» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nje femer ne pushtet!

Shko poshtė

!! Nje femer ne pushtet!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 08 Feb 2010, 15:53

"Njeriu ideal do te ishte me forcen e nje mashkulli dhe me ndjenjat e nje femre."
Deri tani kemi pare se c'po ndodh me meshkuj ne pushtet, por c'do te ndodhte nese cdo gje do te ishte mbi kultin e ndjenjes, nese pushteti do te perqendrohej ne duart e femrave, si do te ishte bota, si shihet nje femer ne pushtet nga gjinia e kundert?

C'mendim keni ju? rrespekt
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10991
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

!! Re: Nje femer ne pushtet!

Mesazh nga Anhela prej Wed 10 Feb 2010, 13:38

Atehere Bota do ishte me e mrekullueshme edhe pse eshte dhe tani mirpo siq ke cekur dhe ti me ndjenjat enje femre + me pushtet do ishte sukses per gjinin ton,edhe pse ka femra me pushtet i di se kam hasur ne shum shkrime ato gjinia kudert si sheh mir sepse u duket sikur po ua zen vendin dhe ndjejn njefar lloj zilie eksreme ashtu nese mund ta them!

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9861
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

!! Re: Nje femer ne pushtet!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Feb 2010, 22:01

Pike se pari femrat qe perqafojne pushtetin kurojne pamjen.Ne jemi te etur per pamje.pasi jemi kenaqur me pamjen presim nje pune rezultative.Nje femer ne pushtet punon, por vetem se ndihet konfuze sepse sigurisht qe ka ndjenja femerore, e kesaj bote ndjenjat femerore nuk i hyjne ne pune.Kemi pare femra qe kane dhe pushtet, por presion mashkullor qe i ben te terhiqen , ndaj ne nuk arrijme te shohim ato rezultatet qe kemi pritur.Nje femer ne pushtet duhet ti coj gjerat deri ne fund, me ambicie, guxim, dhe trimeri.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

!! Re: Nje femer ne pushtet!

Mesazh nga deti prej Thu 11 Feb 2010, 09:37

Ne femer ne pushtet, me mbeshtetjen dhe perkrahjen e fuqishme te mashkullit prane saj, do ishte mrekullia vet. Shteti do kishte bukurinė, butesinė, mencurine dhe forcen pse jo!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13588
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

!! Re: Nje femer ne pushtet!

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 27 Aug 2010, 02:39

Do ishte mrekullia vet me te vertet sepse duhet te kesh force edhe te kesh mendje te mprehte per te arritur deri aty

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

!! Re: Nje femer ne pushtet!

Mesazh nga benita krusha prej Mon 11 Apr 2011, 15:02

ja dhe u realizuaaaaaa
presidente Atifete Jahjaga
bile bile Gjakovareee tipka
hahhahaha

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8726
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

!! Re: Nje femer ne pushtet!

Mesazh nga Leta prej Mon 11 Apr 2011, 15:09

Ahahhahahahahahaha. Bile bile Gjakovark tipka ahahahahha. . . Razz
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8766
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

!! Re: Nje femer ne pushtet!

Mesazh nga benita krusha prej Mon 11 Apr 2011, 15:10

hahahahahahhah
si shpirt Razz

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8726
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

!! Re: Nje femer ne pushtet!

Mesazh nga Leta prej Mon 11 Apr 2011, 15:14

Shkaa pem vika mire qik per Gjakovarken Razz ahahaha. . .
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8766
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

!! Re: Nje femer ne pushtet!

Mesazh nga benita krusha prej Mon 11 Apr 2011, 15:17

a se ke dit a???

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8726
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

!! Re: Nje femer ne pushtet!

Mesazh nga Leta prej Mon 11 Apr 2011, 15:21

Jo vallahin Benita se kam Dite . Puna qendron qe nuk me ka intresu ke parasysh?
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8766
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

!! Re: Nje femer ne pushtet!

Mesazh nga benita krusha prej Mon 11 Apr 2011, 15:24

aha un degjova ne gjakove se as un nuk i percjell lajmet Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8726
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

!! Re: Nje femer ne pushtet!

Mesazh nga Leta prej Mon 11 Apr 2011, 15:33

Ahahha , E Po pa nje qellim nuk e kan then Tellalli i Gjakoves Razz nejse Rrespekt per zonjen ! i uroje shume Suksese .
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8766
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

!! Re: Nje femer ne pushtet!

Mesazh nga benita krusha prej Mon 11 Apr 2011, 15:35

hahahahahahhaah eshte fakt ne vendin tim nje dit shkoj dhe kuptoj qka ka ndodhur me tere vendasit qe prej nje muaji
eshte e vertete se mohoj Very Happy hahha

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8726
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

!! Re: Nje femer ne pushtet!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi