» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Me Dhemb Zemra Kur....?

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Feb 2010, 12:01

Me dhemb zemra kur kujtoj te kaluaren

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 19 Feb 2010, 12:13

me dhemb zemra kur te mendoj se jom i vetmuar
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10714
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Feb 2010, 12:14

Me dhemb zemra kur kujtoj vuajtjet e mia

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Feb 2010, 13:37

Me dhemb zemra kur kujtoj kohen me ty

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Bruneta prej Fri 19 Feb 2010, 15:36

Me dhemb zemra kur e di qe ti s'me don fare

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12865
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 19 Feb 2010, 15:38

Me dhemb zemra kur mendoj se si do ishte familja ime me dy engjej, qe tashme i kemi humbur...
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10988
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 19 Feb 2010, 16:33

me demb zemra kur se kom afer zemrushen
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10714
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Bruneta prej Fri 19 Feb 2010, 19:59

Me dhemb zemra kur jam larg Kushtrimit

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12865
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 19 Feb 2010, 20:28

me dhemb zemra si po mundesh te jesh larg personit qe te don edhe dashuron qe kerkon falje ter kohen

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12764
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Bruneta prej Sat 20 Feb 2010, 19:46

Me dhemb zemra kur qaj per ty

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12865
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 20 Feb 2010, 23:11

me dham zemre kur ti halitesh
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10714
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Mar 2010, 13:26

Kushtrimi2 shkruajti:me dham zemre kur ti halitesh
Me dhemb zemra kur ti i merr gjerat serioze

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12865
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Interesant prej Tue 16 Mar 2010, 13:53

me dhemb zemra kur qesh shume Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13724
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga deti prej Tue 16 Mar 2010, 14:02

Me dhemb zemra kur shoh njerez skamnorė (Edhe une jam Kosovė). Ku eshte ndergjegjia e shoqerise sone?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 16 Mar 2010, 14:32

me dhemb zemra kur perlahen shqipatart
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10714
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 16 Mar 2010, 20:08

kur njerezit nuk komunikojne

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 16 Mar 2010, 20:10

me dhem zemra kur nuki njofim shum persona
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10714
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Bruneta prej Wed 17 Mar 2010, 12:45

Kur me shoqeron vetmija

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12865
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Mar 2010, 14:59

Me dhemb zemra kur mendoj se si munde ta plagosesh kete zemer te vogel

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga deti prej Mon 22 Mar 2010, 15:02

Me dhemb zemra kur shoh syte e perlotur te femijes ne krahet e nenes qe shtrin doren per pak lemoshe.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Apr 2010, 17:13

Me dhemb zemra kur e kujtoj se ishim bashke
E mallkoj veten qe ty te njoha
E mallkoj kete dite , qe loti ne sy medhuroi
Mallkoj veten pse te dua ty
Zoti i mallkoft kush me ndau nga ti..!


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Mirja prej Tue 06 Apr 2010, 19:00

princesha shkruajti:Me dhemb zemra kur e kujtoj se ishim bashke
E mallkoj veten qe ty te njoha
E mallkoj kete dite , qe loti ne sy medhuroi
Mallkoj veten pse te dua ty
Zoti i mallkoft kush me ndau nga ti..!

avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Apr 2010, 19:29

Me dhemb zemra kur shoh qe as mesazhe mbeshtetese nuk arrijne te japin.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Mirja prej Tue 06 Apr 2010, 19:44

arla shkruajti:Me dhemb zemra kur shoh qe as mesazhe mbeshtetese nuk arrijne te japin.
me dhemb zemra qe arla po arrin me jap mesazhe
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Apr 2010, 19:45

Nuk dhemb zemra kur arrije te shoh nje drite reagimi te dobet kur behet fjale per kritika

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Mirja prej Tue 06 Apr 2010, 19:55

arla shkruajti:Nuk dhemb zemra kur arrije te shoh nje drite reagimi te dobet kur behet fjale per kritika
E di shum mir arla sa ju dhem zemra juve per ne, se nuk esht hera e par qe i kundershton shenimet e tjerva po ashtu edhe tmiat
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Besi prej Tue 06 Apr 2010, 20:02

Me dhemz zemra per faktin se si njerezit e krahasojne veten me delet.Ku per keto te fundit thuhet se po u nda nga kopeja e ha ujku.O njerez,nuk eshte e njejta gje,delet jane dele kurse njerezit njerez dhe keta te fundit kan mundesi intelektuale qe te mbrohen vet per cdo mendim apo veprim ne dallim prej deleve qe nuk e kan kete,dhe ne pamundesi duhet te mos i ndahen kopes,ne menyre qe t'i mbroje bariu.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10769
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Apr 2010, 20:25

Me dhemb zemra kur mendoj se kjo jete i ka te gjitha keto vuajtje dhe vet fakti se si njerzit na lendojn!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga anea prej Tue 06 Apr 2010, 21:44

mirja shkruajti:
arla shkruajti:Nuk dhemb zemra kur arrije te shoh nje drite reagimi te dobet kur behet fjale per kritika
E di shum mir arla sa ju dhem zemra juve per ne, se nuk esht hera e par qe i kundershton shenimet e tjerva po ashtu edhe tmiat
... eshte pjese e lojes andaj me dhemb zemra kur shohe kete emotikon...... mbeshtetjet jan te mireseardhura dhe shume besoj se kemi nevoje per pak mbeshtetje une, ti dhe te gjithe ne. Jeta eshte kjo dhe nuk mund te egzistojme pa njeri tjeterin.....andaj zemra na bashkon edhe atehere kur dhemb....
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9177
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 May 2010, 14:26

Me dhemb zemra kur mbeshtet vrasesi dhe shahet viktima.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Arjana prej Mon 10 May 2010, 20:32

smund te ndihmoj per ti shpetuar vdekjes
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 May 2010, 12:46

Me dhemb zemra kur ti vuan.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Mirja prej Sun 16 May 2010, 14:03

Me dhemb zemra kur ti me lendon
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Arjana prej Sun 16 May 2010, 16:20

kur skam pergjigje te jap per pyetjet qe me ben
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 16 May 2010, 16:29

me dhemb zemra kur ka mjerim ne kete bote

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Arjana prej Sun 16 May 2010, 16:36

kur skam linje e smund te flas me ty qe ke nevojen time e di
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Aristogata prej Sun 16 May 2010, 19:44

kur te shoh se si shkatrron veten pak nga pak dhe nuk degjon jehonen e jetes qe te therret

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10534
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga princi prej Sun 16 May 2010, 22:13

kur eshikoj duke qar
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9599
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Mirja prej Sun 16 May 2010, 22:15

Me dhemb zemra kur nuk muj ju ndihmoj njerzve
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga princi prej Sun 16 May 2010, 22:21

me dhemb zerma per ate
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9599
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi