» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


“Zyrtarizohet” lidhja e dashurisė sė Ingridit

Shko poshtė

“Zyrtarizohet” lidhja e dashurisė sė Ingridit

Mesazh nga Anhela prej Sun 07 Feb 2010, 13:17Tiranė - Marrėdhėnien e saj tė dashurisė, kėngėtarja Ingrid Gjoni e mbajti mjaft kohė tė fshehtė. Por qė kur u zbulua para pak muajsh nga “Bluetooth”, Ingridi nuk ka mė ndėr mend tė jetė e mbyllur. E shoqėruar nga i dashuri i saj, ajo ėshtė shfaqur edhe nė ditėlindjen e mikeshės sė saj tė ngushtė Ēiljetės, e madje nuk ėshtė vėnė aspak nė siklet as nga shikimet e kureshtarėve dhe as nga blici i aparatit qė fokusonte ēiftin!
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 10578
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi