» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ngjyrosė automobilin me llak tė thonjve .

Shko poshtė

Ngjyrosė automobilin me llak tė thonjve .

Mesazh nga Anhela prej Wed 10 Feb 2010, 16:13Londėr – Ish-futbollisti David Shiet ngjyrosi automobilin e tij me llakun pėr thonj dhe thotė se ka automobilin mė tė mirė nė Angli.
Pėr “maskimin” e Fiait 500 iu deshėm katėr ditė, kurse pėrdori llakun ngjyrė rozė.
Harxhoi 113 shishe llaku tė markės “bombon”, tė cilat i kishte pėrdorur ish e dashura e tij, me tė cilėn ėshtė ndarė mė parė. E gjithė sipėrmarrja ėshtė transmetuar direkt nė internet. Shit thotė se shpreson se do tė hyjė nė librin e rekordeve Guinness.

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9951
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi