» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Shko poshtė

Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010, 13:27

Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Mesazh nga Voglushja prej Fri 26 Feb 2010, 13:52

Ai qe ste le te qash

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12322
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Jun 2010, 14:10

Normal qe ai qe te fshin lotet te do vertet .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Sun 13 Jun 2010, 16:07

Aje Qe Te VshiNe LotiN Te Done Me Shum Mendoj Une,,,
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8963
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Mesazh nga Naki prej Sun 13 Jun 2010, 17:30

Princesha shkruajti:Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?
Varet nese qeron qepe apo ha speca djeges

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Mesazh nga Elda prej Sun 13 Jun 2010, 17:32

ai qe te ben per te vuajtur dhe te kuptosh dashurin e vertet
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9588
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Mesazh nga Arjana prej Sun 13 Jun 2010, 17:34

te dyja variantet per mua,varet si e mendon cdokush
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 13 Jun 2010, 17:52

Ne te dyja rastet loton.Sigurisht qe ai qe te do nuk te le te lotosh.E nese ka bere te lotosh dhe te fshin lotet atehere eshte shenje pendimi dmth te don(po flas per ndonje rast te ralle)Megjithate jeta i ka keto lotin,gezimin,pikllimin,buzqeshjen etj asgje nuk eshte perfekt.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Mesazh nga Naki prej Sun 13 Jun 2010, 17:53

Nje fjale e urte thote ... mund ta harrosh personin me te cilin ke qeshur por kurr ate me te cilin ke qare.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Sun 13 Jun 2010, 18:33

Naki shkruajti:Nje fjale e urte thote ... mund ta harrosh personin me te cilin ke qeshur por kurr ate me te cilin ke qare.


avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8963
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Mesazh nga shpejtimi prej Tue 29 Jun 2010, 23:23

Voglushja shkruajti:Ai qe ste le te qash
me i mire eshte ai qe te ben me qesh as ai qe te ben me lote as ai qe ti fshin lotet...
avatar
shpejtimi

Shteti : nen hirin e diteve te zeza....
Postime : 13
Kyējet nė forum : 8791
Regjistruar mė : 14/06/2010
Profesioni : Ndims mjeku

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Mesazh nga Elda prej Wed 30 Jun 2010, 08:17

ai qe te ben te lotosh dhe qe lotojn bashk
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9588
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 30 Jun 2010, 17:52

Nuk ekiztojne te dyja gjerat sot bashke sepse o te qash e te plasesh per ate qe don o jepi rrugen vetes te krijosh nje te ardhme me te qeshur

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17529
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 30 Jun 2010, 22:42

qe te dyjat mund te jen qe te don

ti fshin lotet
por edhe te ben te lotosh per dashurin qe duheni

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12836
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi