» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pse ndarja kalon ne ofendime ?

Shko poshtė

?? Pse ndarja kalon ne ofendime ?

Mesazh nga Anhela prej Wed 10 Feb 2010, 16:01

Shpesh here degjon persona qe pasi ndahen e grinden me njeri-tjetrin, tejkalojne caqet duke ulur personalitetin e ish te dashurit/es.
Pse kur ndahen dy persona, mundohen te ulin personalitet e njeri-tjetrin, duke shpifur gjera te paqena?

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9951
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pse ndarja kalon ne ofendime ?

Mesazh nga Besi prej Wed 10 Feb 2010, 16:40

Kjo ndodhe s'pari per shkak te karakterit qe ka njeri apo tjetri,jo cdo kush ja lejon vetes te shkoj deri aty. Me sa une kam vrejt meshkujt jane ata te cilet me shume e lejojne veten te shkojn deri aty,sa te ofendojne nje ish te dashur.Femrat me pak qe mos te them hic.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pse ndarja kalon ne ofendime ?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 10 Feb 2010, 16:50

Jam dakord me mendimin qe ofendime te tilla ndodhin kryesisht nga meshkujt.
Une mendoj se dicka e tille ndodh per t'i treguar dhe per t'i mbushur mendjen vetes se mundesh... edhe pa te, dhe pse jo, per ti ngritur moralin vetes.
Mendoj se dicka e tille, ofendime nga meshkujt ndodhin sidomos ne rastet kur femra eshte ajo qe e ndermer hapin e ndarjes.
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11081
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pse ndarja kalon ne ofendime ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi