» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Me ēfare e kaloni kohen e lire

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Enya prej Tue 05 Jun 2007, 18:57

Doja te dija te dashur forumista me se e kaloni kohen e lire.

Une e kaloj kryesisht duke bere shetitje ne qytet apo parqeve te shumta,duke pare TV, duke marre pjese ne forum internet, duke lexuar, duke bere pune manuale (zbukurime etj ...) etj etj etj ...

Po ju?
avatar
Enya

Shteti : France
Postime : 128
Kyējet nė forum : 12189
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Sajmir_pasha prej Tue 12 Jun 2007, 16:39

Nje pjes te kohes se lire e kaloj ne plazh e pastaj ne internet,dalim dhe me shoket/shoqet dhe mbremjeve per kafe.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu 14 Jun 2007, 21:45, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Sajmir_pasha

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 36
Kyējet nė forum : 12169
Regjistruar mė : 11/06/2007

http://www.riniashow.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Silvi prej Wed 13 Jun 2007, 15:50

Parqe,internet,per kafe me ate shoqeri modeste qe mund te krijosh ketu,plazh (nese per inat te botes do beje kohe e mire) lexim ,tv,kto kryesisht,spo me kujtohet tjeter :drunken:
avatar
Silvi

Shteti : Londer
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12189
Regjistruar mė : 04/06/2007

http://www.silvi.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Naki prej Wed 13 Jun 2007, 16:06

Zakonisht jame me shume para pc gati 12 ore ne dite. Ne mbremje jam gjithnje nese skam pune me rendesi ( pune policore) ne stervitje me grupmoshat ne basketboll. Weekendet i kaloj ne fshat dhe ne liqe ne peshkim. Nese koha e lire premton me shume se dy apo tri dite atehere pa menduar shume udhetoj ose ne Tiran ose ne ndonje vend tjeter ku mund te shkoj me vetur... Nuk i preferoj aspak restaurantet dhe pijetoret ngase gjithmone dalin telashe.
Hmmmm ka akoma shume por kjo do ishte ajo gjeneralja.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19268
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Silvi prej Wed 13 Jun 2007, 17:34

hahahaha o Naki pse te dalin telashe ne pijetore dhe restorante ty more njeri ?!!:lol:
12 ore ne internet po buke kur ha mo Naki mos te pyes per te tjerat pastaj:lol:
avatar
Silvi

Shteti : Londer
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12189
Regjistruar mė : 04/06/2007

http://www.silvi.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Enya prej Wed 13 Jun 2007, 19:47


Moj ti silvi boll ma ngacmove nakushin ti more vesh
Very Happy Razz
avatar
Enya

Shteti : France
Postime : 128
Kyējet nė forum : 12189
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Sihana prej Sat 16 Jun 2007, 23:05

eh po une cte them per kohen e lire se une 24 ore non stop e lire jam :lol: :lol: :lol:
internet ,internet,internet ,me pas internet edhe si perfundim internet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jo mo jo se nuk rri vetem ne internet une .

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12173
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga T_3nt prej Sun 17 Jun 2007, 10:41

sihana shkruajti:eh po une cte them per kohen e lire se une 24 ore non stop e lire jam :lol: :lol: :lol:
internet ,internet,internet ,me pas internet edhe si perfundim internet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jo mo jo se nuk rri vetem ne internet une .:lol: :lol: :lol: :lol: sa jam ne pun ,,,punoj ,,por mendjen ke shpija e mbaj,,se si rrin pc i fikun deri te shkoj une,,kkur perfundoj punen ,,internet,,behet koha e darkes,une ha internet:lol: ,,vjen koha gjumit,,une flej internet:lol: ..kur bij ne gjum ,,si zakonisht ne tre te mengjesit,,e mbaj mendjen qe en mengjes te futem prap ne internet8) ..me i fjal internet:face: vap si kjo goca siper8)
avatar
T_3nt

Shteti : Therand - Kosovė
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12162
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Una prej Fri 29 Jun 2007, 15:19

Une bej not dhe nuk lodhem kurre.

pershendetje te gjitheve.
avatar
Una

Shteti : USA-Kosove
Postime : 7
Kyējet nė forum : 12186
Regjistruar mė : 05/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga clesiano prej Fri 29 Jun 2007, 21:47

internet me ikien gjithe koha mua..e lire apo e zene qofte
avatar
clesiano

Shteti : itali
Postime : 30
Kyējet nė forum : 12138
Regjistruar mė : 21/06/2007

http://www.zemershqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga T_3nt prej Fri 29 Jun 2007, 21:54

ee me ket pisin e em disa klloshare tjera tuj fol ne msn hahaha e forum haha
avatar
T_3nt

Shteti : Therand - Kosovė
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12162
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Vizitor prej Sat 30 Jun 2007, 09:26

Ndersa une kur gjej pak kohe te lire gjej dhe rastin me u grind me ndonje ose me ngacmu ndonje ndonje.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga bovari prej Wed 04 Jul 2007, 23:02

Une per vete nuk kam kohe te lire pasi ēdo gje e bej me deshire.Po tani mbaroi dhe shkolla po kur jam ne shkolle koha me kalon pa e diktuar fare se jam ne laborator.po lexoj dhe hy ne shkembim mendimesh me student te degeve te ndryeshme vecanerisht te drejtesise e siē kuptohet per te mos humbur ndaj tyre kam mesuar pikat e ligjit te civilizimit qe debatojme shume.ditet e javes keshtu kalonin deri tani e tani ne shtepi noj here takoemi me shoqeri ose shkoj tek shoqata e folklorit ballkanik me e shumta 2 ore ri.ne shtepi e kaloj shumicen e kohes se me pelqen leximi.Msn e mbaj hapur pasi flas mete dashurin dhe shoqerine qe nuk ka dite e bisede pa rene ne kundershtim mendimesh e si pasoje kthehet ne nje forum te gjalle.e ne fundjave ndonjehere me shoqeri ose ne plazh ne ishull.
ja keshtu kaloj.
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12099
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga deti prej Thu 05 Jul 2007, 15:16

Jeta sot te dikton nje tempo te shpejt, te fut ne rrjedhat e saj dhe te ze peng. Sado qe mundohesh te shmangesh per ndonje cast, ke friken se nuk e ze me hapin dhe ngelesh prapa. Mbase kjo qe them vlen per njerez qe kane angazhime te vazhdueshme, qofshin ato pune, mesimi apo tjera. Ketu bej pjese edhe une, andaj e them kete.
Koha ime e lire eshte shume e paket dhe kete pak kohe te lire mundohem ta kaloj sa me mire dhe kryesisht i kthehem natyres duke bere shetitje ne ambiente te hapura. Zakonisht vikendeve jam prane burimit me ujin e ftohte dhe te paster te rrethuar me gjelbrim dhe freski. Kjo me qeteson dhe me relakson pa mase. Kuptohet, me mua eshte nusja dhe femijet dhe vertete kalojme caste te bukura.
Ndryshe nuk ben.
deti
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13750
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 06 Jul 2007, 16:30

Koha e lire eshte dhurate e qmuar,per ata qe dijne te e perdorur,por edhe rrenim per ata qe e shfrytezojne ne forma te gabuara.Ne vendet e luxit,te rinjet kane aq shume kohe,sa nuk dijne qfare te bejne me te.Ne ne mergim,e kam fjalen per shqiptaret e merguar qe synojne te arrijne nje qellim,thuajse pak e hiq nuk gjejme kohe te l l ire,me qe sekaedhe mergimtare shqiptar qe tere diten luajne me kohen.
Une perpiqem te e shfrytezoj kohen jashta orarit te punes,per te lexuar,per te u marre me krijimtari,per te gjetur nje kohe per njerezit e mij te afert,per bashkepunim me disa forume ne internet,dhe kur me viekoha per gjume e ndjej se koha qe jam marre me keto aktivitete te lira,nuk ishtekohe e lire,por dermuese.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13965
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Kosovarja prej Sun 12 Aug 2007, 13:09

Kohen e lire kaloj me shume duke lexuar ndonje liber jasht asaj qe mesoj ne studime,ne internet ,me shoqeri ..
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 12001
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Musafir prej Sun 12 Aug 2007, 13:50

kohen e lire hmmm edhe pse ska me shum kohe te lire dal me shoke, shetis ,luajm futboll , me heret kam lexu tash spo lexoj se ketu ka mjaft per te lexuar Naki shtepi e madhe kaloni mire

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga bovari prej Sun 12 Aug 2007, 17:35

tani ne vere kohen e lire e kaloj duke u marre me me lexime jasht deges qe studijoj dhe para pc.dhe sigurisht qe lexoj libra te zhandrit politik dhe filozofik
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12099
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Anna prej Fri 24 Aug 2007, 19:34

Jam e lire 24 ore ,percjell lajmet lexoj gazeten si dhe internet shetitje shkoj shpesh ne kosove keshtu shkon koha .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga majlo prej Thu 04 Oct 2007, 15:27

pershendetje per te gjith qe kan koh te lir le te vijne te un te me ndimojn te bejm punet se nuk ja arij dot vetem...... pleas

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 12000
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga bovari prej Thu 04 Oct 2007, 21:07

Ajjj more Majlo po duro deri sa te vi une se i bejm bashk, ku i dihet mbase nuk te lej te punosh edhe te kesh kohe te lire ahahahahah vap

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12099
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Naki prej Thu 04 Oct 2007, 21:55

Une di mire te laj enet tjera pune mos me kerko lal. Kete zanat e mesova duke ju falenderuar Razes Razz Razz Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19268
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga majlo prej Tue 09 Oct 2007, 11:57

Po ti nuk vjen Bovari e di un!!!!! cherry
Po naki un kam pun me letra, nese din te punosh mundet.

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 12000
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 13 Nov 2007, 15:28

Eh kohėn e lirė,pak kemi ne kohė,ate eshfrytėzoj me njė libėr,apo kėtu nė forume.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13965
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga summer spell prej Tue 13 Nov 2007, 18:04

Koha e lire kalohet me mir duke chatuar me shoqet dhe shoket ne msn (M)Razz
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11948
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Arlind prej Tue 13 Nov 2007, 18:17

Nė mėsime dhe kam filluar tė lexoj njė roman "Bardha e Temalit". Kompjuterin e pėrdor shumė rrallė kur mė lejohet nga babi.

firma.................................................................................................................................................................................
Jam SHQIPTAR Dhe Shkruaj me Ngjyren e FLAMURIT KuQ e Zi

Arlind

Shteti : Kosovė
Postime : 101
Kyējet nė forum : 12168
Regjistruar mė : 17/06/2007
Profesioni : Nxėnės klasa -VII-

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Nov 2007, 07:56

Sa mire do ishte te me ngelej pak kohe e lire.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga GISHTEZA prej Wed 14 Nov 2007, 12:27

koha e lire ja para nje jave isha ne teater u kenaqa

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12475
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga shaban cakolli prej Wed 14 Nov 2007, 13:08

ah,kohė tė lirė nuk ka,postimi kur bėjė nga puna,fshehurazi mė duket kohė e lirė.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13965
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga deti prej Wed 14 Nov 2007, 13:22

Sikur te shitej koha e lire do e kisha blere patjeter. Por pasi qe kjo mundesi nuk behet, atehere edhe une si z. Shaban, nga puna fshehurazi e "vjedhi" ngapak kete kohe te cmuar.
Me se shumti me nevojitet per te komunikuar me ju forumiste te nderuar.
Me nderime per te gjithe ju
deti
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13750
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Kotelja prej Mon 26 Nov 2007, 04:54

Kohet e fundit sikur kam humbur ndjenjen e kohes. Jeta ne kryeqytet eshte bere shume dinamike. Koha e lire gjarperon ne kohen me obligime mu si hija e trupit qe se kap dot me dore. Pavarsisht te gjithave gjej kohe per danc , qe nuk rri dot pa te fest .
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13926
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 27 Nov 2007, 08:41

koha e lirė sot tė ikėn nga hapi,nga se jeta pėrherė emė shumė po shton obligime,veqmas nė mėrgim njeriu nuk mund tė pėrzgjedh si tė kaloj,nė shoqėri me mėrgimtarėt,ku duhesh bėsh shumė kilometra deri te miku,ose nė internet,nė fund rezultati del,vikendi mė i mundimshėm se orari i punės!!!
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13965
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga bovari prej Fri 07 Dec 2007, 19:41

Ne pergjithesi nuk mendoj asnjehere se si do ta kaloj kohen e lire pasi vetvetiu sipas rrethanave dhe gjendjes shpirterore e kaloj kohen duke u marre me diēka qe me pershtatet qe me largon nga mendimet e teperta dhe me jep mundesi te perfitoj njohuri.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12099
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga hona prej Sat 08 Dec 2007, 01:06

Psiqe kam obligime si cdo femer tjeter nuk mund ta palnifikoi se si mund ta kaloi kohen e lire,por me me deshir kur kam koh te lire hy ne forume dhe lexoi shum replika me pelqen te lexoi mendime te shumta .

T
u
n
g

avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11628
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Musafir prej Sat 08 Dec 2007, 15:42

Internet, bastore , kafiqa Smile

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Guest prej Wed 12 Dec 2007, 09:00

kohen e lir kam deshir te lexoi me se shumti edhe hy ne forum edhe muziken e adhuroi shum,


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ani de, nuk ka zarar

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 12 Dec 2007, 12:24

Uhhhh me kėto dritat e KEK-ut bre bomba atomike i shkatrroftė drejtuesit e tij. Sa herė qė pregatitem pėr Send, ato ikin.
Nejse le tė mundohem tė rikėthej disponimin.

Hahahahaha, unė kohen e lirė e kaloj me Hallen Qerime.
Tash duhemi mė shumė se as ajo nuk shikon tė tjerėt e as unė. Hėėėė, besa unė po kam deshirė tė shikoj ndonjė gjsėm halle por nejse, na mėshkujt nga njėherė dijmė tė jemi nga pak edhe tė pabesė

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12198
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 Dec 2007, 13:17

Pershendetje xhaxhi Adem, nuk eshte aspak ide e keqe, per nje gjysem halle.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga rebeka dervishaj prej Wed 12 Dec 2007, 13:22

Pershendetje xhaxhi Adem
Kohen e lire e kaloj me ushtrime mbasi puna ime si police e kerkon kete te jem me shume ne forme.
Ishalla pavarsia do naj sjell edhe rrymen e nuk na mungojne gjerat.
Ju pershendes te gjitheve kis kis kis
avatar
rebeka dervishaj

Shteti : Kosova
Postime : 3
Kyējet nė forum : 11799
Regjistruar mė : 13/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga visitor prej Wed 12 Dec 2007, 20:23

Shume pak e kam edhe kur kam kohen e lire e kaloj ne ahengje ose dal ne male me pelqen ajri i paster dhe vanaturat e rastit nese normal hasi ne to.
Punoj dhe puna ime ne administrat sme le shume kohe te jam e lire. Ne shtepi obligime tjera. Weekendet zakonisht i kaloj ne zona malore , fshat ose ne ndonje liqe kur ben koha e mire.
Me shoke jam shpesh sidomos gjate orarit te punes dalim per kafe.

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11645
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi