» Cila ėshtė miqėsia sot?
Barsaleta nga Une Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Barsaleta nga Une Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Barsaleta nga Une Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Barsaleta nga Une Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Barsaleta nga Une Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Barsaleta nga Une Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Barsaleta nga Une 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Barsaleta nga Une Vote_lcapBarsaleta nga Une Voting_barBarsaleta nga Une Vote_rcap 
Geri (7161)
Barsaleta nga Une Vote_lcapBarsaleta nga Une Voting_barBarsaleta nga Une Vote_rcap 
lolita (6766)
Barsaleta nga Une Vote_lcapBarsaleta nga Une Voting_barBarsaleta nga Une Vote_rcap 
Annika (6751)
Barsaleta nga Une Vote_lcapBarsaleta nga Une Voting_barBarsaleta nga Une Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Barsaleta nga Une Vote_lcapBarsaleta nga Une Voting_barBarsaleta nga Une Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Barsaleta nga Une Vote_lcapBarsaleta nga Une Voting_barBarsaleta nga Une Vote_rcap 
Interesant (4173)
Barsaleta nga Une Vote_lcapBarsaleta nga Une Voting_barBarsaleta nga Une Vote_rcap 
Arjana (3724)
Barsaleta nga Une Vote_lcapBarsaleta nga Une Voting_barBarsaleta nga Une Vote_rcap 
albi (3377)
Barsaleta nga Une Vote_lcapBarsaleta nga Une Voting_barBarsaleta nga Une Vote_rcap 
Adisa (3282)
Barsaleta nga Une Vote_lcapBarsaleta nga Une Voting_barBarsaleta nga Une Vote_rcap 


Barsaleta nga Une

Shko poshtė

zzzz Barsaleta nga Une

Mesazh nga EzOpI prej Mon 22 Feb 2010, 15:05

Ne nje fshat te larget ne afrike ku qyteti me i afert ishte 200 km larg, na jetonin disa banore ku te gjith ishin te zinj, vetem njeri ishte i bardh dhe ai ishte prifti i atij fshati..
Nje dit ngrihet kryetari i fshatit dhe i thot priftit: o prift, i shikon femijet e mi…qe te gjith jane te zinj pervec ketij te fundit qe eshte i bardh, dhe ketu vetem ti je i bardh!
Prifti i zbehur ne fytyre shikoi pak rreth e rrotull dhe i tha kryetarit: shiko biri im ky eshte ligji i natyres, ja shikoji ato dhit atje, te gjitha jane te bardha dhe vetem nje eshte e zeze…
Kryetari pa rreth e rrotull dhe i tha prifti, o prift ule mor zerin dhe hajde pak ketu afer, un nuk do te them asgje per femijen e bardh, nese ti me premton se nuk do thuash gje per dhine e zeze…

EzOpI
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 10332
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga EzOpI prej Mon 22 Feb 2010, 15:07

Nje plak 75 vjec shkon tek doktori per te bere analiza sperme. Doktori i jep nje kavanoz dhe i thote qe ta depozitoje spermen aty.
Te nesermen, xhaja i dha doktorit kavanozin bosh.
- Cfare ndodhi, tha doktori?
- Ah mor doktor, filloi xhaja. Provova me doren e majte, pastaj me doren e djathte po asgje. Provoi gruaja me doren e majte, me te djathten, me te dyja, provoi me goje, here me dhembe e here pa dhembe dhe smundi. Thirrem edhe komshijen. Provoje dhe ajo me dore, me goje dhe e shtrengoi edhe midis kofsheve po aha…
Se hapem qe se hapem dot kapakun e kavanozit.
EzOpI
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 10332
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga EzOpI prej Thu 25 Feb 2010, 21:31

Kapiteni i Titanikut mbledh te gjithe ekuipazhin dhe pasagjeret dhe ju thot: Kam dy lajme ,nje te mire dhe nje te keq,cilin doni te degjoni te parin. Pasagjeret pergjigjen : te keqin shoku kapiten te keqin ....!!! Kapiteni : Mbas disa castesh do te per...plasemi dhe do vdesim te gjithe .!!! -Te gjithe pushojne ,fillojne ulurimat ,kur njeri si me guximtare pyet: Po lajmi i mire si eshte ? Kapiteni: Do marrim 8 cmime Oscar.
EzOpI
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 10332
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga EzOpI prej Thu 25 Feb 2010, 22:35

Nje dit nje goc shkoj te mjel lopen e saj qe kishin ne kasollen mbas shpis.Gjat kohes qe goca e fillonte ma milte lopen,lopa qellonte me shkelm koven edhe e derdhte te gjith qumshtin.Shkon tek babai edhe i thot: O Babi lopa kerkon Dem se nuk eshte ne terezi nje e me dy e qellon koven edhe e derdh te gjith qumshtin.Babai: Ik goce Babait se ska mendjen tende lopa!
EzOpI
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 10332
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga Vizitor prej Thu 25 Feb 2010, 22:36

Hahahahahhaha
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga EzOpI prej Thu 25 Feb 2010, 23:00

-Mbreme takova rastesisht gruan tende dhe i tregova nje barcalete… I tha Gimi mikut te vet.
-Dhe…?
-Ajo qeshi aq shume, sa gati nuk ra nga krevati!

EzOpI
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 10332
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga Vizitor prej Thu 25 Feb 2010, 23:05

Sa budalla ka qene ky , cfare i duheshin barcoletat.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga EzOpI prej Thu 25 Feb 2010, 23:06

Dy shok:
- Do te vish sot nga une,mendova te organizoj seks ne grup.
- Po vij – thote shoku!po sa veta do jemi?
- Nese sjell te fejuaren tende behemi tre.


P.S
Ju kerkoj ndjes nese barsaletat jan pak me pull te kuqe
EzOpI
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 10332
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga EzOpI prej Fri 26 Feb 2010, 21:15

Nje gjirokastrit po hante dreke ne nje restorant.Papritmas i shkojne
syte ne nje tavoline tjeter dhe dallon nje mikun e tij qe nuk e kishte
pare prej shume kohesh.Ngrihet dhe shkon ta takoje,dhe pasi perqafohen
vendosin qe te vazhdojne dreken ne nje tavoline te perbashket.Ne fund qe
te dy ngulin kembe qe te paguajne,por asnjeri nuk hap rruge.Si
perfundim vendosin te vejne bast se kush duron me gjate me koken ne uje
nuk do te paguaje.Te nesermen gazeta shkruajne ne kryetitull:" Dy miq
mbyten me koken nen uje"
EzOpI
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 10332
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga EzOpI prej Fri 26 Feb 2010, 21:17

Nje gjirokastrit kishte blere nje shishe te shtrenjte vere dhe po
ngjiste shkallet e pallatit ku jetonte.I ngaterrohen kembet neper
shkalle dhe rrezohet.Ne rrezim e siper ndjen likuidin qe i derdhet nepr
trup,dhe lutet o Zot o Zot shpresoj te jete gjak
EzOpI
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 10332
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010, 21:18

Hajde dhe thuaj pastaj qe gjirokastritet nuk behen te famshem.Kane stil ata.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga EzOpI prej Fri 26 Feb 2010, 21:19

Mall qe nuk ka ndonje Gjirokastrit ketu ahjajhajhajhajha
EzOpI
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 10332
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010, 21:21

Hem , hem. Ka te tjera? Se per hir te se vertetes emer ben ai qe flitet me se shumti per te.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga EzOpI prej Fri 26 Feb 2010, 21:23

Ne avion
Zoterinj, komandanti i aeroplanit ju paralajmeron,se
avioni po rrezohet, dhe i lutet zoterinjve pasagjere qe ti mbajne
pasaportat me dhembe, duke evituar kaosin e zakonshem qe ndodh per
njohjen e kufomave.
EzOpI
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 10332
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga EzOpI prej Fri 26 Feb 2010, 21:24

Njė gjirokastrit i thotė babait: “Kam gjetur njė goxha vajze nga Tirana
do ta marr”. Dhe babai pėrgjigjet: “Mirė, mirė, po rrugen kush e paguan”
?
EzOpI
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 10332
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga EzOpI prej Fri 26 Feb 2010, 21:41

Nje cift Gjirokastrit udhetone nga Gjirokastra per ne Tiran,burri i jepte makines edhe gruaja kish mbeshtetur koken ne prerin e tij edhe po dremiste.Aty nga Lushnja burrit i shpeton nje po.. edhe gruaja permendet nga era e keqe qe u perhap ne makin.Ku jemi i thot burrit,fli fli thot ai se jemi akoma ne Ballsh
EzOpI
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 10332
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga EzOpI prej Sat 27 Feb 2010, 10:40

Kush e ben ligjin


Nė njė salle tė madhe ishin mbledhur gra nga disa shtete tė ndryshme,
dhe po bisedonin se kush bėnte ligjin nė shtepi…..
Ngrihėt Gjėrmanja dhe thotė

: – “Un burrit tim njė dite
i thashe tė me lante rrobat, dhe ditėn e pare spash ndonjė ndryshim po
ditėn tjeter po i lante”.
Ngrihėt Italianja dhe thotė:

– “Edhe unė i thashė
burrit tė bente pazarin, diten e pare spash ndonjė ndryshim po tė dyten
ama filloi te bente pazar pa bėrė llafe”.
Ngrihet Amerikanja dhe thotė:

- “Edhe unė i thash
burrit te me hekuroste rrobat, dhe qė ate dite filloi te hekuroste”.
Ngrihėt Shqipetarja dhe thotė:

-”Edhe unė moj motra i
thash burrit te fshinte pluhurat njė dite, ditėn e pare spash gje fare,
por as tė dytėn, po diten e tret fillova te shikoj njė ēikė nga syri i
majtė se mu ul pak e enjtura.
EzOpI
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 10332
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga EzOpI prej Sat 27 Feb 2010, 10:46

Njė pėrson hipi nė urban dhe ndezi njė cigare, i vjen fatorinoja dhe i
thotė: – More shok po a nuk e shikoni tabelen qė thotė “Shok qytetar
ndalohet duhani”. Po moj si nuk e shoh, po ajo nuk thote pėr mua se unė
jom katunar………..
EzOpI
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 10332
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga EzOpI prej Sat 27 Feb 2010, 10:49

Njė i papunė, paraqitet ne zyren punėdhenese.
Punėdhėnsi:
– Profesioni?
I papuni: – Gjuetar elefantesh nė Rumani.
Punėdhėnsi:- Por, nė Rumani nuk ka elefante.
I papuni:- Po prandaj jam I papune.
EzOpI
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 10332
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga EzOpI prej Sat 27 Feb 2010, 10:52

Letra nėn jastek!

Njė ēift ishin grindur e nuk flisnin me njėritjetrin. Kur vene pėr te fjetur burri shkruan njė leter “tė lutėm me zgjo ne oren 6 fiks? dhe e vendos poshte jastekut te gruas. Tė nesermen zgjohet shum vone….. “bobo thote ora 8?.Poshte jastekut tė tijė,gjen njė leter ku ishte shkruajtur “ZGJOHU TĖ LUTĖM SE ESHTE ORA 6?
EzOpI
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 10332
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga engji prej Wed 09 May 2012, 12:30

hahahahahahahahahahaha
engji
engji

Shteti : i pa ditur
Postime : 46
Kyējet nė forum : 7873
Regjistruar mė : 07/05/2012
Profesioni : PIANISTE

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga engji prej Tue 15 May 2012, 12:17

Ishin 3 shoke. Njeri prej tyre ishte i pasur. 2 shoket e varfer po ziheshin aty vjen i pasuri dhe i thote per cfare po ziheni? Dhe ata ja kthjne :te kemi vjedhur disa lek dhe nuk dima si ti ndajme.
engji
engji

Shteti : i pa ditur
Postime : 46
Kyējet nė forum : 7873
Regjistruar mė : 07/05/2012
Profesioni : PIANISTE

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga engji prej Tue 15 May 2012, 12:18

Ne kohet e vjetra nje burr duke bere shetitje sheh nje pasqyre dhe thote:uaaa paskam nje vella binjak,e blen e con ne shtepi e fut nen jastek dhe per cdo vakt e pershendeste,nje dite gruaja e pate vene re dhe kur burri shkoi ne pune gruaja coi jastekun dhe bertiti kur pa veten, shkoi te nena e burrit dhe i tha:vjehrre djali jot po me tradhton,vjerra shkon ne dhome qon jastekun shikon veten dhe thote:ua sa i cmendur me kete shtrigen te ka tradhtuar
engji
engji

Shteti : i pa ditur
Postime : 46
Kyējet nė forum : 7873
Regjistruar mė : 07/05/2012
Profesioni : PIANISTE

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga engji prej Tue 15 May 2012, 12:18

Mesuesi e pyeti Benin sa bejne 5+5,
beni i numerovi gishtat dhe tha 10.
Mesuesi i tha Benit futi duart ne xhep,
po tani sa bejne 5+5, Beni uli koken edhe dha tani me dalin 11.
engji
engji

Shteti : i pa ditur
Postime : 46
Kyējet nė forum : 7873
Regjistruar mė : 07/05/2012
Profesioni : PIANISTE

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga engji prej Tue 15 May 2012, 12:19

Djali 5-vjecar:
- Babi, cfare eshte korrupsioni?
Babi:
- Ik te keqen babi se je i vogel dhe nuk kupton nga keto gjera ti.
Djali:
- Te lutem, ma shpjego thjeshte e thjeshte se e kuptoj une.
Babi:
- Shiko bir, une jam pronari i firmes dhe kam punetoret qe punojne per mua dhe une quhem kapitalist. Leket qe fitoj, ja jap mamit e cila investon per familjen. Mami quhet qeveria. Ne kemi dhe nje punetore qe na ben punet e shtepise. Pra ajo eshte klasa punetore. Ti je populli dhe motra jote eshte e ardhmja. I kuptove?
Djali:
- Po babi, e kuptova.
Naten vone, tek sa po flinin, motra e vogel filloi te qante. Djali u ngrit dhe vajti tek dhoma e prinderve dhe ne krevat ishte vetem e ema. E tundi te emen qe te ngrihej por ajo gerhiste per shtate pale qejfe dhe sdonte tia dinte.
La te emen dhe shkoi tek dhoma e sherbyeses, hap deren dhe sheh te jatin duke bere dashuri me te. Mbylli deren dhe tha me vete:
- Tani e kuptova cfare eshte kapitalizmi. Kapitalizmi ja fut klases punetore, qeveria fle gjume, populli s’e ndigjon, e ardhmja eshte e zhytur ne
engji
engji

Shteti : i pa ditur
Postime : 46
Kyējet nė forum : 7873
Regjistruar mė : 07/05/2012
Profesioni : PIANISTE

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Barsaleta nga Une

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi