» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Aksesorėt e Hathaway nė ankand .

Shko poshtė

Aksesorėt e Hathaway nė ankand .

Mesazh nga Anhela prej Sun 07 Feb 2010, 13:13New York - Anne Hathaway, protagoniste nė filmin “Djalli vesh Prada" ėshtė thirrur nga autoritetet federale, tė cilat i kanė sekuestruar njė pjesė tė aksesorėve, ato qė i kishte dhuruar ish i dashuri Raffaello Follieri, pėr t'i nxjerrė mė pas ato nė ankand.
Dhjetėra aksesorė me vlerė, mes tė cilave dy orė Rolex, njė varėse me perla, dy unaza dhe njė mbajtėse xhevahirėsh Louis Vuitton, do tė dalin nė shitje pėr publikun.
Paratė qė do tė grumbullohen nga ankandi do t'i jepen viktimave tė Follierit, i cili po vuan dėnimin me burg pėr mashtrim
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 10578
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi