» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Adelina e lyer me ēokollatė ...

Shko poshtė

Adelina e lyer me ēokollatė ...

Mesazh nga Anhela prej Sat 13 Feb 2010, 17:22Provokatore, seksi, e ėmbėl sa dhe ēokollata qė bart nė trup. Kjo ėshtė fotoja me e re e tė parezistueshmes Adelina Ismaili. BalkanWeb njofton se kėngėtarja kosovare Adelina Ismaili kėto ditė ndodhej nė Tiranė pėr njė set fotografish pėr revistėn “Anabel”.

Adelina shfaqet nė ballinėn e revistės, mė e guximshme se asnjėherė tjetėr. E lyer me ēokollate tė shkrire dhe me njė dredhėz nė dorė, kėngėtarja me vėshtrimin e saj plot joshje kthen sytė nga lexuesi i revistės.

Por dhe pėrfaqėsuesit e revistės kanė mbetur tepėr tė kėnaqur, sa nė njė nga rrjetet online shprehen se “Pėrshtypja jone nga Adelina ishte : Njė artiste e vėrtetė dhe shume e disiplinuar, njė modele e paparė, dhe njė grua me shumė botė dhe tepėr e dashur”.

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 10578
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi