» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Shko poshtė

Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Mesazh nga Geri prej Fri 19 Feb 2010, 16:01

Perderisa
ka femra qe perjetojne 200 orgasme mrenda dites, ka dhe te tilla qe
fare sdine per orgasem
Virgjine nё moshėn 105-vjeēare
Britanikja Clara Meadmore, thotė se ajo edhe pse ёshtё nё moshėn
105-vjeēare, ende ёshtё virgjine, dhe si
fёmijё kishte vendosur tё mos martohet dhe tё mos ketė seks, dhe pёr
habi kjo kurrė nuk i ka munguar.

“Kurrё nuk kam qenё e interesuar ose nuk kam imagjinuar tё kem seks.
Gjithmonё kam qenё e angazhuar me gjёra
tё tjera. E kam vёnё kёtё qёllim nё mendje kur kisha 12 vjet, se kurrė
nuk do tё martohem dhe e kam
mbajtur kёtё”, ka thёnё Clara.

E lindur nё vitin 1903, ajo e ka kaluar shumicėn e rinisё sё saj nё
Egjipt, Kanadё dhe Zelandё tё Re, para
se tё rikthehet nё shtёpi nё vitet e 20-ta tё saj, dhe tё bёhet
sekretareshё.

“Kurrё nuk kam pasur tё dashur ose tё shqetėsohem pёr lidhje. Kur unё
isha vajzё, seksi bёhej vetėm me
burrin tuaj. Kisha shumё miqėsi platonike me burra, por kurrė nuk e kam
ndjerё nevojėn pёr tё shkuar mё tej”, thotė
ajo.

Clara tash jeton nё njё shtёpi pleqsh nё Perranporth, Cornwall (Angli)
dhe kalon shumicėn e kohės duke dėgjuar
radio.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Mesazh nga Naki prej Sat 20 Feb 2010, 22:20

gjunaf me vdeke virgjine forca meshkujt a ka ndonje vullnetar ti ndihmojme

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Mesazh nga bora prej Sat 20 Feb 2010, 22:22

ja dilni ju te dy vullnetar ju te dy siper ahahahaha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10645
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Mesazh nga Naki prej Sat 20 Feb 2010, 22:27

Pse cka te keqe pse jo fringo taze me qejf do shkoja

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Mesazh nga bora prej Sat 20 Feb 2010, 22:28

dhe une nuk thash gjo vetem thash qe shkoni ju te dy si vullnetare kete thashe ahahhaahahaah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10645
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Mesazh nga Geri prej Sat 20 Feb 2010, 22:30

Ajo ka bo plan me hy ne librin ginez , mos u lodhni kot
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Mesazh nga Naki prej Sat 20 Feb 2010, 22:31

Geri shkruajti:Ajo ka bo plan me hy ne librin ginez , mos u lodhni kot
Geri dhe ti do hyje ne rekordin e Ginisit nese ja merr virgjinitetin ahahahhaah

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Mesazh nga bora prej Sat 20 Feb 2010, 22:35

jo ore jo nuk po lodhemi kot po po them qe te shkoni me e nimu ju te dy ahahahahahha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10645
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Mesazh nga Geri prej Sat 20 Feb 2010, 22:36

Naki shkruajti:
Geri shkruajti:Ajo ka bo plan me hy ne librin ginez , mos u lodhni kot
Geri dhe ti do hyje ne rekordin e Ginisit nese ja merr virgjinitetin ahahahhaah
Une qe kur e kam hedh se kam hedh per vete pasi jam me i vogli stafit..Webmaster Naki dhe Administrator Interesanti.
Keshtu radha esht e juaja si icik me te medhejn
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Mesazh nga bora prej Sat 20 Feb 2010, 22:39

po i leni rradhe njoni tjetrit keshtu ju eeeeeeeeeee
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10645
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 20 Feb 2010, 22:58

ajo anglezja eka organizu ket liber shum ma heret me mjek shum te specijlzuar
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10804
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Mesazh nga Leta prej Sun 17 Oct 2010, 03:00

Kushtrimi2 shkruajti:ajo anglezja eka organizu ket liber shum ma heret me mjek shum te specijlzuar


S'paske Provoje ne keto pune , se po e hengere nje here s'ka kush me qe te bene sic te ka Lind nena Neutral Neutral Neutral N'keto pune e marin vesh vetem ata qe kan provoje fest
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8853
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Mesazh nga Naki prej Sun 17 Oct 2010, 03:37

Me pas pas sonte qysh jam met vetem sja kisha kqyr dhembet shume

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 17 Oct 2010, 12:31

Sa kam qeshur hallall asaj qe ka e mbajtur deri ne kete moshe hahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Mesazh nga Google prej Wed 20 Oct 2010, 08:13

shif qa dmth t jesh e ndershme klea Very Happy:D

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 8568
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi