» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjakpirėsit...

Shko poshtė

Gjakpirėsit...

Mesazh nga Anhela prej Mon 15 Feb 2010, 12:45Industria ruse e ushejzave po lulėzon prapė. Mjekėt e yjeve tė Hollywoodit thonė se gjakpirėset e vogla kanė njė efekt tė shkėlqyeshėm nė shėndetin e lėkurės.

Me ndihmėn e ushejzave nė mesjetė pastrohej gjaku. Sot dimė se kafshimi i ushejzave vepron si anestetik lokal qė mund tė parandalojė mpiksjen e gjakut.

Ylli i Hollywoodit, Demi Moore kohė mė parė shfrytėzoi shushunjat pėr ta pastruar gjakun nga papastėrtitė dhe ashtu si shumė yjeve tjera tė Hollywoodit ėshtė e kėnaqur me veprimin e gjakpirėsve.

Ekspertėt pėr jetė tė shėndetshme nė njė klinikė tė vogėl nė Moskė thonė se ushejzat nė pėrgjithėsi kanė efekt pozitiv nė shėndet dhe mund tė shėrojnė gati tė gjitha sėmundjet.

Njė e dhjeta e prodhimit tė ushejzave nė botė bėhet nė Qendrėn Ndėrkombėtare tė ushejzave nė afėrsi tė Moskės, dhe si po shkojnė trendėt, duket se prodhimi do tė lulėzojė.

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9864
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjakpirėsit...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 12:46

Do me pelqente ta beja dhe une kete

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjakpirėsit...

Mesazh nga Anhela prej Mon 15 Feb 2010, 13:08

Gjithashtu.....vetem se do duhej te mbyllja syt s'pari ehehhe!

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9864
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjakpirėsit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi