» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sigurisht ka vende edhe per mua...

Shko poshtė

Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga PRINCO prej Thu 18 Feb 2010, 20:57

Pershendetje per te gjith..shpresoj se dote kem perkrahjen e juaj,s idhe dote kaloj bukur...
jam nga Shiperia Lindore (Ilirida) ....
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9547
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 18 Feb 2010, 20:59

Mire se erdhet ne forumin tuaj Princo!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga PRINCO prej Thu 18 Feb 2010, 21:01

Mirse ju gjeta flm shum qe po me jepni rastin te ndihem sikur ne shtepin time hehehe
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9547
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 18 Feb 2010, 21:05

Mire se erdhe Princo, kalo mire mes nesh! Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11234
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga Geri prej Thu 18 Feb 2010, 21:27

Mir se erdhe Princo.klm ktu
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16299
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga PRINCO prej Thu 18 Feb 2010, 22:25

Flm per mik pritjen shpresoj se dotja kalojm sa ma bukure..

flm

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9547
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Feb 2010, 11:23

MIR SE ERDHE PRINCO NE KETE FORUM TE MREKULLUSHEM TE UROJ TE JA KALOSH MIR

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga PRINCO prej Fri 19 Feb 2010, 11:25

flm shuuuum princesha.........

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9547
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga Naki prej Fri 19 Feb 2010, 13:01

Mire se ke ardhur Princo

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19349
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga Interesant prej Fri 19 Feb 2010, 13:09

MIre se erdhe Princo, patjeter se ka vend per te gjithe Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13970
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi