KOH KTU PO NAKI MKA BA KSHU SUPER MODERATORE PASI KA KUPTU SE KUPTOJ E DI ME PERDOR FORUMET NUK A SE I NJOH MIR SE GJYSMAT I KOM PA NFORUME TJERA MIR JAM JO KEQ SE NUK KA GRINDJE E SHAMATA PO DO DOJA TJEN CA ME AKTIV ANTART

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7276
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Sa koh keni qe jeni regjistruar ketu ne Forum dhe kujtimet me te bukura qe keni kaluar.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi