» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Single Pse ka zgjedh apo rastesisht?

Shko poshtė

Single Pse ka zgjedh apo rastesisht?

Mesazh nga Anhela prej Wed 17 Feb 2010, 17:12

Sot po shof shume persona single, dhe kjo nuk eshte e rrall por shume e shpesht, i pyet a don te martohet, pergjigjet Jo! Sipas jush, single jan pse kan zgjedh apo rastesisht?
Eh ju a jeni single ?

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9942
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Single Pse ka zgjedh apo rastesisht?

Mesazh nga Geri prej Wed 17 Feb 2010, 17:17

Mendoj qe tani kan fillu me gjet nji person dhe te lidhen sinqerisht mesa shof ka ndryshu pak rinisa shqiptare kur nji her e nji kohe kishen kalu rreth 5 a 6 lidhje dhe pastaj mund te fejoheshin apo martoheshin.Presin sa te ver mosha e vet dhe te jen gati per ate qe mendojne.Dhe nuk besoj se esht rastesi kjo gje.
Une singel jam akoma
me njonen ne krah po jemi te vegjel akoma
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Single Pse ka zgjedh apo rastesisht?

Mesazh nga Besi prej Wed 17 Feb 2010, 23:55

Sepse femrat jane shume kerkuhese dhe njekohesishte shume shume shume te ndjeshme,andaj edhe meshkujt preferojne te jene vetem,mendoj une.
Qe nga sot,edhe une jam singel,me mire keshtu.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10853
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Single Pse ka zgjedh apo rastesisht?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 18 Feb 2010, 10:58

Njerezit sot, kerkojne te jene me te pavarur, te mbajne sa me pak pergjegjesi.Shumica shohin primare shkollimin, pastaj karrieren.I tremben vendimit te shpejt dhe ne moshe te vogel.Martesa kerkon pjekuri dhe maturi dhe ndoshta njerezit po e kuptojne kete fakt.

Besi ben mire qe ben nje zgjedhje te tille , sepse nje mashkull i martuar eshte ai qe ka synimin te bej nje grua fatkeqe.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Single Pse ka zgjedh apo rastesisht?

Mesazh nga Katilja prej Mon 03 Jun 2013, 10:55

sepse meshkujt sdun gocat e theshta tndershme apo ato qe e pae rrin si harome jan tmira po dun ato tperdalat jam rehat sma ca kush koken me then tdrejten

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7195
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Single Pse ka zgjedh apo rastesisht?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi