» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ornela "e rinovuar" prej ndėrhyrjeve .

Shko poshtė

Ornela "e rinovuar" prej ndėrhyrjeve .

Mesazh nga Anhela prej Sun 07 Feb 2010, 13:14


Super bionde dhe pa asnjė rrudhė nė fytyre...sot Ornela Muti ėshtė njėsoj si para 20 vjetėsh.
Mrekulli e kirurgjisė estestike dhe Ornela kthehet pėr publikun totalisht "e rinovuar".
Nė moshėn 55-vjeēare, Ornela tregon se pėrveēse njė fytyre tė njome ka edhe njė trup shumė tė bukur dhe tė hollė si njė vajzė e re.
"Ka shumė gra qė i nėnshtrohen ndėrhyrjeve kirurgjikale estestike", transmeton Top Cannel fjalėt e Ornelės, duke pranuar qė edhe ajo ėshtė pjesė e kėtij kontigjenti. Aktorja e njohur italiane, e cila ėshtė nėnė dhe gjyshe njėkohėsisht, po kalon njė periudhė shumė tė mirė pasi ėshtė lidhur me sipėrmarrėsin francez Fabrice, me tė cilin duket se ka rigjetur buzėqeshjen.
Ornela Muti nė njė film gjatė karrierės sė saj tė pasur ka qenė partnere e aktorit tonė tė mirėnjohur Bekim Fehmiu.
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9942
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi