» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


E dėshiron vajzėn artiste .

Shko poshtė

!! E dėshiron vajzėn artiste .

Mesazh nga Anhela prej Mon 15 Feb 2010, 14:54Courteney Cox-Arquette dėshiron qė vajza e saj tė bėhet artiste.

Ylli i famshėm i serialit “Friends”, e cila ėshtė e martuar me David Arquette dhe ėshtė pesė vjet mė e vjetėr se ai, tregon qė vajza e saj ėshtė e “pandalshme” dhe ėshtė njė artiste e vėrtet, por “ne nuk duam tė marrim ndonjė vendim tė shpejt”.

“Unė jam shumė falėnderuese pėr vajzėn time. Ai fėmijė ėshtė i pandalshėm. Ajo ka shume vetėbesim dhe ka njė humor shumė tė mirė. Qesh shumė, qan shumė dhe dashuron shumė. Vėrtet ėshtė njė fėmijė i mrekullueshėm”, tha ajo.

“Nuk do tė befasohesha nėse ajo dėshiron tė bėhet njė artiste, vetėm nuk dua qė kjo tė ndodh tash, nuk dua tė dal hipokrite, por dua tė jem njė nėnė e mirė. Unė jam shumė e kėnaqur dhe e lumtur sepse jam e martuar me njė njeri shumė familjar, siē ėshtė David, tha ajo pėr mediat amerikane.

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 10023
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi