» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga PRINCO prej Sat 20 Feb 2010, 16:02

Te supozojm se jeta kupton se qka i thua dhe te ndegjon qka do i thoje per cdo mengjes kur te zgjoheshe nga gjumi?


PS :Je dhurata me e mir qe me ka ardhur nga Zoti ,dua qe te te jetoj me
te gjitha mirsit qe ike mbrenda.Mos me tako me fatkeqsit ,problemet dhe
lufterat.Mos me zhgenje,me shoqero ne kercimin tim,mos u ndalo,por
bashk me mua ndihmom qe te perparojm te sfidoj Boten dhe te jem i pari
ne cdo aspekt tendin.nese me sjell ndonje fatkeqesi me sjell durimin qe
ta perballoj ashtu si burat.Mezi pres qe pas kthesave tua te di se qar
suprize do me sjellish.

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9466
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Besi prej Sat 20 Feb 2010, 16:04

Ta kem shendetin dhe te mos me ndryshoje karakterin qe e kam.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10934
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 20 Feb 2010, 16:06

te kom shendt dh fat
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 20 Feb 2010, 16:06

S'me behet vone per ty e dashur jete!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Geri prej Sat 20 Feb 2010, 16:11

Sikur ta kishe bo zemren gure mir do kish qon.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16218
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 20 Feb 2010, 16:12

Je dhurata me e madhe qe me eshte bere nga Zoti!
Po mundohem te shfrytezoj gjithcka qe ti me ofron brenda kufijve te vetes time, brenda qellimeve qe kerkoj te arrij dhe pa shkelur ne kurriz te te tjereve.
Te sfidoj dhe me sfidon por pa u djegur as une as t
i.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 20 Feb 2010, 16:39

Te me kthej kohen mbrapa

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Besi prej Tue 23 Feb 2010, 13:49

Te mos mi hek pengesat,por perkundrazi ti shtoje ato,ne menyre qe jeta te duket me e vlefshme dhe me e bukur.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10934
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 23 Feb 2010, 13:56

Te kem shendet dhe paqe

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Feb 2010, 13:31

Po mos isha une ti nuk do ishe keshtu qe mos u tremb nga une

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Feb 2010, 14:43

Te me kthente mbrapa ku isha e lumtur dhe me babin pran

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Drini prej Thu 25 Feb 2010, 22:27

Do ti thosha, pse me mundon kaq shume!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11846
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Bruneta prej Fri 26 Feb 2010, 13:23

T'me beje te lumtur

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga PRINCO prej Fri 26 Feb 2010, 13:58

do ti thoja bane te lumtur zemrushen sa ma par dhe me shpejte....

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9466
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010, 14:00

Me kthe dike qe nuk jeton me

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Voglushja prej Fri 26 Feb 2010, 14:01

princesha shkruajti:Me kthe dike qe nuk jeton me
Te njejten do doja dhe une

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12415
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga PRINCO prej Fri 26 Feb 2010, 14:09

ahhh moj jet shum shpejt po ec dhe skemi mundesi me te aritur...

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9466
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Bruneta prej Fri 26 Feb 2010, 14:15

PRINCO shkruajti:do ti thoja bane te lumtur zemrushen sa ma par dhe me shpejte....
Poashtu dhe Princin beje te lumtur

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga PRINCO prej Tue 09 Mar 2010, 20:36

behu e mir per ato qe e meritojne....per te miret e per te keqinjte e din vete...


Edituar pėr herė tė fundit nga gjimnazistja nė Tue 09 Mar 2010, 22:38, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : bahu (emir) per ato qe (emeritojn).... per te miret (epre) te (keqinjet) (edin) vete...)

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9466
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga hoi prej Tue 09 Mar 2010, 21:12

Mijra vjet brez mas brezi qarkullon 1 fjal,zoti te mirt i merr ngat vetit tjert i len prap me mall

hoi

Postime : 1
Kyējet nė forum : 9163
Regjistruar mė : 09/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga blerina-kumanova prej Tue 09 Mar 2010, 21:28

Behu shum e mir per ata qe meritojn

blerina-kumanova

Shteti : Kumanova
Postime : 31
Kyējet nė forum : 9198
Regjistruar mė : 09/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Mar 2010, 22:03

Une para ti mbrapa

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga anea prej Wed 10 Mar 2010, 08:31

Ndrysho njerezimin per te mbare ....
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9342
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010, 10:38

Me kthe kohen mbrapa

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 10 Mar 2010, 10:52

ma kthe personin qe dua

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga deti prej Wed 10 Mar 2010, 11:52

Do i beja nje propozim: Kontraten e mirekuptimit ku do te percaktoheshin rregullat reciproke (detyrat dhe obligimet). Kontrata te jete me kohe te caktuar dhe prishja e saj te behet vetem pas 100 vitesh. Kontrata te respektohet dhe ai qe i thyen rregullat te bartė pasojat: ndarja nga njeri tjetri. E dhimbshme por e domosdoshme.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13750
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Bruneta prej Wed 10 Mar 2010, 21:38

Sa pa drejtsi behen ne kte forum

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga rinora prej Wed 10 Mar 2010, 23:49

te me bej te lumtur

rinora

Postime : 1
Kyējet nė forum : 9160
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 11 Mar 2010, 00:12

mi kthe prindit ne kit jet
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 11 Mar 2010, 00:15

me ler kshu si jam

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Mar 2010, 11:20

Ma merr shpirtin!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga PRINCO prej Thu 11 Mar 2010, 11:32

princesha shkruajti:Ma merr shpirtin!
nuk merr shpirtra jeta....!! hehe

do ti thoja beje te lumtur princeshen qe mos te mallkoje veten ...


Edituar pėr herė tė fundit nga gjimnazistja nė Thu 11 Mar 2010, 16:54, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : (nukmer) shpirtra jeta....!! hehe do (tithoja) bane te lumtur princeshen qe (mot) te mallkon veten...)

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9466
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Mar 2010, 11:33

Nuk i gjykoj dot njerezit , sepse nuk arrij ti dua

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 11 Mar 2010, 11:55

te mi kthej prindit ne ket jet
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Mar 2010, 11:57

Ma kthe Babin se nuk eshte e drejte te jetoj pa te

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 11 Mar 2010, 16:33

teme bon te gzuar
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Bruneta prej Thu 11 Mar 2010, 17:49

T'me bashkoj me dike

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 11 Mar 2010, 19:24

te kom pran ket siper
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 15 Mar 2010, 18:53

Te jem pran buzeve te ktij siper

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 15 Mar 2010, 18:54

te jemi bashk
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese Jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi