» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Real Madrid: Tani titulli ėshtė nė duart tona.

Shko poshtė

Real Madrid: Tani titulli ėshtė nė duart tona.

Mesazh nga Anhela prej Mon 15 Feb 2010, 14:03Nuk deklarohen publikisht, mirėpo lojtarėt dhe zyrtarėt e Real Madrid mendojnė se janė favorit pėr titullin e La Liga-s.

Pas humbjes sė parė tė Barcelonės kundėr Atletico Madrid tė dielėn mbrėma, Real janė tė bindur se mund tė fitojnė titullin.

Presidenti i Real, Florentino Perez, shikoi lojėn sė bashku me Jorge Valdanon nė TV dhe tė dy festuan qehtė pas ndeshjes. Drejtuesit e Realit e dijnė se kanė njė pėrparėsi tė madhe nė pjesėn e dytė tė stinorit, pasi Barcelona, Valencia dhe Atletico Madrid, tė gjitha do tė luajnė nė Bernabeu.

Njė zyrtar i Realit i ka thėnė tė pėrditshmes AS: “E dijmė se Liga ėshtė nė duart tona. Ndeshja kundėr Barcelonės (mė 10 prill) do tė jetė vendimtare.

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9939
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Real Madrid: Tani titulli ėshtė nė duart tona.

Mesazh nga Besi prej Mon 15 Feb 2010, 15:37

Favorit qe ne fillim te kampionatit deri ne fund jane Reali dhe Barcelona,kete e din te gjithe.Vetem se zyrtaret e Realit nje gje besoj e kan te fresket dhe nuk e kan harruar humbjen turperuese dhe leksionin qe i dha Barcelona Realit para 90 mije shikuesve duke e mundur 2-6.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10850
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Real Madrid: Tani titulli ėshtė nė duart tona.

Mesazh nga Geri prej Mon 15 Feb 2010, 15:57

Une punoj ne Euro lloto dhe gjithe diten me plasin trut me keto ndeshje.Reali ka vetem fjal por Barca ka loj.Reali ka lon nam kur dhe nji ekip i kategoris 3 e rrafi 4-0 per kup.Kete kampionat e mer Barcelona.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16134
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Real Madrid: Tani titulli ėshtė nė duart tona.

Mesazh nga Besi prej Mon 15 Feb 2010, 16:00

Geri shume mire e keni thene.Une e kisha permbyll me nje barcolet qe kam ndegju keto dite per Barcelonen,por permban fjale jo te pasterta dhe nuk po e them.Nuk dyshoje per Barcelonen,vetem se nuk jam i sigurt se ne fund te kampionait per sa pike do jete perpara Realit.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10850
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Real Madrid: Tani titulli ėshtė nė duart tona.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi